Přejít na obsah


Fotka

Trička na Geocachingshop.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 1:12

konečně se rozjel geocachingshop.cz - přijďte mě podpořit v hlasování - chtěl bych si koupit tričko ve své velikosti :-)

http://forum.geocachingshop.cz/viewtopic.php?t=9
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 8:16

Male technicke upozorneni !! Vazeni kolegove jen pro informaci bych vas chtel upozornít na zajimavou skutecnost, kterou jsem zjistil. Uvedena provozovatelka geoshopu a jeji ICO na evidenci ekonomickych subjektu - viz http://wwwinfo.mfcr....ares_fr.html.cz - neprochazi. Neprochazi ani jako spolecnik a statutar v Obchodnim rejstŕiku. Na uvedene adrese sidlilo nekolik firem ale ty povetsinou ukoncily svou cinnost. Holt na internetu dnes nejdete skoro vsechno. Tuto zpravu jsem napsal jen pro ty, kteri chteji vedet kam by pripadne poslali sve penizky (jako to zajimalo moji malickost). A jeste male P.S. - predchazejici dodavky GC tricek byly asi o tretinu lacinejsi.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 9:38

Male technicke upozorneni !!
Vazeni kolegove jen pro informaci bych vas chtel upozornít na zajimavou skutecnost, kterou jsem zjistil. Uvedena provozovatelka geoshopu a jeji ICO na evidenci ekonomickych subjektu - viz http://wwwinfo.mfcr....ares_fr.html.cz - neprochazi. Neprochazi ani jako spolecnik a statutar v Obchodnim rejstŕiku. Na uvedene adrese sidlilo nekolik firem ale ty povetsinou ukoncily svou cinnost. Holt na internetu dnes nejdete skoro vsechno.
Tuto zpravu jsem napsal jen pro ty, kteri chteji vedet kam by pripadne poslali sve penizky (jako to zajimalo moji malickost). A jeste male P.S. - predchazejici dodavky GC tricek byly asi o tretinu lacinejsi.


Pozor, živnostníci v obchodním rejstříku nejsou!
http://rzp.mpo.cz/cg...7&OBLAST=380803
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 9:44

Male technicke upozorneni !!

Ono taky záleží na tom,  kdy byl ARES aktualizován. Co se týče
obchodního rejstříku - jestliže se jedná o osobu v něm nezapsanou, tak
ji tam nenajdeš. Je potřeba se podívat do registru
živnostenského podnikání
, kde zapsaná je. Provozovatelka shopu se dále
k 1.3.2006 registrovala k DPH - lze
ověřit zde
. Nemám s ní nic společného ale chtěl jsem si to jen pro
svůj klid ověřit. 


  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 10:05

A jeste male P.S. - predchazejici dodavky GC tricek byly asi o tretinu lacinejsi.

Bohužel nevím na jaké bázi fungovalo předchozí objednávání GC triček, takže nemůžu porovnávat. Zkusil jsem ale srovnat ceny s www.geocachingshop.com a tam mají ceny triček asi o 35 korun nižší, takže čert vem 3 pětky. Můžete sice namítat, že zdejší ceny triček jsou víc než jedenapůlnásobek ceny na americkém Groundspeaku, ale ukažte mi co v Evropě nestojí jedenapůlnásobek americké ceny.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 13:42

Pozor, živnostníci v obchodním rejstříku nejsou!
http://rzp.mpo.cz/cg...7&OBLAST=380803

Dovolim si reagovat na tuto nepresnost = zivnostník muze byt zapsan v Obchodnim rejstriku pokud chce na rozdil od obchodnich spolecnosti, ktere musi. Navic jsem psal, ze dotycna neoprochazi OR jako spolecnik nebo statutarni organ, coz je podstatny rozdil od zivnostnika.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 14:42

Pozor, živnostníci v obchodním rejstříku nejsou!
http://rzp.mpo.cz/cg...7&OBLAST=380803

Zde je odpověď pracovníka MFČR k systému ARES.
" Dobrý den,

v současné době v ARESu vystavujeme data živnostenského registru k 31.1.2006, kde ještě zmíněný subjekt nebyl registrován. Data RŽP přebíráme s měsíční periodou, únorová dávka se teprve zpracovává.

S pozdravem
Marcela Charvátová
MFČR, odbor Rozvoje ICT MF "
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 11:17

Bohužel nevím na jaké bázi fungovalo předchozí objednávání GC triček, takže nemůžu porovnávat. Zkusil jsem ale srovnat ceny s www.geocachingshop.com a tam mají ceny triček asi o 35 korun nižší, takže čert vem 3 pětky. Můžete sice namítat, že zdejší ceny triček jsou víc než jedenapůlnásobek ceny na americkém Groundspeaku, ale ukažte mi co v Evropě nestojí jedenapůlnásobek americké ceny.

No myslim ze pokud by si nekdo nechal sem neco poslat tak za postovne necha urcite vic jak 1Euro (tech 30Kc), takze si myslim ze je to dost v pohode.

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 12:28

ono aj travelbugy su v tomto shope 2 x drahsie ako ked si ich objednate priamo z USA, ale sme v kapitalizme (co je dobre :), takze preco nie, ak si to niekto objedna. Za seba som rad, ze take nieco existuje, osobne si porovnam co sa mi oplati (ci z tohto shopu alebo priamo od Groundspeaku) a podla toho sa zariadim...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 13:52

Dovolim si reagovat na tuto nepresnost = zivnostník muze byt zapsan v Obchodnim rejstriku pokud chce na rozdil od obchodnich spolecnosti, ktere musi. Navic jsem psal, ze dotycna neoprochazi OR jako spolecnik nebo statutarni organ, coz je podstatny rozdil od zivnostnika.

No jasne ale taky jsi to psal stylem ze to vyznelo ze posilas penize nejake cerne dusi nebo do cerne diry, coz tak neni. Nevidim problem v tom ze provozovatelem shopu je zivnostnik.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 10:05

Zde je odpověď pracovníka MFČR k systému ARES.
" Dobrý den,

v současné době v ARESu vystavujeme data živnostenského registru k 31.1.2006, kde ještě zmíněný subjekt nebyl registrován. Data RŽP přebíráme s měsíční periodou, únorová dávka se teprve zpracovává.

S pozdravem
Marcela Charvátová
MFČR, odbor Rozvoje ICT MF "

No tak to je skvele !! Preji v podnikani mnoho zdaru !!!

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 13:55

ono aj travelbugy su v tomto shope 2 x drahsie ako ked si ich objednate priamo z USA, ale sme v kapitalizme (co je dobre :), takze preco nie, ak si to niekto objedna. Za seba som rad, ze take nieco existuje, osobne si porovnam co sa mi oplati (ci z tohto shopu alebo priamo od Groundspeaku) a podla toho sa zariadim...

Uz vsak ne 2x drazsi nez kdyz je objednas z www.geocachingshop.com ktery se nazyva officialnim distributorem GroundSpeaku pro evropu. Tam stoji TB skoro 6Euro.
Jinak jsem taky rad ze se clovek muze rozhodnout co je pro nej pohodlnejsi. Treba nekteri jsou k objednavani z pozalouze skepticti a tudiz maji i tu moznost zakoupit to na mistnim trhu :o)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 14:06

Nevidim problem v tom ze provozovatelem shopu je zivnostnik.

Ani ja ne = nic takoveho jsem nepsal.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama