Přejít na obsah


Fotka

WILL ATTEND X ATTENDED


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 9:20

Sleduji to dnes a denně. Kačerská komunita, ač ve své většině velice erudovaná, má ve svých znalostech AJ ještě trochu mezery. Takže jen drobné poučení (no jo bejvalej učitel se nezapře) pro návštěvníky EVENTU.
Když se do eventu hlásíte použijte WILL ATTEND - čas budoucí - který znamená ZÚČASTNÍM SE.
A teprve POTÉ CO SE ZÚČASTNÍTE použijte k zalogování ATTENDED - čas minulý - což znamená zúčastnil jsem se.

A proč to sem píšu? Protože doufám, že si to přečtou moji kamarádi kačeři kteří mi už nyní svým ATTENDED použitým jako přihláška na event uzmuli FTF :o. A pokud ty co toto vědí zajímá jak často se tato chyba opakuje, dejte si prostě nějakej novej event na watchlist a uvidíte.

Ještě pro pořádek dodávám , že nejsem žádný FTF lovec, ale nikdo mi to nevěří :D:D
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 9:48

Vím, že to je trochu offtopic, ale co si vůbec má člověk představit pod pojmem ftf na eventu?:D:D Jinak s osvětou naprostý souhlas. On log attended se liší dost podstatně i tím, že vám už zároveň event přidá do seznamu nálezů. Will attend je hlavně informace pro pořadatele eventu, aby věděl s kolika cachery má počítat.
  • 0

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 11:43

Toto se rozmohlo hlavne po poslednich upravach na gc.com nekdy v unoru, odkdy je jako vychozi typ logu u eventu nastaveno na "Attended" misto jako u zbylych typu kesi na "-Select One-"
  • 0

#4 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 12:01

No me se to díky této novince povedlo dokonce na eventu který jsem spolupořádal :) Holt to chce poradne koukat :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 13:22

Bisaci napsal/a:
Když se do eventu hlásíte použijte WILL ATTEND - čas budoucí - který znamená ZÚČASTNÍM SE.
A teprve POTÉ CO SE ZÚČASTNÍTE použijte k zalogování ATTENDED - čas minulý - což znamená zúčastnil jsem se.


tak jazykova lekce neni nikdy na skodu, ale cele je to z toho jedineho a prosteho duvodu, ktery uz napsal maaaca :)
  • 0

#6 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 13:23

TO: Alkes, o FTF na eventech většinou soutěžíme, jinak se to fakt příliš určit nedá. Takže třeba na "Vodní ptactvo na Ohři" má FTF ten kdo těch 40 kiláků sjede první. Je o to celkem boj mezi těma kdo maj ještě síly. Akorát v loni to bylo rozhodlý hned na začátku. To když jsem ještě ve Varech počítal lodě a jedna mi chyběla, no byl jsem dost nervozní jak je to možný, až v Dubině na obědě jsme zjistili , že v chybějící lodi si jedou kačeři pro FTF a maj už asitak hodinovej náskok ;):):DB)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 14:14

Pro me je event setkani kaceru za nejakym ucelem, takze asi tezko muze mit FTF - protoze kdo tam prijde prvni, je tam v tu chvili zpravidla jedinej, coz nesplnuje ten ucel toho eventu, vysvetlil jsem to jasne? B)

Ovsem, pokud napr. antoaneto je na miste srazu uz rano, odpoledne navstivi cache, u ktere se bude ten vecer poradat event, aniz by o tom on predem vedel, pak se vrati na parkoviste k LIDLu, aby se potom oklikou s celou skupinou vratil zase k ty kesi - tak ja bych mu to jako FTF uznal... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 14:51

Což FTF... my máme na eventu DNF, a taky to nejde zalogovat :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 18:07

Citecka napsal/a:
Což FTF... my máme na eventu DNF, a taky to nejde zalogovat :(


...ajoooo, nejde...a to se mi málem stalo v pátek na Hra-Kra-Wine, půl hodiny po začátku na souřadnicích nikdo. Nebýt marwillových, asi bych měl taky DNF, co ani nejde zalogovat B)
  • 0

#10 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 18:35

No, sou lidi co na event přijedou i o týden dříve, že. :D
  • 0

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 19:07

Zname pripad, ze i o mesic...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 19:26

Pripadu je asi vic:
http://www.geocachin...08-953bb10aa076

H+
Ovsem, pokud napr. antoaneto je na miste srazu uz rano, odpoledne navstivi cache, u ktere se bude ten vecer poradat event, aniz by o tom on predem vedel, pak se vrati na parkoviste k LIDLu, aby se potom oklikou s celou skupinou vratil zase k ty kesi - tak ja bych mu to jako FTF uznal...

No, sluselo by se pro nezucastnene zminit, ze H+ si oblibil poradani Eventu, kde neni do posledniho okamziku jasne, kde vlastne budou :D
  • 0
VSA

#13 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 19:31

alkes napsal/a:
Vím, že to je trochu offtopic, ale co si vůbec má člověk představit pod pojmem ftf na eventu?:D:D

Tak to se zeptejte Standy ze Stakor ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama