Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 3.40


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2010 - 9:07

Changes made from version 3.30 to 3.40:

* Added BirdsEye control to Profiles.
* Fixed map display problems.
* Fixed issue setting marine map modes.

Info zde
  • 0

#2 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2010 - 8:11

Parada, doma hned vyskusam, snad to bude OK!
  • 0

#3 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 10:24

Tak jsem prave flashnul fw 3.40, po prvnim nabehu se zasekl, po vyndani a zandani baterek dokoncil validaci. Ted jsem zkusil gpx co ma cca 4,7MB (smazal stare gpx vysypal kos a nahral nove, dal bezpecne odebrat) a znovu stejna hlaska Loading maps... a prd :(
  • 0

#4 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 15:56

Aha, tak diky za zpravu, doufejme, za se dalsi fw zadari i v tomto problemu:(
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#5 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:05

kulin&janek napsal/a:
Tak jsem prave flashnul fw 3.40, po prvnim nabehu se zasekl, po vyndani a zandani baterek dokoncil validaci. Ted jsem zkusil gpx co ma cca 4,7MB (smazal stare gpx vysypal kos a nahral nove, dal bezpecne odebrat) a znovu stejna hlaska Loading maps... a prd :(


Ano to me dela od fw 3.20 a vzdy pri nahrani novych gpx se to sekne pri zapinani na hlasce Loading maps.... Pak ale nastesti staci ciste jen vypnout a zapnout a do dalsiho nahrani gpx to jede bez zaseku.
Ale tesil jsem se, ze tuto chybu v nove verzi opravi, ale nic. Jeste musim otestovat jestli nahodou nejaka jina nepribyla.
  • 0

#6 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:10

tak me to po flashi z 3.20 na 3.40 prestalo videt vsechny mapy :-( podotykam ze mapy jsou zcela legalni stejne tak jako cely pristroj, zadny warez, tak zkusim znovu nahrat mapy a kdyz ani to nezabere, tak doufam ze downgrade zpet na 3.20 mi pomuze...
  • 0

#7 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:40

me je taky nevidel, ale to proto, ze nebyl spojen s druzicema. Nech ho chytit signal a uvidis, ze se ti vrati na spravne misto a zobrazi mapy
  • 0

#8 mr.ricardo.zuza

mr.ricardo.zuza

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:48

zbytecna prace, staci ho nechat najit druzice, novy fw premistil gps na druhou stranu sveta. bude to trvat trochu dyl, jako pri zapnuti po delsi dobe. kazdopadne me fw.3.40 kolouse zresetoval do tovarniho nastaveni, to se mi jeste nestalo. edit> pozde, nj ja nez to napisu :)
  • 0

#9 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 9:51

jj me to taky udelalo hardreset :-( a taky jsem koukal jam vrana, ze to musim cely prenastavit k obrazu svemu :-( ale nastesti sem to dal na okno, chytnul satelity a mapy uz to vidi, uffffff, to jsem si oddechl, tak jeste si prekonfigurovat profily a nastaveni atd, a snad uz to bude dobre, diky za radu
  • 0

#10 Consolador

Consolador

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 10:06

U mě vše proběhlo při upgradu z verze 3.30 bez problému. K resetu nedošlo, popisovaným způsobem se to nekouše a ani to dlouho nehledalo satelity. Při připojeni k PC mi to naběhne rcyhle a ani u předchozí verze FW jsem v tomto směru neměl žádný problém.
  • 0

#11 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 11:44

hardreset se mi driv parkrat stal, ale ne pri prechodu na jiny fw. Jen se mi gps hodila nekam do bila, takze jsem lovil druzice a dobry. S tema gpx, nekdo psal, ze to dela pri gpx nad 1MB, ja bezne nahravam gpx co ma cca 4-5MB a to mi to porad takto zlobi s loading maps....
  • 0

#12 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 6:24

Tak hardreset se mi tentokrat nestal, ale nektere adresare a soubory maji datum 1.1 1601, byt v nich nedoslo k zadne zmene. :o
  • 0

#13 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 8:25

Consolador napsal/a:
U mě vše proběhlo při upgradu z verze 3.30 bez problému. K resetu nedošlo, popisovaným způsobem se to nekouše a ani to dlouho nehledalo satelity. Při připojeni k PC mi to naběhne rcyhle a ani u předchozí verze FW jsem v tomto směru neměl žádný problém.


Taky bez problémů
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#14 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 8:27

petegeo napsal/a:
Tak hardreset se mi tentokrat nestal, ale nektere adresare a soubory maji datum 1.1 1601, byt v nich nedoslo k zadne zmene. :o


I já tam mám datum 1.1.1601 :D
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#15 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 16:59

U mě je firmware 3.40 zatím dobrý a fachá jak má. Dnes jsem byl na 20tikilometrové tůře a až na pomalejší chytnutí satelitů ( cca 2 minuty čekání - pomohlo vypnutí a zapnutí signálu ) absolutně žádný problém. Kešky nahrávám jako POI a přešel jsem z verze 3.20
  • 0

#16 strana

strana

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 21:37

naprosto bez problémů. první zapnutí po nahrání kešek opět problematické, ale po restartu vše OK. Doporučuji provést update. ZOOM je o dost rychlejší :)
  • 0

#17 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 8:06

jj, tesil by som sa, keby odstranili ten bug s navigovanim, prosle trasy...
http://pokec.azet.sk...lorado300-fw3-4
  • 0

#18 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 1:42

Ja bych nez nejaky support pro Birdseye, tam radeji videl konecne tu ikonu earthkese. :@
  • 0

#19 vacma

vacma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 22:46

Po upgrade firmware na verzi 3.40 mám velmi tmavé stínování mapy. Vypadá to jako že se překreslí několikrát a pokaždé je tmavší a tmavší. Mapa je Czech TOPO 3.1 Pro. Nevíte prosím někdo co s tím? děkuji za případné rady.
  • 0

#20 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 7:47

Nezaplo se ti stínování (reliéf) mapy? Je to v nastavení...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama