Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v TV


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2006 - 22:44

Vazeni a mili kolegove, nezapomente si 11.3. ve 12:55 zapnout TV ci rekordery a sledovat mou malickost blekotajici nesmysly o geocachingu v poradu nazvanem SuperPomeranc na CT1. ;) Predem se tesim na vasi zcela opravnenou kritiku... ;)))

0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2006 - 23:23

Jeste to nevysilali, a uz je tu kritika :-) SuperPomeranc je na CT2! ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2006 - 1:10

Vazeni a mili kolegove, nezapomente si 11.3. ve 12:55 zapnout TV ci rekordery a sledovat mou malickost blekotajici nesmysly o geocachingu v poradu nazvanem SuperPomeranc na CT1. ;) Predem se tesim na vasi zcela opravnenou kritiku... ;)))


No tak to jsem zvědavej co se dozvim novýho ;-) No aspoň, že to bude řikat geocacher, pořád lepší, než nějakej článek v novinách od redaktora co o tom ví prd...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 14:59

[quote]Vazeni a mili kolegove, nezapomente si 11.3. ve 12:55 zapnout TV ci rekordery a sledovat mou malickost blekotajici nesmysly o geocachingu v poradu nazvanem SuperPomeranc na CT1. ;) Predem se tesim na vasi zcela opravnenou kritiku... ;)))


Tak Te(i nas) nejak balamutili.Jdou zaverecne titulky a o geocachingu ani tuk.:-(((
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:00

Vazeni a mili kolegove, nezapomente si 11.3. ve 12:55 zapnout TV ci rekordery a sledovat mou malickost blekotajici nesmysly o geocachingu v poradu nazvanem SuperPomeranc na CT1. ;) Predem se tesim na vasi zcela opravnenou kritiku... ;)))

Tak jsem pretrpel hodinu te "hudebni" hruzy od zacatku az do zaverecnych titulku. Ani se nedivim, ze Americani to s uspechem pouzivaji na muceni lidi. A po Ondrovi a GC ani vidu ani slechu. :-( Kde tedy udelali soudruzi z CT chybu?

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:16

Byl jsem zvedav, a tak jsem dokonce prerušil rodinnou oslavu a koukal na ten pořad. K tomu pořadu: sdílím totéž názory jako předchozí lidi ve foru. Ale jak tak na ten pořad koukam tak ani h**** Tesil jsem se ze se dozvim neco, co nevim ;), ale nic :(
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:43

Mam zpravu od Pc-romea. Mluvil uz s clovekem, se kterym to delal (L.P.Fisch). Pry se moc omlouva, ale budou to pry vysilat o tyden pozdeji...
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2006 - 13:06

Ano, jak uz napsal Mel-man. Nikdo mi nic nerekl, dokonce ani reziserovi pry nic nerekli a proste to presunuli do jineho dne... Takze snad za tyden, stejnou dobou na stejnem miste. Vase kritiky na porad me trochu mrzi, vzhledem k tomu, ze v nem budu, ale to je detail, ale kazdopadne... L.P.Fish, reziser, se kterym sem vcera mluvil, rikal, ze se ten material v CT libil a ze za a) bude psat clanek do Houseru o GC, melo by to vyjit nekdy v tom tydnu po 16.3. a za B) mozna bude CT chtit natocit jeste nejakou delsi reportaz do nejakyho jinyho poradu, protoze je podle nich GC velmi zajimavy atd... Finito, k vypadum proti poradu, natoz k tem od Solipsa, s Che-que-varou v avataru (proc si tam nedas rovnou Hitlera?), se uz nadale vyjadrovat nebudu...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2006 - 1:24

[quote]
tak ja uz fora znova od minula necetla a proto jsem vydrzela u TV doted :o) je 0:21 uz vlastne utery a dokoukavat to nema smysl .. :o) tak zase priste
... zkusime to znovu, lepe a radostneji :o) mayinka

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2006 - 15:11

Shlednuto, nahrano, vystrizeno, zpracovano, prave se uploaduje ... zdroj digitalni TV, kvalita FULL v MPEG - 100 MB se prave uploaduje, zmensenou verzi udelam v DivXu (nekompatibilni nesmysly typu XviD ke me nesmi :-) tak na 30 - 40 MB ... az to bude, hodim sem linky ....
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2006 - 8:32

No tak to jsem zvědavej co se dozvim novýho ;-) No aspoň, že to bude řikat geocacher, pořád lepší, než nějakej článek v novinách od redaktora co o tom ví prd...

Nejlepsi mi prijde zadnej clanek. Ale to je zpatecnicky pristup, ze. // Jen poznamka - sobota v jednu je nestastnej cas, v tu dobu je spravnej geocacer v terenu, ne :] ... nebo ja aspon asi budu, kdyz okolnosti dovoli. Cili by dalsi podobne mohlo zajimat, ze repriza toho dilu je jeste v pondělí 13. března ve 23:50 na CT1.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:01

Buď jsme to přehlídli nebo jsme se koukali na jiný pomeranč...ale tomu hip-hoperovi, který se mi snažil propíchnout ukazováčky obrazovku to nezapomenu...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:06

No, tak jsem neduverive jeste prosel ten zaznam a fakt tam nic o GC neni ... jsem rad, ze to nebyla chyba na mem prijimaci ....

Kdyz se nad tim ale zamyslim, tak je to mozna LEPSI, protoze mi neprijde zrovna idealni prezentovat GC pred lidma, co na tyhle prisernosti koukaj dobrovolne ... nemuzu si pomoct, ale ten porad je skutecne extremni a mel by se davat ve dve rano, aby se na to nikdo normalni nemel sanci divat ...
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 16:18

Mam zpravu od Pc-romea. Mluvil uz s clovekem, se kterym to delal (L.P.Fisch). Pry se moc omlouva, ale budou to pry vysilat o tyden pozdeji...

Stejny den, stejny cas?
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2006 - 13:29

L.P.Fish, reziser, se kterym sem vcera mluvil, rikal, ze se ten material v CT libil a ze za a) bude psat clanek do Houseru o GC, melo by to vyjit nekdy v tom tydnu po 16.3. a za B) mozna bude CT chtit natocit jeste nejakou delsi reportaz do nejakyho jinyho poradu, protoze je podle nich GC velmi zajimavy atd...

No uz to vypada, ze jsme subkulturou spojenou s alternativni socio-kulturni scenou, kdyz se o nas zajima LP Fish (zdroj: Google).
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2006 - 16:15

PLNA KVALITA
MPEG 100 MB
http://rapidshare.de/files/16942831/Geocaching_reportaz_full.mpg.html
Jak stahovat - vybrat free, zadat kod, pockat na odpocet a stahnout ....
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2006 - 12:46

Nejlepsi mi prijde zadnej clanek. Ale to je zpatecnicky pristup, ze. // Jen poznamka - sobota v jednu je nestastnej cas, v tu dobu je spravnej geocacer v terenu, ne :] ... nebo ja aspon asi budu, kdyz okolnosti dovoli. Cili by dalsi podobne mohlo zajimat, ze repriza toho dilu je jeste v pondělí 13. března ve 23:50 na CT1.

mohol by niekto PC-Romea v akcii nahrat? PC, jedeeeees :)))
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:10

Kdyz se nad tim ale zamyslim, tak je to mozna LEPSI, protoze mi neprijde zrovna idealni prezentovat GC pred lidma, co na tyhle prisernosti koukaj dobrovolne ... nemuzu si pomoct, ale ten porad je skutecne extremni a mel by se davat ve dve rano, aby se na to nikdo normalni nemel sanci divat ...


Jo tak stim bych i souhlasil, fakt ten pořad je podle mě snůška pitomejch blbostí... ...když to řeknu slušně.

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 15:17

Kdyz se nad tim ale zamyslim, tak je to mozna LEPSI, protoze mi neprijde zrovna idealni prezentovat GC pred lidma, co na tyhle prisernosti koukaj dobrovolne ... nemuzu si pomoct, ale ten porad je skutecne extremni a mel by se davat ve dve rano, aby se na to nikdo normalni nemel sanci divat ...

S timhle naprosto souhlas, ale mam takovou neprijemnou obavu, ze normalni uz jsou oni a bile vrany my. :-P

  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2006 - 17:05

Stejny den, stejny cas?

Ano - tedy o tyden pozdeji: 18.2. ve 12:50-13:50 na CT2. Tedy doufam, taky bych cekal, ze se ozvou vcas, ze je to jinak...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama