Přejít na obsah


Fotka

Geoget - wishlist


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 7:59

Mel bych par napadu na nejake funkce do Geogetu: - moznost definice prohlizece - aby se mi neotviral defaultni IE, ale napriklad chrome - pokud si otevru informace o cache, tak neni vubec povoleno prave tlacitko mysky a treba takovy waypoint/souradnice (i presto, ze je odkazem) nejde zkopirovat myskou do schranky.
  • 0

#2 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 8:00

Mě se IE neotvírá
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 8:13

Rufuc: no protoze ho zjevne logicky nemas nastaven jako vychozi prohlizec. Ovsem ja na jednu stranu potrebuji mit IE jakozto default a proto bych uvital moznost volby v GG, aby mi otviral Chrome ci FF. ;)
  • 0

#4 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 9:49

- Bylo by podle mě fajn, kdyby filty byly provázané se sloupci, respektive kdyby v nastavení filtů byla roletka s vytvořenými sloupci, která by umožňovala předvolené seřazení pro určitý filtr, bez nutnosti měnit řazení (a podobu) sloupců až posléze... - Tohle patrně v SZ zapadlo, takže to radši píšu ještě jednou: V "cache mapě" se mi nezobrazují ikonky nalezených a nenalezených Wherigo keší, ale jen jejich stín. Archivované a Disablované Wherigo ikonky se zobrazují ... předpokládám, že závada není (jen) na mém přijímači ;)
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 11:46

- pamatování si cesty importu a exportu GeoGetu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 11:46

HuntBehind napsal/a:
- Tohle patrně v SZ zapadlo, takže to radši píšu ještě jednou: V "cache mapě" se mi nezobrazují ikonky nalezených a nenalezených Wherigo keší, ale jen jejich stín. Archivované a Disablované Wherigo ikonky se zobrazují ... předpokládám, že závada není (jen) na mém přijímači ;)


Nezapadlo, pokousel jsem se ti pomerne zahy odpovedet, ale gc.cz ten vecer nejak blblo, tak se mi to asi nepovedlo. :(

Me rozhodne aktivni wherigo bezi, takze bych poprosil jeste nekoho dalsiho, aby to vyzkousel.
Jaky mas prohlizec?
  • 0

#7 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 12:27

HaLuMa napsal/a:
Nezapadlo, pokousel jsem se ti pomerne zahy odpovedet, ale gc.cz ten vecer nejak blblo, tak se mi to asi nepovedlo. :(

Me rozhodne aktivni wherigo bezi, takze bych poprosil jeste nekoho dalsiho, aby to vyzkousel.
Jaky mas prohlizec?


Win XP Pro SP3, Firefox 3.6 a před chvilkou nejnovější 3.6.3 ... zkoušel jsem to i v "nouzovém režimu" se všemi vypnutými doplňky, ale u výše zmíněných kategorií se zobrazují pořád jen stíny ... Po menších bojích s nastavením jsem to zkusil i v IE a pořád stejný výsledek, takže přeci jen asi chyba u mě, ale je mi divné, že ostatní ikonky jsou v pohodě :-)
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 12:28

HuntBehind: zkus mi schvalne poslat tvuj zazipovany adresar MAP z datoveho adresare.
  • 0

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 12:30

FF i IE mě ukazuje jen stín, mám Win7
  • 0

#10 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 13:14

S474N napsal/a:
HuntBehind: zkus mi schvalne poslat tvuj zazipovany adresar MAP z datoveho adresare.


ten adresář map jsem smazal jak z data i distdata, GeoGet přeinstaloval, ale dělalo to furt ... pak jsem se teprv mrknul do toho aresáře ikony_mapa a ikonka wherigo.png tam není ;) Když jsem udělal kopii jiné ikonky a pojmenoval ji wherigo.png, tak to funguje jak má ... tak asi ikonka nějak utekla z distribuce?

složka "map" v příloze
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 13:48

fremen.cz napsal/a:
- pamatování si cesty importu a exportu GeoGetu

Za to se taky přimlouvám. Je to šílený vopruz furt měnit adresáře při exportech atd.
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 14:02

HuntBehind: no wherigo.png tam byt nemusi, hlavne kdyz tam bude wherigo.gif. Jinak ja tam ty ikonky k WIG mam celkem tri: wherigo.gif, wherigo.my.png a wherigo.na.png sobikovi: taktez se pridavam, to je uzitecna vec. Pripadne alespon aby slo nadefinovat rucne "vychozi".
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 14:28

no, ale ma tam byt ta PNG verze, asi mi to fakt nekdy uteklo z distribuce a kdo to ma z drivejsi doby, tak mu to chodi. Jinak jsou tam textove soubory, kde se urcuje, jaka ikonka se ma pro ktery druh bodu pouzit a jak se ma zobrazit. tam je skutecne videt, ze se ma pouzit wherigo.png. gif verze se pouzivaly u starsich prohlizecu pro tisk, ale dnes uz snad vsehcny nove prohlizece umi spravne tisknout PNG vcetne pruhlednosti.
  • 0

#14 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 9:29

Měl bych pár nápadů na vylepšení: - když přidám nový waypoint, zkopíruje se do názvu naposledy použitá hodnota, i z jiného editovaného wpt, což může být nesmysl Navrhuji předvyplňovat naposledy ručně zadanou hodnotu, a pokud nebyla zadána, tak slovo 'Final' - když zvolím 'hledat' např. podle ID, tak se nejde přepnout do GeoGetu pomocí Alt-Tab, musím do pruhu úloh - bylo by vážně moc fajn, kdyby si GeoGet pamatoval naposledy použité cesty pro všechny druhy výběru souborů (import, export, seznam, atd.) - mít možnost zvolit zobrazení sloupců a třídění u filtru - to by byl GeoGet už naprosto dokonalý :D - velmi často potřebuji pro daný filtr právo to jedno zobrazení - např. pro nalezené - podle data
  • 0

#15 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 12:54

- když už ne aby si GG pamatoval, tak nastavitelná cesta k importu/exportu atp - remote database (databázové soubory budou na NAS) -- nemyslím tím online, ale "sdílenou" po síti LAN - ad remote dtb > možnost synchronizace dtb, pokud si ji člověk "stáhne" z NAS do NTB a vyrazí někam do terenu a dělá si do GG záznamy přitom - možnost vlastního nastavení tlačítek pluginů (např čudl na elevaci by bylo možno dát na poslední místo, ikdyž mám zaplý čudl který je po něm)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama