Přejít na obsah


Fotka

Motivační geocoin pro kombajnisty a Golden Horns geocoin


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
13 odpovědí na toto téma

#1 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 20:39

Chystám se objednat následující minci http://www.geoco.in/...&products_id=69. Mám zájem jen o jednu, ale poštovné vyjde mnohem lépe při objednávce tří kusů, případně s jinými mincemi z nabídky. Pokud by někdo měl zájem, ozvěte se.
edit: Přidal jsem pár informací, o kterých mincích má smysl uvažovat. Vše najdete v dalších příspěvcích.
  • 0

#2 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 1:19

samozrejme slusny vysledek za 24 hodin ale v soucasnosti je platny jiny rekord, Myslim ze neco pres 400 kesi za 24 hodin. edit: jo opravena hodina na den. ;)
  • 0

#3 hardihood

hardihood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 2:32

400 za hodinu asi ne, ale za 24h. Ale stejne to nechapu. To je najít a zalogovat keš každý 3.6 minuty. Myslím, že je to podvod :)
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 3:05

hardihood napsal/a:
400 za hodinu asi ne, ale za 24h. Ale stejne to nechapu. To je najít a zalogovat keš každý 3.6 minuty. Myslím, že je to podvod :)


toto jeste neni problem, 3,6 minut jeste das. Jinak ted jsem hodil do jineho vlakna odkaz na peknou serii, takze mozna bude ten rekord prekonan. B)B)
  • 0

#5 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 10:41

Mě přijde i 100 kusů jako šílenost. Co potom psát do logů? 1-2-3-4 ;)

Koukal jsem, že tam mají ještě lepší geocoin.
Cacherův nejlepší přítel
  • 0

#6 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 13:26

Pokud byste měli zájem o jakýkoliv jiný produkt z jejich nabídky, dejte vědět. To poštovné je při jedné minci opravdu nehorázné.
  • 0

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 14:00

geoquino napsal/a:
Pokud byste měli zájem o jakýkoliv jiný produkt z jejich nabídky, dejte vědět. To poštovné je při jedné minci opravdu nehorázné.


Ahoj, mel bych o neco zajem ... pisu ti SZ.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#8 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 16:03

Já bych měl možná zájem, jde mi o toto http://www.geoco.in/...124801f3c740a5f, nevíte, zda to mají aji někde v ČR, ale sháním tuto barevnou verzi, ta zelenohnědá se mi nelíbý. Tskže pokud někdo víte o českém obchodě, tak napište, jinak bych možná měl zájem, jak by to potom bylo s poštovným?
  • 0

#9 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 17:46

Měl bych pár připomínek pro případné zájemce. V podstatě se vyplatí koupit 315 geocoin a Golden Horns geocoin, které se jinde nedají sehnat. Ostatní mince jsou zbytečně drahé a dají se určitě sehnat za lepší ceny.
  • 0

#10 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 18:08

Ještě jsem to propočítával a zjistil následující. Pokud by se našlo aspoň pět zájemců o Golden Horn geocoin, cena by vycházela na cca 230,- Kč. Přikládám fotku ze stránek obchodu a potvrzuji, že minci jsem jednou našel v cachi a líbila se mi.
  • 0

#11 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:10

Tak už stačí jen čtyři zájemci.
  • 0

#12 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 12:10

Tak ještě 3,5 ;) mince. Existuje ve zlatém a stříbrném provedení, u obou jsou však rohy zlaté. Jejich příběh je také docela zajímavý (viz stránky) a v neposlední řadě musím pochválit i moc pěknou ikonu.
  • 0

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 13:53

geoquino napsal/a:
Tak ještě 3,5 ;) mince. Existuje ve zlatém a stříbrném provedení, u obou jsou však rohy zlaté. Jejich příběh je také docela zajímavý (viz stránky) a v neposlední řadě musím pochválit i moc pěknou ikonu.


Já tu minci samozřejmě mám, pokud chceš objednat tak se klidně přidám. Mám tu Two Tone.
  • 0

#14 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 15:47

Situace se s příchodem "největšího českého sběratele" rapidně změnila, a tak mi zbývá jen napsat: objednáno, zaplaceno, zamykám. Díky všem zúčastněným.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama