Přejít na obsah


Fotka

Windows Vista Home Premium


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 16:19

Zdravim, mam problem. Poterbuji udelat na ntb v rodine reinstall OS - ale od vyrobce nemam instalacni cd... a recovery k notesu taky ne. Ze skryty partition taky nelze udelat. Takze muj dotaz: Byl by nekdo ochoten pujcit za vasich podminek instalacni cd Windows Vista Home Premium CZ 32bit - nebo poskytnout kopii? Popr. pres SZ i radu - odkaz ke stazeni (vse co jsem nasel je cracknute, coz je mi naprd, chci pouzit svuj product key). Idealne Praha... Muzu dokazat fakturou oficialni nabyti produktu ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 12:45

A co oslovit vyrobce/dodavatele notebooku?
  • 0

#3 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 13:30

Pokud jsi nedostal od výrobce instalační CD tak musíš mít v notebooku možnost si ho sám vytvořit. Co je to za značku? Podle toho se dá zjistit jak se bude jmenovat program pro vytvoření recovery. Hledej program v notebooku něco jako Recovery Center, Recovery Tool. Většinou je to někde hluboko skryto v programech. Tam by měla být možnost přímo vytvořit boot CD tvojí kopie systému. Případně přes toto centrum lze vždycky rovnou i bez CD udělat reinstall systému. Další možností je zkusit donutit notebook aby si recovery partion našel sám tím, že v biosu nastavíš boot z HDD. Instalační CD někoho jiného ti bohužel bude úplně naprd... nefunguje to tak, že si půjčíš a zadáš své serial číslo - tvé identické SN funguje pouze na přesnou kopii tvého systému (osobní zkušenost - stejný problém, akorát to CD se doma ztratilo). Mě nefungovalo ani naprosto stejné boot CD ze stejné značky z druhého notebooku. Takže pro tebe je jediná možnost si CD vytvořit, případně zkusit podporu výrobce notebooku (někteří výrobci mají možnost si za poštovné nechat od nich recovery CD poslat).
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#4 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 14:48

Vyrobce - Toshiba mi doda recovery cd za nejaky poplatek v EUR - jeste jsem to nezkousel. Oficialni servis (jsou tu dve firmy) - jedna mne odkazala primo na vyrobce, druha by udela recovery za cca 600 bez DPH. V dnesni dobe drtiva vetsina ntb bude bez OS na zvlastnim mediu - pujde jen udelat recovery do stavu "jako z krabice". Proc jsem se ptal po pujceni instalacnich cd Vista. Mel jsem podobny probem s firemnin ntb (ne recovery, ale s instalaci), ale s XP Pro - ztrailo se nam CD, pouzil jsem jine, a zvolil Zmenu licencniho klice pri aktivaci. To jde udelat i u Vist. Rad bych udelal cistou instalaci Win Vista bez upravy vyrobcem - drivery jsou ke stazeni na strankach vyrobce... proste ty serepeticky do vyrobce jen brzdi a zatezuji ntb... Samo jsem myslel tim pujcenim/poskytnutim instalacniho CD tu verzi, ktera je od MS, ne upravena na miru vyrobcem - proste takove to ktere si treba koupim za cca 3kk v alza.cz .. kdyby byl nekdo ochoten mi ho pujcit. Klic preci mam, legalni, a aktivaci s nim provedu bez problemu.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#5 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 15:24

Posílám linky na stažení instalačního DVD bez cracku...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama