Přejít na obsah


Fotka

Mapy na locify


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 pajoslav8

pajoslav8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 18:38

Chtěl sem se zeptat kde stáhnu offline mapy do locify (vím že tu tu asi někde je ale nemohl sem to najít) Předem díky za odkaz. PS:někde sem čet že na locify je možno doplnit silniční navigaci nebo něco takovýho(nevíte kde to stáhnoout a jak to k locify doplnit) díkeš :):D
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 18:47

Kdo hledá ten najde... Možná i na webu Locify, co ty na to? Takže Locify podporuje mapy stejné jako Trek Buddy. Takže si stáhni mapy pro TB, nakopíruj do Locify a užívej si je... Snažil jsem se to loni používat v Rakousku a musím říct, nikdy více... Ano, Locify má nějakou autonavigaci. Opět čti stránky Locify. Je tam aplikace na autoatlas a navigaci podle něj. Já podle něj nedojel ani do Makra na druhým konci Prahy... Máš představu, jak to asi funguje, když řídíš auto a koukáš na mini display?
  • 0

#3 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 19:17

tak tak, na Locify radši rychle zapomen...
  • 0

#4 pajoslav8

pajoslav8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 21:22

Když nahraju mapy do mobilu do locify/maps Pak spustím aplikaci inicializuji mapy dám ok a objeví se mi že mám znova inicializovat nevíte někdo co s tim? Předem díky za pomoc
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 7:36

Polde všeho máš tu mapu špatně nahranou... Je tady několik vláken na téma Locify, tam se možná dočteš víc a na webu Locify také. Zkus případně info přímo tam. Ono Locify je tak nějak málo používáno... zkus hádat proč? ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama