Přejít na obsah


Fotka

TrekBuddy a PocketQuery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 16:20

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších, těch kteří pomocí TB loví kešky.. Jsem premium member, nechávám si generovat pocketquery, do ZIPu, kde jsou vždy 2 soubory, seznam všech keší a v druhém příslušné waypointy k vygenerovaným keším. TrekBuddy dokáže aktuálně zobrazit body pouze z jednoho GPX souboru, takže spojení těchto dvou souborů do jednoho provádím přes Geoget, což funguje dobře. Ale můj problém a související otázka je, jak lze docílit toho, aby jsem v TB zjistil, ke kterým keším ten který Waypoint patří. V seznamu bodů je můžu mít jen podle abecedy nebo vzdálenosti podle aktuální pozice, ale nijak jednoduše nezjistím, že např.waypoint xyz patří ke kešce Nuselský most. Něčeho na způsob rozbalovací struktury, kde lze zjistit jaká keška má ten který wp nelze docílit ? Snad jsem to nenapsal moc složitě.. Díky předem za pomoc..
  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 17:21

Nechápu proč když máš Geoget, tak nepoužíváš pro export do TB exportní makro přímo určené pro TB. Dělal ho myslím PetrX. Buď ho najdeš tady na foru nebo zde http://geoget.ararat...p/doc:user:file
Pak je to ve výpise wpt vidět co patří k sobě.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama