Přejít na obsah


Fotka

Google Earth


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:06

BOMBA !!!!!
Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:14

BOMBA !!!!!
Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!

Joo? ja tam vidim fseeeckooo:(
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:51

BOMBA !!!!!
Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!

Aha, planý poplach. Uz jsem to pochopil, to jenom všechny mysterky ztratili ikonu a já se shodou okolností zabýval těma mnou nenalezenejma. Ale, že jsem vás nabudil? Sebe taky. Tak já jdu raději kešovat fyzicky, virtuálně mi to dnes nejde.....
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:19

Joo? ja tam vidim fseeeckooo:(

Ja taky a vsechno stejne. :-( A to jsem si i znova stahnul soubor z gc. Tak nevim, co delam blbe. Poradi nekdo?
Jenom Volfiho cunik dosel jiste zmeny, nemylim-li se. :-))
Michal
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:20

Joo? ja tam vidim fseeeckooo:(

Všechno tam je, ale ty nenalezé mají jinou ikonku, modrý, bíle přeškrtnutý čtvereček, ale asi se s tím něco děje, protože mimo Prahu to je postaru a některé nalezené mám jako nenalezené. Nechápu co s tím dělají, asi jsem se radoval zbytečně :((
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 9:35

Aha, planý poplach. Uz jsem to pochopil, to jenom všechny mysterky ztratili ikonu a já se shodou okolností zabýval těma mnou nenalezenejma. Ale, že jsem vás nabudil? Sebe taky.
Tak já jdu raději kešovat fyzicky, virtuálně mi to dnes nejde.....

myslim ze se neco podobneho chysta - usuzuji z tohodle announcu... http://forums.ground...howtopic=130149
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:35

Všechno tam je, ale ty nenalezé mají jinou ikonku, modrý, bíle přeškrtnutý čtvereček, ale asi se s tím něco děje, protože mimo Prahu to je postaru a některé nalezené mám jako nenalezené. Nechápu co s tím dělají, asi jsem se radoval zbytečně :((



ja tam vidim vsechny jako nenalezene, a desne me to provokuje, hned bych vyrazil cachovat:)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 16:48

Všechno tam je, ale ty nenalezé mají jinou ikonku, modrý, bíle přeškrtnutý čtvereček, ale asi se s tím něco děje, protože mimo Prahu to je postaru a některé nalezené mám jako nenalezené. Nechápu co s tím dělají, asi jsem se radoval zbytečně :((

Na vychodni fronte klid.. ja mam tiez vsecko postarom. Instaloval si si nieco?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama