Přejít na obsah


Fotka

Geo trička v ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Argonisius

Argonisius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 15:33

Prodávají se někde u nás trička s logem geocachingu? (eshopy i kamenné obchody) Nebo se dají koupit jen v zahraničí?
  • 0
Nokia 5800XM + SmartComGPS + SmartGPX
S přesností na metr umí lovit každý, s přesností na dvacet metrů to chce kumšt! ...jinak řečeno lovit s interním modulem 5800.

http://adamkvita.blogspot.com/ - můj blog o internetových aplikacích a službách

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 15:51

Argonisius napsal/a:
Prodávají se někde u nás trička s logem geocachingu? (eshopy i kamenné obchody) Nebo se dají koupit jen v zahraničí?


O prodejně osobně nevím, já si trička nechávám vyrábět na míru. Sám si udělám návrh a pak nechám potisknout sítotiskem na tričko. Má to tu výhodu, že si můžeš udělat motiv jaký chceš a na tričko podle libosti. Zkušenosti mám třeba s firmou Armenit
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 17:40

O primem prodeji nevim, pro vyrobu muzu doporucit i http://www.t-shock.eu/cs/, maji tam sikovny tvoric. (nejsem jejich zamestnanec :D).
  • 0

#4 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:06

gccake.cz dnes je poslední den kdy se dá objednat ;-)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#5 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 19:32

"GCCAKE.CZ - Maloobchodní prodej byl dočasně pozastaven" Marek uz to utnul, jen nevim jak hodla pokracovat.
  • 0

#6 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 15:54

Vytahnu opet toto tema, protoze me taky zajima, kde ted sehnat nejaky tricko s motivem geocachingu. V ceskych eshopech jich moc neni :( kdo vi o nejakych?
  • 0

#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:03

Lukyn_CZ napsal/a:
Vytahnu opet toto tema, protoze me taky zajima, kde ted sehnat nejaky tricko s motivem geocachingu. V ceskych eshopech jich moc neni :( kdo vi o nejakych?


Dobře, tak já ho taky trochu povytáhnu nahoru :)

Podle mého není vůbec žádný problém si udělat návrh vlastního trička. Ať najdeš sebevíce obchodů, nemusí tam mít přesně to, které bys chtěl.
Když tedy budeš věnovat čas vymýšlením a sháněním podkladů na své vlastní tričko, uděláš určitě lépe a bude to originál.
Když už budeš mít nějaký ten návrh, mrkni na tiskárny v okolí, kde by ti to udělali. Sítotiskem na trička se zabívá dnes kdekdo, tak by neměl být problém s realizací.
Co se týče trvanlivosti potisku, tak geocachingové tričko jsem si dělal před více než rokem a pořád je v dobrém stavu, potisk neleze dolů, tak se nemusíš bát, že po jednom vyprání je potisk pryč.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:08

weri napsal/a:

Lukyn_CZ napsal/a:
Vytahnu opet toto tema, protoze me taky zajima, kde ted sehnat nejaky tricko s motivem geocachingu. V ceskych eshopech jich moc neni :( kdo vi o nejakych?


Dobře, tak já ho taky trochu povytáhnu nahoru :)

Podle mého není vůbec žádný problém si udělat návrh vlastního trička. Ať najdeš sebevíce obchodů, nemusí tam mít přesně to, které bys chtěl.
Když tedy budeš věnovat čas vymýšlením a sháněním podkladů na své vlastní tričko, uděláš určitě lépe a bude to originál.
Když už budeš mít nějaký ten návrh, mrkni na tiskárny v okolí, kde by ti to udělali. Sítotiskem na trička se zabívá dnes kdekdo, tak by neměl být problém s realizací.
Co se týče trvanlivosti potisku, tak geocachingové tričko jsem si dělal před více než rokem a pořád je v dobrém stavu, potisk neleze dolů, tak se nemusíš bát, že po jednom vyprání je potisk pryč.


Delat si jedno tricko sitotiskem, aha dekuju za prima napad...

Promin, za ironii ale tohle fakt neni nejlepsi reseni.

A ruzne nazehlovaci folie a neco podobnyho, noo uz jsem jich par zkusil a nikdy to nebylo dlouho hezky.
  • 0

#9 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:50

Při objednávání mincí jsem vzal i dvě trička a zatím spokojenost. S dodáním taky nebyl problém.
http://www.geocoinst...products_id=332
http://shop.geoswag....ml/apparel.html
  • 0

#10 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:10

Lukyn_CZ napsal/a:
Delat si jedno tricko sitotiskem, aha dekuju za prima napad...

Promin, za ironii ale tohle fakt neni nejlepsi reseni.


Co je na tom tak špatného? Nemluvím taky o tom, že si to budeš dělat sám doma na koleni. Když umíš aspoň trochu s PC, uděláš si pár obrázků, přes web zadáš, na kterou část trička se to natiskne a za pár dní ti dorazí tričko...

Já si udělal tričko vpředu z nickem, na zádech s trackovacím broukem a to vše za tři stovky.... mám ho více než rok a potisk drží.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:13

Jak tu ctu o tom jednom tricku sitotiskem. Muzu se zeptat, na kolik potom takove tricko realne vyjde?
  • 0

#12 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:23

S474N napsal/a:
Jak tu ctu o tom jednom tricku sitotiskem. Muzu se zeptat, na kolik potom takove tricko realne vyjde?


Jak jsem psal, objednal jsem si jedno tričko, potisk na prsou (nick) a záda (trackovací brouk) a se vším všudy tři stovky. Odkaz na tiskárnu jsem psal v prvním příspěvku.

Dělal jsem si u nich několik triček (celkem tuším 3 objednávky) a nemohu si stěžovat, vždy spokojenost a dobrá domluva (jednou jsem ho objednal 2 dny před eventem a v den eventu jsem si pro něj dojel a mohl vesele dorazit v novém triku).
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#13 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:51

weri napsal/a:

S474N napsal/a:
Jak tu ctu o tom jednom tricku sitotiskem. Muzu se zeptat, na kolik potom takove tricko realne vyjde?


Jak jsem psal, objednal jsem si jedno tričko, potisk na prsou (nick) a záda (trackovací brouk) a se vším všudy tři stovky. Odkaz na tiskárnu jsem psal v prvním příspěvku.

Dělal jsem si u nich několik triček (celkem tuším 3 objednávky) a nemohu si stěžovat, vždy spokojenost a dobrá domluva (jednou jsem ho objednal 2 dny před eventem a v den eventu jsem si pro něj dojel a mohl vesele dorazit v novém triku).


Nechal sis delat jedno tricko sitotiskem, oboustrane a prislo te to na 300 stovky? :D
  • 0

#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:39

No jedno triko sitem za 300 bych bral taky :) Co jsme nechavali delat, tak sito bylo vzdycky vyrazne drazsi...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#15 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:53

Sítotisk se používá na velké množství triček. Zpracování návrhu a příprava potisku je (údajně) velmi náročná a firmy si to nechají zaplatit. Platí tedy, že čím více triček, tím lepší cena. Jde to vidět i na tomto ceníku: http://www.sitotisk....textil_2005.htm Nažehlovací fólie vás vyjde výrazně levněji, avšak kvalita je výrazně nižší. Zase ale nemusíte šetřit barvami a nápady... o tom, že si to můžete udělat sami doma asi mluvit nemusím :)
  • 0

#16 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:57

Subzero napsal/a:
Sítotisk se používá na velké množství triček. Zpracování návrhu a příprava potisku je (údajně) velmi náročná a firmy si to nechají zaplatit. Platí tedy, že čím více triček, tím lepší cena. Jde to vidět i na tomto ceníku: http://www.sitotisk....textil_2005.htm
Nažehlovací fólie vás vyjde výrazně levněji, avšak kvalita je výrazně nižší. Zase ale nemusíte šetřit barvami a nápady... o tom, že si to můžete udělat sami doma asi mluvit nemusím :)


Plne souhlasim, proto me prekvapuje 300 kc za sitotisk jednoho tricka :D na tom webu neni nikde napsano jakou je to technikou, jak chytre. Pisou jen ze je to kvalitni a vydrzi.. to vsechno kdyz to neperes..
  • 0

#17 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 19:12

Lukyn_CZ napsal/a:
Plne souhlasim, proto me prekvapuje 300 kc za sitotisk jednoho tricka :D na tom webu neni nikde napsano jakou je to technikou, jak chytre. Pisou jen ze je to kvalitni a vydrzi.. to vsechno kdyz to neperes..


Objednával jsem před rokem, to měli jinou podobu stránek, kde měli uveden rotační sítotisk. Tři stovky jsem dal za tričko s černým potiskem, když jsem si pak dělal barevný, bylo to dražší.

Co se týče výdrže, tak je mám rok, nosím po eventech, peru a drží. Když to srovnám s jinými tričky, co nechal dělat kamarád u konkurence také sítotiskem v nákladu 100 kusů, tak kvalita potisku stejná.

Pokud se vám to nezdá, neobjednávejte, nic více vám nemohu poradit :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#18 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 19:15

weri napsal/a:

Objednával jsem před rokem, to měli jinou podobu stránek, kde měli uveden rotační sítotisk. Tři stovky jsem dal za tričko s černým potiskem, když jsem si pak dělal barevný, bylo to dražší.

Co se týče výdrže, tak je mám rok, nosím po eventech, peru a drží. Když to srovnám s jinými tričky, co nechal dělat kamarád u konkurence také sítotiskem v nákladu 100 kusů, tak kvalita potisku stejná.

Pokud se vám to nezdá, neobjednávejte, nic více vám nemohu poradit :)


Ted kdyz dam na tech strankach libovolny obrazek uz me to skace pres tri stovky, pridam text (1 radek) a uz je to skoro 450... proto chci uz nejaky udelany.
  • 0

#19 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 19:22

Lukyn_CZ napsal/a:
Ted kdyz dam na tech strankach libovolny obrazek uz me to skace pres tri stovky, pridam text (1 rade) a uz je to skoro 450... proto chci uz nejaky udelany.


Na to mohu jen jediné.... asi za ten rok podražili :D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 21:19

weri: mohl bych te pozadat o makrofotku toho "potisku". Opravdu by me to zajimalo, protoze cena 300 Kc mi prijde jako totalni nesmysl, zvlaste v pripade obou stran.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama