Přejít na obsah


Fotka

Prosba o radu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 19:55

Ahoj!
Kamarád mi dal tip na tuto, dle mého názoru skvělou, zábavu.
Mám malý dotaz - jak se mám zaregistrovat, respektive co mám vyplnit do těch tří okének.
Registrace na geocaching.com se mi i přes prakticky nulovou znalost angličtiny povedla.
Dík.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 20:12

Ahoj!
Kamarád mi dal tip na tuto, dle mého názoru skvělou, zábavu.
Mám malý dotaz - jak se mám zaregistrovat, respektive co mám vyplnit do těch tří okének.
Registrace na geocaching.com se mi i přes prakticky nulovou znalost angličtiny povedla.
Dík.

Mas-li na mysli ta tri okenka, ktera jsou u registrace pro TYTO stranky, je to proste - Geocaching Nickname - nick, jmeno nebo jak tomu rikas, ktere pouzivas na geocaching.com. Email je asi jasny, ne :]. Login - jmeno, kterym se chces prihlasovat na techto strankach. Zdravy rozum radi pouzit stejne, jako je tvuj Geocaching Nick ...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 20:19

Mas-li na mysli ta tri okenka, ktera jsou u registrace pro TYTO stranky, je to proste - Geocaching Nickname - nick, jmeno nebo jak tomu rikas, ktere pouzivas na geocaching.com. Email je asi jasny, ne :]. Login - jmeno, kterym se chces prihlasovat na techto strankach. Zdravy rozum radi pouzit stejne, jako je tvuj Geocaching Nick ...


To jsem udělal, včetně zaškrtnutí že souhlasím ale nic se nedělo. Čekal jsem alespoň nějakou info, že vše je OK.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 21:07

To jsem udělal, včetně zaškrtnutí že souhlasím ale nic se nedělo. Čekal jsem alespoň nějakou info, že vše je OK.

Taky sem cekal a nic se nedelo. Trosku nestandartni chovani.
Ale VYDRZ. Za nejakou dobu ti dojde na vyplneny e-mail login a heslo pod kterym se pak prihlasis
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 21:35

Taky sem cekal a nic se nedelo. Trosku nestandartni chovani.
Ale VYDRZ. Za nejakou dobu ti dojde na vyplneny e-mail login a heslo pod kterym se pak prihlasis


Počkám a uvidím. Díky všem za rady.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 21:46

Počkám a uvidím. Díky všem za rady.

Proste to jen neposle potvrzeni o tom, ze "registraci zaregistrovali". Ale nervozni byt nemusis, protoze i bez te registrace tady muzes zit uplne vesele, nic vazneho ti jako nezalogovanemu neuchazi.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 21:53

Proste to jen neposle potvrzeni o tom, ze "registraci zaregistrovali". Ale nervozni byt nemusis, protoze i bez te registrace tady muzes zit uplne vesele, nic vazneho ti jako nezalogovanemu neuchazi.


To věřím, už tu šmejdím dva dny. Včera jsem šel spát dneska ve 2 hodiny :-)) Ale když prostě něco nevím, tak se raději zeptám, než abych prováděl nějaké hlouposti, byť nevědomky.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 22:16

V pravidlech pro prihlasovani je napsano toto: Pro vylistování nicku v seznamu je zapotřebí alespoň jeden váš log v Čechách starší než jeden den. Pokud svůj nick přesto nemůžete najít, ozvěte se na info@geocaching.cz. Mas zalogovany alespon jeden nalez? Jinak si nedovedu predstavit, proc ti registrace neprobehla.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2006 - 23:33

A vobec, vypnut monitor a sup na cache!
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama