Přejít na obsah


Fotka

locify-problém


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 alnovot

alnovot

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 20:19

dobrý den... nainstaloval jsem si locify na tel LG GD 510 POP a po najetí na položku GPS se mi objeví hlaška že se stala chyba java.util.nosuchelementexception. Nevíte co s tím? dík
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:24

Co s tim? Zapomeň na Locify, je to shit. Jestli potřebuješ lovit keše přes mobil, tak jedině HandyGeocaching. A jestli chceš mapy, tak TrekBuddy. A je vymalováno :-) Locify sje šíííleně pomalý a pořádně nefunguje...
  • 0

#3 alnovot

alnovot

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:39

ok zkoušim TrekBuddy....ale mám problém:nedaří se mi připojit bluetooth.....na mým starým telefonu SE W810i to beží v pohode. Když v tom novým mobilu najedu do nastavení tak tam ale nemam možnost bluetooth ve zdroji GPS. nevite nekdo kde je problém? dík
  • 0

#4 alnovot

alnovot

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:41

a v HG se mi taky nedaří navázat spojení s bluetooth....
  • 0

#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:49

S připojenim nemam problém. Párkrát se mi už stalo, že mi to při pokusu o připojení k BT "zamrzlo" - pomoh jedině restart telefonu. Pokud jsi to zkoušel, tak nevim co s tim. Já mam SE k850i a ozkoušeno i na C902. Máš novou verzi?
  • 0

#6 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 10:55

Robbisek napsal/a:
Co s tim? Zapomeň na Locify, je to shit. Jestli potřebuješ lovit keše přes mobil, tak jedině HandyGeocaching. A jestli chceš mapy, tak TrekBuddy. A je vymalováno :-) Locify sje šíííleně pomalý a pořádně nefunguje...


V Locify se teď objevila nová záložka Search Caches. Je to obdoba staré verze, ale od jiného člověka. Vše je zatím ještě ve fázi programování, ale již nyní se s tím dá pracovat v terénu. Alespoň u mně vše, zatím, šlape jak má. I logování. Další věci budou ještě přibývat. Vyzkoušejte a dejte vědět. Díky.
  • 0

#7 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 14:19

alnovot napsal/a:
dobrý den... nainstaloval jsem si locify na tel LG GD 510 POP a po najetí na položku GPS se mi objeví hlaška že se stala chyba java.util.nosuchelementexception. Nevíte co s tím? dík


Na telefonech od LG Locify nerozchodíš. U LG chybí nějáký "sif8" či něco takového pro plynulý provoz javy a proto tyto programy nejdou rozchodit. Dřív jsem měl LG a řešil s Destilem to samé. Pro bližší informace se obrať na Destila (autora tohoto programu a programu Handy geocaching)
  • 0

#8 keksik

keksik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 20:32

Já si naopak myslím, že ti, co mají data zdarma mohou teď Locify využívat mnohem líp, než kdysi. V poslední době ho používám denně a zcela bez problémů. Fakt mi u HG scházely mapy a v Locify jsem online jedním klikem na googlemaps, tak jak jsem zvyklej u compu. A rychlost je s HG srovnatelná.
  • 0
Make the world a more interesting place with caching.
Garmin Dakota 20+Topo Czech 3.1 Pro, Nokia 700 + HG Arcao




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama