Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Opožděná notifikace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 21:12

Právě mi došla má první notifikace na kešku v Ostravě, došla však na mail-seznam o 3 hodiny se spožděním a na mobil mi nepřišla vůbec nevíte v čem je problém?? jinač u té notifikace na mobil pokud jsem to dobře pochopil tak pokud mam t-mobile tak napisu uz. jmeno na t-zone@t-mail.cz a zadám to do políčka Send to Another E-Mail Address???? protože to jsem udělal a přišlo mi pouze upozornění na nový mail kde už tuto službu mám ale na novou kešku ne :(
  • 0

#2 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 21:16

Pokud se jedná o PETkovou kešku, tak nejsi sám. Vcerejsí eventové kešky dorazily až dnes :@ Jeste si zkontroluj prichod na e-mail. Osobne dnes zpozdení od publikace do prichodu e mailu 3 hod. 53 minut.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#3 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 21:59

jo jednalo se mi zrovna o tu petkovou kesku tak dejme tomu ze ma problem groundspeak ale jaky problem je v tom ze mi ta notifikace neprisla na mobil?????
  • 0

#4 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 22:00

Ted ti přišla?
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#5 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 22:10

No na maila mi přišla notifikace přesně v 20:52 na mobil dosud ne tak nevím co dělám špatně:(
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 6:48

Notifikace na nové keše atd. jsem míval řešeno tak, že jsem notifikaci nechával standardně posílat na můj email pro geocaching (jelikož ho v počítači sleduji pernamentně, tak notifikaci mám ihned) založený na gmailu, ten funguje zcela bezproblémově. Na gmailu mám nastavený filtr na obsah subjektu a co odpovídá a chci tak jsem nechával přeposílat na mobilní email... V podstatě zpráva ihned po doručení na email dorazina na mobil. Používám O2 mobil.

V současnosti ale využívám služeb GEO mailu (www.gcm.cz). Využívání této supr služby je tak trochu pro vyvolené, jelikož je omezen počet uživatelů... ale funguje fantasticky a spolehlivě. Takže standardně notifikace dojde na můj gmail, zde podle pravidla nechám nejen notifikace, ale i např. zpravy z watch listu, geocoinů atd. přeposlat na gcm. Tam již podle pravidel odejde notifkace na mobil u O2. Výhoda gcm je v tom, že si jednak mohu předefinovat strukturu té sms na mobil a že mohu dostat notifikaci i např. o vyzvednutí GC/TB, FTF na mé keši apod.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 6:51

A když si pošleš nějaký jiný email na ten mobil, tak ti přijde? Vidím to spíš v problému s doručením z emailu na tvého mobilního operátora..
  • 0

#8 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 7:02

No a jelikož služby jako e-mail , zaslání notifikace jsou zdarma tak nepředpokládám že by tyto služby vždy a všude fungovaly na 100%.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#9 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 8:27

Pokud máš na t-zones aktivovanou emailovou adresu, tak se vyprdni na seznam. Mel sem s nim problemy jak u notifikaci tak u pq. Notifikace si nech zasilat primo na tvou adresu u t-zones (uzivatelskejmeno@t-email.cz) Nasledne si na t-zones aktivuj filtr (nastavení>filtry) který bude splňovat tyto podmínky: Pokud odesílatel obsahuje noreply@geocaching.com pošli jako SMS na SIM kartu telefonu Až na dva případy (za dva roky) mi notifikace přišla cca. do třech minut) Do SMSky se notifikace nevleze celá. Ale to důležité (kraj, vzdálenost, ID) to má, takže pohoda
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#10 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:02

Rufuc napsal/a:
Pokud máš na t-zones aktivovanou emailovou adresu, tak se vyprdni na seznam. Mel sem s nim problemy jak u notifikaci tak u pq.
Notifikace si nech zasilat primo na tvou adresu u t-zones (uzivatelskejmeno@t-email.cz)
Nasledne si na t-zones aktivuj filtr (nastavení>filtry) který bude splňovat tyto podmínky:
Pokud odesílatel obsahuje noreply@geocaching.com pošli jako SMS na SIM kartu telefonu
Až na dva případy (za dva roky) mi notifikace přišla cca. do třech minut)
Do SMSky se notifikace nevleze celá. Ale to důležité (kraj, vzdálenost, ID) to má, takže pohoda


zkoušel jsem najet na t-zones ale v nastavení filtry v nabídce nejsou a to hledám různá nastavení ale filtry jsem opravdu nenašel tak nevím, můžeě poradit kde přesně to najít? protože na t-zones to v nastavení nevidím.
  • 0

#11 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:07

sobikovi napsal/a:
A když si pošleš nějaký jiný email na ten mobil, tak ti přijde? Vidím to spíš v problému s doručením z emailu na tvého mobilního operátora..

jakmile mi na seznam přijde mail tak mi přijde i smska na mobil, ale tu samou adresu-uzivatelske jmeno@t-mail.cz jsem si dal i na geocaching.com ale to mi nepřijde.
  • 0

#12 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:10

sobikovi napsal/a:
Notifikace na nové keše atd. jsem míval řešeno tak, že jsem notifikaci nechával standardně posílat na můj email pro geocaching (jelikož ho v počítači sleduji pernamentně, tak notifikaci mám ihned) založený na gmailu, ten funguje zcela bezproblémově. Na gmailu mám nastavený filtr na obsah subjektu a co odpovídá a chci tak jsem nechával přeposílat na mobilní email... V podstatě zpráva ihned po doručení na email dorazina na mobil. Používám O2 mobil.

V současnosti ale využívám služeb GEO mailu (www.gcm.cz). Využívání této supr služby je tak trochu pro vyvolené, jelikož je omezen počet uživatelů... ale funguje fantasticky a spolehlivě. Takže standardně notifikace dojde na můj gmail, zde podle pravidla nechám nejen notifikace, ale i např. zpravy z watch listu, geocoinů atd. přeposlat na gcm. Tam již podle pravidel odejde notifkace na mobil u O2. Výhoda gcm je v tom, že si jednak mohu předefinovat strukturu té sms na mobil a že mohu dostat notifikaci i např. o vyzvednutí GC/TB, FTF na mé keši apod.


Tato možnost by taky šla-poslal by si mi kód pozvánky??
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:15

nabijecka napsal/a:

Rufuc napsal/a:
Pokud máš na t-zones aktivovanou emailovou adresu, tak se vyprdni na seznam. Mel sem s nim problemy jak u notifikaci tak u pq.
Notifikace si nech zasilat primo na tvou adresu u t-zones (uzivatelskejmeno@t-email.cz)
Nasledne si na t-zones aktivuj filtr (nastavení>filtry) který bude splňovat tyto podmínky:
Pokud odesílatel obsahuje noreply@geocaching.com pošli jako SMS na SIM kartu telefonu
Až na dva případy (za dva roky) mi notifikace přišla cca. do třech minut)
Do SMSky se notifikace nevleze celá. Ale to důležité (kraj, vzdálenost, ID) to má, takže pohoda


zkoušel jsem najet na t-zones ale v nastavení filtry v nabídce nejsou a to hledám různá nastavení ale filtry jsem opravdu nenašel tak nevím, můžeě poradit kde přesně to najít? protože na t-zones to v nastavení nevidím.

Email > Nastavení > Filtry
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#14 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:25

Takže konečně se mi povedlo nastavit ten filtr na t-zones tak snad to bude fungovat, jen bych mel jeste maly dotaz, nastavit aby prisly i souradnice kesky asi nejde ze?? :)
  • 0

#15 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:39

U normálních notifikací z geocaching.com to nejde. Ale věř mi, že to vůbec nevadí. Jednou web službou, která (bohužel) porušovala pravidla grounspeaku jsem se dostal k notifikacím, které měli i souřadnice.Stejně sem se po pípnutí vždy díval na net, kde vlastně je a jestli má cenu se tam hnát.Takže ID keše bohatě stačí.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#16 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 14:56

Notifikace na mejl mi přišla v 17:01, čili jednu minutu po publikaci. Problémy s opožděnou notifikací jsem měl taky. Ale už je vyřešen :D
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#17 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:19

Gorole napsal/a:
Notifikace na mejl mi přišla v 17:01, čili jednu minutu po publikaci.
Problémy s opožděnou notifikací jsem měl taky.
Ale už je vyřešen :D

No dobře tak pokud myslíš tu včerejší publikaci tak čím si to vyřešil že ti to přišlo brzo-je to tím že máš maila jinde než na seznamu???
  • 0

#18 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 16:46

Po konzultaci s Polerokem je asi problém v SEZNAMU.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#19 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:13

Sám bych neřekl že je problém u seznamu, taky tam mam mail a i na jine maily mi to ze GC.com chodilo se zpožděním...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#20 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:16

Jojo v seznamu je problém. Když sem si přeposílal ze seznamu na mobil tak to bylo na nic. Ted používám GMAIL a v pohodě. Notifikace mi kolikrát přijde o pár vteřin dříve na mobil a pak až přeposlaná kopie na seznam. Takže na notifikace je dobré si zřídit nový mejl. Však to nic nestojí ;-)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama