Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPS modul Nokia LD-4W


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 zuskin

zuskin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 6:48

gps modul mam pripojeny pres BLUETOOTH GPS pro android. Polohu pak odecitam z googlemaps primo v aplikaci a kdyz opisu souradnice na mapy.cz zobrazi se mi stejna poloha, jen o 30-100 m od skutecne polohy. interni gps v telefonu mi zobrazi pilohu spravne.
  • 0

#22 apel

apel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 7:57

Zdraví, zrovna řeším problém s GPS... Zjištění, že nokia 6300 nemá vestavěný příjměč bylo nemilé.. Nu tedy, potřeboval bych poradit, jaký GPS modul je cenově nejvíhodnější a přesto funguje obstojně.. Cachky hledám chvilinku, nedávno sem začal, zatim jen s mapou v ruce ale úspěšnost tak 20procentní.. :-(.. Tak sem se rozhodl, že to teda zkusím pomocí navigace. Do mobilu sem si stáhnul aplikaci HandyGeocaching.. Mohl by mi prosím tedy někdo poradit.?? Předem moc děkuju.. :-)
  • 0

#23 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 8:03

apel napsal/a:
Zdraví, zrovna řeším problém s GPS... Zjištění, že nokia 6300 nemá vestavěný příjměč bylo nemilé.. Nu tedy, potřeboval bych poradit, jaký GPS modul je cenově nejvíhodnější a přesto funguje obstojně.. Cachky hledám chvilinku, nedávno sem začal, zatim jen s mapou v ruce ale úspěšnost tak 20procentní.. :-(.. Tak sem se rozhodl, že to teda zkusím pomocí navigace. Do mobilu sem si stáhnul aplikaci HandyGeocaching.. Mohl by mi prosím tedy někdo poradit.?? Předem moc děkuju.. :-)

Jo ten ti bude chodit. Mám doma ve skříni oba dva modely, jak telefonu, tak modulu a chodilo to bezproblémů. Ne že bych podle toho někdy něco hledal, ale spojení bezproblémové. Jen si uvědomovat, že tel. a modul musí být od sebe kousek a ne že na parkovišti budeš držet v ruce mobil a manželka s modulem v kabelce bude někde shopovat v OC.;)
  • 0

#24 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 8:54

apel napsal/a:
Zjištění, že nokia 6300 nemá vestavěný příjměč bylo nemilé..


Srandisto :D:D:D 7 let starý NE-chytrý křáp a on od toho snad někdo očekává GPS ? :D To by naopak spíš byla výjimka kdyby to tu GPS mělo, v té době...
  • 0

#25 smates

smates

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2013 - 19:41

Mam GPS modul Evolve goTraXX a je docela dobrej a citlivej chyta se mi i v praci v plechove hale.Uz se sice neprodava ale pokud bys ho sehnal jetej tak za me doporucuju.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama