Přejít na obsah


Fotka

HTC HD2 nebo Apple iPhone3GS 32 GB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#1 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:11

Nemohu se rozhodnout tak tedy vás chci poprosit o radu :o . Díky za rady :P
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:14

Hehe, tak tomu rikam dost dobre tema. Tohle rozjet nekde na Mobilmanii nebo Zive, to by bylo peklo. Nicmene co od toho cekas, respektive co presne pozadujes?
  • 0

#3 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:19

Chci najít FTF :D Asi bych chtěl všestranej přístroj Foto GPS časem připojení k netu, program pro hledání kešek ... a tak podobně ale to mají oba :D
  • 0

#4 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:20

Jo přesně tak co s ním budeš dělat, či hrát hry, dívat na filmy prostě úplně na zábavu tak bych řekl asi iPhone, ale jestli i ostatní věci tak bych šel do HD
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:21

Sherlock Holmes: na FTF nemusis mit zadny pristroj, staci byt na spravnem miste ve spravny cas. :D Osobne mam ten druhy jmenovany a za prvni bych ho nevymenil ani kdyby mi doplaceli. Windows Mobile jsem si nekolik let prosel a do verze 6.5 vim urcite, ze me nema cim oslovit. Verze "Windows Phone" 7 je zase uplne nekde jinde, respektive jeste neni vubec nikde. Pokud planujes iPhone a neplanujes automaticky zavedeni datoveho pausalu, tak ten pristroj nema smysl ;) w.i.n.k.i: mohu znat konkretne ty "ostatni veci" na ktere se hodi HD?
  • 0

#6 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:26

To asi bude to rozhodující. Dat. tarif zatím nebudu kupovat :|
  • 0

#7 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:27

S474N: Tak já nevím :D určitě iPhone v dnešní době má všechno, ale mě se zdá být pořád něčím omezen :D můj dojem, No ty ostatní věci asi jako kancelářské, osobně ani jeden nemám tak moc nevím, ale HD se mi zdá být praktičtější a operační systém je určitě o zvyku. Sherlock Holmes: Dnešní telefony bez dat. tarifu jsou dost omezené, ale jestli jsi měl něco jednoduššího před tím tak ti to nebude myslím tak připadat.
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:31

w.i.n.k.i: tak jak nevis? Kdyz uz neco doporucuju, tak se predpoklada, ze s tim mam osobni zkusenosti a napisu vyhody/nevyhody. Proto jsem se ptal, co HD umi navic. Takze znovu, jake kancelarske veci konkretne? Sherlock Holmes: nevim co mas za mobilniho operatora, ale obvykle se daji predplatit ruzne tarify z FUP kolem 100-150 MB a na vetsinu veci to bohate staci.
  • 0

#9 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:32

S474N: jakého používáš operátora a klolik paltíš ? Dík za info :) já bych asi bral vadafouna ? Teď používám T-Mobile a tam není iPhone tak dostupnej jako u Vadfone a májí lepší ceny dat. tarifů ....... ? :|
  • 0

#10 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:33

jsem vlastnitnikem htc hd2 a plne spokojenej,oproti staremu iphone znatelne vetsi display,jednodussi shaneni programu,myslim ze vetsi felxibilita os,jinak mam twist a pouzivam surf+ a na obcasne keseni , semtam prohlicec a nejakej mejl to staci
  • 0

#11 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:34

S474N: Ok, ok couvám odtud. Jinak mobilmania a nokia by se ti nehodila? ;)
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:34

Sherlock Holmes: v iPhone mam primarne O2 a u nich mam nejvyssi datovej tarif bez FUP, takze je zbytecne se timto smerem bavit :D

Vodafone ma v cene 177 Kc prave to, o cem jsem mluvil a co by ti mohlo vyhovovat:
http://www.vodafone....ernet_mobil.htm

Co se tyce nakupu iPhone, tak pokud bych neuvazoval dotaci, tak se rozhodne ho vyplati koupit bokem, nez primo od operatora.
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:36

Lanc napsal/a:
jsem vlastnitnikem htc hd2 a plne spokojenej,oproti staremu iphone znatelne vetsi display,jednodussi shaneni programu,myslim ze vetsi felxibilita os

Stary iPhone je co?

Jednodussi shaneni programu? To si delas bud legraci nebo o tom nic nevis, protoze nic jednodussiho nez Appstore, pripadne "neoficialni" AppTrackr neexistuje a ani si nedovedu nic jednodussiho predstavit.

w.i.n.k.i napsal/a:Jinak mobilmania a nokia by se ti nehodila? ;)

Nechapu na co by se mi mela MM hodit a Nokie mam jako sekundarni mobily - celkem 4 ruzne Nokie podle pouziti.
  • 0

#14 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:41

[quote][quote]S474N napsal/a:
[quote]Lanc napsal/a:
jsem vlastnitnikem htc hd2 a plne spokojenej,oproti staremu iphone znatelne vetsi display,jednodussi shaneni programu,myslim ze vetsi felxibilita os[/quote]
Stary iPhone je co?

Jednoduzsi shaneni programu? To si delas bud legraci nebo jsi omezeny, protoze nic jednodussiho nez Appstore, pripadne "neoficialni" AppTracker neexistuje a ani si nedovedu nic jednodussiho predstavit.
[/quote]
jedinej omezenej ses tu ty,ja tu jen pisu svuj nazor tak laskave premyslej nad svym slovnikem,a ano,pro win mobile je mnohem vetsi vyber programu a aplikaci nez pro iphone
  • 0

#15 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:43

Sherlock Holmes: Už jsi měl oba telefony v ruce na vyzkoušení?
  • 0

#16 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:46

S474N: Děkuji z informace já se přikláním taky k iPhonu celou dobu jsem se rozhodoval vzhledově :D:D:D už se těším až ho budu nosit v kapse :D
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:48

Lanc: netusim jak bohate zkusenosti mas se systemem Windows Mobile ty - bez ohledu na cem to bezi, protoze shit zustane vzdycky shitem. Nicmene abych byl konkretni, tak o WM se velmi aktivne zajimam od roku 2004, na nejvetsim ceskem foru Ce4You, ktere se primo timto systemem a jejimi zarizeni zabyva jsem stravil nekolik let a do pondelka jsem jeste jedno zarizeni mel i doma - bohudik jsem se ho zbavil. Diky temto dlouholetym zkusenostem, ktere mimochodem obsahuji i znalosti nejenom zakladni uzivatelske, ale i upravy ruznych neoficialnich vlastnosti systemu na urovni registru nebo i na urovni tzv. cooked ROM a pomerne nezanedbatelne sbirce nekolika GB programu pro WM si dovoluji tvrdit to, co tvrdim. Mohu znat tve osobni zkusenosti s iPhony nebo je to v rovine, nekde jsem to videl ve vyloze?
  • 0

#18 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:49

Už jsem odzkoušel oba aspoň tak trochu .... ale celou dobu jsem spíše koukal po iPhone ale je to spousta peněz tak nechci udělat chybu radši si nechám poradit :D
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:50

Sherlock Holmes: jenom pro zajimavost, precti si tohle:

http://www.latrine.c...htc-a-microsoft

http://www.latrine.cz/8-tydne-s-iphone

Treba ti to taky pomuze v rozhodovani. ;)
  • 0

#20 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:50

Bež se poradit i jinam raději a ještě nejlíp uděláš že si je osobně osaháš pokud jsi to ještě neudělal.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama