Přejít na obsah


Fotka

detaily polohy po přihlášení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2006 - 23:56

asi si brzy všimnete, že se souřadnice, mapy a gpx už ukazují jen po přihlášení. dlouho jsem na to nějak tak nezávazně myslel a až dneska mně jeden mail popostrčil k tomu, abych to udělal. hlavní důvod je ochrana keší a jejich obsahu.
ilustrační obrázek: hunové plení itálii, zdroj: cs.wikipedia.org
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2006 - 11:09

vsiml jsem si toho prakticky hned... uz kvuli tomu, ze jsem si nechaval po pul hodine posilat, pokud doslo ke zmene stavu kesi, upozorneni na mobil. delat si dalsi skripty, ktere by me pred tim zalogovaly uz asi nezvladnu, takze z teto zmeny, ktere jsem se bal, vyplyva otazka - neslo by nechat si posilat upozorneni (emailem) na zmeny kesi, primo z techto stranek? naprosto chapu obavu o cache, a zalogovani je takove povinne minimum u stranek, ktere maji nejake informace ne uplne pro sirokou verejnost. i treba kvuli zneuziti reklamnich robotu na fora a podobne. tohle omezeni si ale podle me primo rika o nejakou novou sluzbu, jako takovou protihodnotu :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2006 - 14:00

Nešlo by definovat nějaké rozumné api pro stahování dat? Daří se logovat, sosám zbytečná data, abych simuloval práci prohlížeče a teď musim pátrat, co všechno se změnilo, aby to zase fungovalo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama