Přejít na obsah


Fotka

Pozor kes GC21DRV Truhla Spolku Kacerovskeho vykradena!!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 10:20

Vsem poctivym kacerum se na vedomost dava, ze 21. 3. 2010 ve vecernich hodinach byla nase kes GC21DRV Truhla Spolku Kacerovskeho VYKRADENA. Kes je az do odvolani mimo provoz. Klice a indicie z klicu nadale plati, ale bude mensi zmena, sledujte proto listing. Budeme se snazit nasi kes co nejdrive obnovit, jen co sezeneme novy zamek a graficky i obsahove upravime listing s navodem, jak truhlu otevrit.
Team Ottik5
www.kacerem.snadno.eu
  • 0

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 10:51

Když mi To Otta před půlnocí volal, nevěřila jsem svým uším. V šest jsem u truhly parkovala a discoverovala coiny, než je malý Ottík cca v půl sedmé do truhly vkládal. Cca v osm do ní šla ještě Alice a truhlu našla otevřenou, zámek nikde. Zůstaly videokazety, keramika a mince. Zmizely všechny hračky. Stopy po páčení žádné. :@

Vypadá to, že se někdo moc snaží aby to vypadalo jako vandalské dítě, snaží se ublížit. Poškodit, ale neničit. Jelikož je tam dohled od ostrahy parkoviště, nějaký násilný vandalismus by moc neprošel. Mince by nemohl nikomu ukázat. Zlý výrostek by je ukradl, pověsil si na klíče. Ten kdo to byl moc dobře ví že jsou mu k ničemu. Ďítě samotné by těžko otevřelo zámek. A proč byl zámek odnesen a neválí se poškozený vedle? Že by proto že poškozený nebyl, jelikož byl otevřený správným kodem? Nešlo o vandalismus, nešlo o hmotnou krádež, šlo o ublížení ownerům. O to otrávit jim hru...

Kačátka, máme mezi sebou pořádnou svini. Ubožáka, co do detailu naplňuje: "já nechci lepší kozu než má soused, já chci aby ta jeho chcípla". I s mizivou pravděpodobností že si to tu přečte vzkazuji:

Jsi pouze ubohý sráč, který si jen hojí vlastní pochroumané ego.

Možná jsi Ottu tátu naštval, ale hlavně jsi rozbrečel jednoho malého, celkem fajn kluka. Zbytečně. Opravdu je pro Tebe desetiletý kluk soupeř? Chudáku. Škoda že Tě fotr neutřel do kapesníku... :/
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 10:59

Zegga napsal/a:
Když mi To Otta před půlnocí volal, nevěřila jsem svým uším. V šest jsem u truhly parkovala a discoverovala coiny, než je malý Ottík cca v půl sedmé do truhly vkládal. Cca v osm do ní šla ještě Alice a truhlu našla otevřenou, zámek nikde. Zůstaly videokazety, keramika a mince. Zmizely všechny hračky. Stopy po páčení žádné. :@

Vypadá to, že se někdo moc snaží aby to vypadalo jako vandalské dítě, snaží se ublížit. Poškodit, ale neničit. Jelikož je tam dohled od ostrahy parkoviště, nějaký násilný vandalismus by moc neprošel. Mince by nemohl nikomu ukázat. Zlý výrostek by je ukradl, pověsil si na klíče. Ten kdo to byl moc dobře ví že jsou mu k ničemu. Ďítě samotné by těžko otevřelo zámek. A proč byl zámek odnesen a neválí se poškozený vedle? Že by proto že poškozený nebyl, jelikož byl otevřený správným kodem? Nešlo o vandalismus, nešlo o hmotnou krádež, šlo o ublížení ownerům. O to otrávit jim hru...

Kačátka, máme mezi sebou pořádnou svini. Ubožáka, co do detailu naplňuje: "já nechci lepší kozu než má soused, já chci aby ta jeho chcípla". I s mizivou pravděpodobností že si to tu přečte vzkazuji:

Jsi pouze ubohý sráč, který si jen hojí vlastní pochroumané ego.

Možná jsi Ottu tátu naštval, ale hlavně jsi rozbrečel jednoho malého, celkem fajn kluka. Zbytečně. Opravdu je pro Tebe desetiletý kluk soupeř? Chudáku. Škoda že Tě fotr neutřel do kapesníku... :/


Tak pod tohle se velice rád podepíšu, i když bych byl daleko raději, kdyby se nic podobného řešit nemuselo :(
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 Gachna

Gachna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:05

Když jsem si všimla že je tahle cache disable byla jsem z toho v šoku. Byla jsem tu nedávno a hrozně mě to mrzí! Nechce se mi věřit, že by byl nějaký kačer tak ubohý aby udělal něco takového. Ale bohužel to tak zřejmě vážně je. Je to smutné. Je vážně škoda že se něco takového stalo!!!
  • 0
Veni, vidi, effodio:-D

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:19

to snad ne... :( v sobotu jsme chvili na eventu pokecali o vine a ted tohle? ... :( ach jo.. :(
  • 0

#6 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:29

Bohužel, někteří lidé jsou takoví. Zasloužili by pořádně :(
  • 0

#7 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:34

No a co kdyby misto jeceni (byt v tomto pripade vyjimecne opravneneho) tady na foru kazdy do te truhly zasel dat par peknych veci pro urychleni obnovy normalniho provozu? Ja uz jsem si par veci doma pripravil a o vikendu je tam vezmu... Je pekne tady verejne lyncovat pachatele, ale truhle to moc nepomuze. Lepsi bude pomoci s napravou skod...
  • 0

#8 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:51

Když jsme s Ottíky v sobotu v podvečer mluvili u kešky, nečekali jsme, že se stane takováhle prasečina. :@ Rádi pomůžeme s obnovou, už jsme ownery kontaktovali a nějaké věci připravíme. ;) Jen bychom rádi připomněli jedno přísloví : "NA KAŽDOU SVINI SE VAŘÍ VODA ...." takže i na toho ubožáka jednou dojde.. B) Ottíci nenechte se otrávit, těch poctivých je víc!! ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#9 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:55

Tak tohle je mi lito:-( Nechapu co z toho kdo ma... Ottici drzte se!
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#10 pyxis.praha

pyxis.praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:55

To co napsal WERG je po velice dlouhé době konstruktivní myšlenka, kterou jsem v podobných vláknech četl. Pláč, projevení soustrasti ani nadávky nám nepomůžou, ale jen uleví. Na nešem eventu ownwrovi též něco přidám
  • 0

#11 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 13:46

nabizim par LEGO setiku a par hlavolamu jako napln... ;) a samozrejme CWGcka .. :)
  • 0

#12 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 14:53

:(No super, je vykradena jeste letecka. :(Ja nechapu kdo by to delal. Jinak dekujeme vsem kdo chteji prispet.
  • 0

#13 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 15:26

Tak to vypadá, že jste nějakému jelitu "šlápli na kuří oko". To není samo sebou..... :( :@ Že by nějaký ubožák neunesl kritický log?! ....:(
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#14 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 16:30

Je to sviňárna, kterou asi taky nepochopím. Tak ještě někde najít klíče :D a určitě i s jofruitem něco dovalíme aby se truhla trochu naplnila.
  • 0

#15 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 16:46

Tuto keš ještě nemám ale pokud by byla moje ruka nápomocná rád přidám i ten zbytek.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#16 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 17:32

No tak to je hnus (velebnosti). Taková pěkně udělaná keš - no, ono i kdyby to keš nebyla - že se do tý truhly někdo vloupá... to mě mrzí. A to jsem zrovna ještě začal uvažovat o založení keše poblíž, protože jsem objevil jednu zdá se mi moc zajímavou a sympatickou místní veřejnou službu a přemýšlel jsem, jestli na ni upozornit více lidí nebo ne. Je to záležitost spoléhající na čisté úmysly a slušnost lidí, kteří o tom vědí, jinak to okamžitě přestane fungovat - a když teď vidím tohle, je mi už jasné, že se o tom v žádném případě rozšiřovat nebudu. Je mi líto, že se nějaký zlý ubožák najde i v našich řadách :(
  • 0

#17 adamco

adamco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 21:04

Nevim teda jestli jim to za těch pár korun stálo:(
  • 0

#18 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 21:50

Sice jsme návštěvu keše plánovali až na pozdní jaro, ale hned jak bude obnovena, něco do ní přivezeme. Doma se toho hodně najde. Ottici, držte se.
  • 0

#19 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:27

To je fakt chlív!
  • 0

#20 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:44

Ahoj kaceri, chci vam jmenem celeho naseho teamu Ottik5 podekovat za nabidky a podporu. Jeste jednou dekujem. Letecka majakova je ted prave obnovena, na truhle zacinam intenzivne makat, tak do stredy to snad stihnu a opet ji dame do provozu. Jeste jednou dekujem. Za Team Ottik5 jeden z owneru Otto.


O spusteni truhly budu informovat jak na nasem webu www.kacerem.snadno.eu tak zde
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama