Přejít na obsah


Fotka

Mapa u TB je špatně očíslovaná


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 17:51

Dnes jsem si všimnul, že u mého v mapě u mého TB jsou místa navštívených špatně očíslovaná. Přesněji o 2. Tzn. že poslední navštívené místo je označen jako 7, ale přitom je to jeho páté místo.
Doufám, že jsem to dobře popsal. Ještě link:
http://www.geocachin...=2556091&page=1

EDIT: Logy jsem nemazal ani nijak neupravoval.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#2 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 19:23

Jediné co mě napadlo - jestli nejsi druhý majitel toho bugu a ten předchozí nesmazal logy. Aktivoval sis ho sám?
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#3 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 19:50

Já jsem zase začal vozit s sebou a tedy i logovat coin, jako měřící. Loguju přesně v pořadí, v jakém jsem cache navštívil. Když ale navštívím více cachí v jeden den, v mapě jsou očíslovány v přesně opačném pořadí. :(
  • 0

#4 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 20:35

SpeedyGT napsal/a:
Jediné co mě napadlo - jestli nejsi druhý majitel toho bugu a ten předchozí nesmazal logy. Aktivoval sis ho sám?

Jsem prvni majitel a aktivaci jsem delal sam a doma.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#5 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 22:01

rozsafin napsal/a:
Já jsem zase začal vozit s sebou a tedy i logovat coin, jako měřící. Loguju přesně v pořadí, v jakém jsem cache navštívil. Když ale navštívím více cachí v jeden den, v mapě jsou očíslovány v přesně opačném pořadí. :(


JJ taky mi to dělá :(
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 22:09

Mně se tohle stalo u eventového coinu - vložil jsem na event, ale nakonec jsem před tím jel ještě na jiný, takže se coin přemístil z eventu č2. na event č.1 a pak zase na event č.2 - což ti dá přesně ten rozdíl dvou míst. Vzhledem k tomu, že ta místa jsou identická, tak se na mapě překrývají a tenhle přesun nepoznáš. Analogicky se mohlo stát, že jsi vložil TB do první keše, další nálezce ho omylem vložil do další keše a zpět do téhle a pak zase do té následující a log smazal - poznal bys podle mailu.
  • 0
Retired slowcacher

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 8:27

Taky me to zacalo delat. Navic si pisu ke kazdemu zaznamu poradi, tak o to vic je to videt, ze to skace kdovi jak. wmh: obavam se, ze toto nebude ten pripad ;)
  • 0

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 8:31

Hups, tak to je bezva... máme šnečí soutěž, kde hraje roli počet navštívených keší :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 8:58

Citecka: nejak nerozumim tvemu komentari. Jsi si opravdu tak jist(a), ze pises ve spravnem tematu? Zde se resi mapa u trasovacich predmetu, kterou ja osobne pouzivam pro zobrazeni meho "pruchodu" v mape u TB, pripadne si stahuji soubor do Google Earth a vidim (respektive do ted jsem videl), poradi kesek, ktere jsem navstivil. Priste bych tedy doporucil radeji dvakrat premyslet, nez napsat nejakou ptakovinu za kazdou cenu ;) BTW ted me tak napada, nehonis nahodou ty pocet prispevku? :D:D:D
  • 0

#10 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 9:01

Podle me se to stane, kdyz u trasantu pribudou dva placed logy v jednom dni. GS to asi neumi spravne radit a nebo to radi presne naopak (to nemuzu posoudit, u meho TB mam max. dva v jednom dni, ale prave jsou taky spatne). Vidim to na chybu na serveru, se kterou nic nenadelame.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 9:50

marram: ovsem tento "problem" se zacal vyskytovat az ted, pred cca tydnem bylo vse v naprostem poradku.
  • 0

#12 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:06

S474N napsal/a:
Citecka: nejak nerozumim tvemu komentari. Jsi si opravdu tak jist(a), ze pises ve spravnem tematu?

Zde se resi mapa u trasovacich predmetu, kterou ja osobne pouzivam pro zobrazeni meho "pruchodu" v mape u TB, pripadne si stahuji soubor do Google Earth a vidim (respektive do ted jsem videl), poradi kesek, ktere jsem navstivil. Priste bych tedy doporucil radeji dvakrat premyslet, nez napsat nejakou ptakovinu za kazdou cenu ;)

BTW ted me tak napada, nehonis nahodou ty pocet prispevku? :D:D:D


http://www.geojih.cz...php?readmore=16
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 10:25

majkeld: v tom pripade to ovsem stavi do uplne jineho svetla :wink: Nicmene predchozi prispevek byl bez tveho dodatku opravdu primarne jinak pochopitelny.
  • 0

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 12:01

S474N má recht; koneckonců jsem si jen povzdech - ale taky se zaháčkoval v týhle diskuzi, abych na ní nezapomněl a našel jí pozdějš, kdyby tu měl někdo nějaký řešení (přes mé příspěvky", páč jméno a umístění rozhodně zapomenu). Takže tak. Jestli je to tímto zmatkem v grabování a ukládání - jakože asi ano - stejně kulový ošetřím. Hm. :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 16:06

Asi napíšu na GS. Protože už i teorie s více placed v jednom dni je tady nepoužitelná. TB má maximálně v jeden den vyndání a pak vložení. A žádné úpravy v logách se nedělaly. Není na světě tak dlouho abych si to nepamatoval. Na ostatní logy nebudu reagovat. Nemá to smysl. Ale aspoň musím poděkovat S474N za menší "uklidňování lidu". P.S. Ten šnečí závod se mi líbí. Škoda že můj TS skočil najednou o 200km a pak se po pár krátkých přesunech ztratil.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#16 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 18:54

rozsafin napsal/a:
Já jsem zase začal vozit s sebou a tedy i logovat coin, jako měřící. Loguju přesně v pořadí, v jakém jsem cache navštívil. Když ale navštívím více cachí v jeden den, v mapě jsou očíslovány v přesně opačném pořadí. :(


Tak to loguj v opačném pořadí, jak si je nalézal .. Pokud ti to nedělá problém se statistikami, což by nemělo.
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 18:55

eL_KeDaRoSs: tak to neni reseni, lepsi je se obratit primo na GS. Ucinil uz tak nekdo?
  • 0

#18 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 19:02

Spíš by bylo lepší kontaktovat groundspeak, aby vytvořil na profil prvek, který měří sám vzdálenosti od kešek, které si navštívil. Ať je klidně jen pro PM, ale ať to je. Je jedno, jestli si koupíš TB nebo jestli si to zaplatíš PMkem. Celkově by mohli ty statistické prvky více propracovat. Konec konců o tom z velké části geocaching je.
  • 0

#19 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 15:11

Mě se zase u mého GC ( http://www.geocachin...aspx?ID=2439377 ) po poslední odstávce na gc.com přehodily čísla pozpátku. Taky nechápu proč čísla z map odebírají logy "discovered", myslím, že málokoho zajímá, kolik lidí vidělo jeho tracking item ale dost ho zajímá v kolika byl krabkách a kdo ho mezi nima posouval. Jeví se mi to jako trochu nesystémovej bordýlek ;)
  • 0

#20 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 19:15

taky na svých cestovatech mam obracene cislovani kde byl a docela me to se...
  • 0
Hra teprve zacina....




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama