Přejít na obsah


Fotka

Waypointy v SmartComGPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 13:09

Argonisius napsal/a:stáhl jsem si exportní makro pro rozšířený export do wpt. Chci, abych měl waypointy barevně odlišené. Když ale výsledný soubor naimportuju do SmartcomGPS, tak při importu program spadne. Nevíte, čím to je? P.S. Při exportu jsem zaškrtnul jen voldu "obarvit waypointy"


Ahoj Argonisie, čtu tady, že úspěšně používáš hromadné import bodů. Mám delší dobu problém se zobrazením. Neporadíš?

Mafi5bj napsal/a:
Tak se mi podařilo konečně z MoZiGa nasypat waypointy do SmartComu v použitelném tvaru, ale zarazila mě jiná věc. Názvy bodů jsou každý v neprůhledném barevném rámečku a když jich je hodně, překrývají mapu tak, že tam toho moc vidět není. Dá se to zobrazení nějak změnit?


Díky :)
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 17:33

Mafi5bj napsal/a:

Argonisius napsal/a:stáhl jsem si exportní makro pro rozšířený export do wpt. Chci, abych měl waypointy barevně odlišené. Když ale výsledný soubor naimportuju do SmartcomGPS, tak při importu program spadne. Nevíte, čím to je? P.S. Při exportu jsem zaškrtnul jen voldu "obarvit waypointy"


Ahoj Argonisie, čtu tady, že úspěšně používáš hromadné import bodů. Mám delší dobu problém se zobrazením. Neporadíš?

Mafi5bj napsal/a:
Tak se mi podařilo konečně z MoZiGa nasypat waypointy do SmartComu v použitelném tvaru, ale zarazila mě jiná věc. Názvy bodů jsou každý v neprůhledném barevném rámečku a když jich je hodně, překrývají mapu tak, že tam toho moc vidět není. Dá se to zobrazení nějak změnit?


Díky :)

Odpovím já. Změníš to jedině tak, že ty kešky odlovíš a rámečky zmizí ;) Musel jsem si to zapnout, abych zjistil, že i já je mám totiž neprůhledné, nikdy jsem si toho nevšiml. Řeším to prostě přiblížením mapy, rámečky se rozlezou. Většinou to není na obtíž. Řekl bych, že to nepodporuje průhlednost bodů, jinak bych je asi měl už průhledné. Ale třeba na to někdo přijde, jak na to.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama