Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pocket Query


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 21:43

Ahoj, mám asi hloupý a třeba i drzý dotaz. Nejsem vlastníkem PM na GC, a lovím pomocí iPhone, jen jeho přesnost v lese je dost mizivá. Uvažuji o zakoupení GPS kterou bych doplnil neduhy iPhone který kraluje ve městě s rychlým mobilním broadbandem, možností nahlédnutí v krizovkách do hintu atd. Ovšem proč sem píši, koukal jsem na GeoWiki na postup jak z pocket query vyextrahovat seznam kešek v ČR abych ho mohl eventuelně nalít do GPS a přijde mi to poměrně náročné a tak bych se chtěl zeptat zda není možné soubor s třeba pravidelnou aktualizací sehnat zde - samo sebou to nechci zadarmo. Nerad bych aby to vyznělo, že chci něco získat zdarma nebo obcházet pravidla. Netuším zda si tu sdílíte nebo je možné sehnat tyto data, tak se na mě nezlobte pokud se ptám hloupě. Jakub
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 21:52

Ne, nelze. Funguje to ideálně tak, že si nastavíš PQ pro celou ČR na celý týden plus aktualizace nových denně (tak to mám já). Tohle importuješ do GeoGetu (GSAKu) a pak si to exportuješ předzpracované do navigace.
  • 0

#3 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 22:07

@Sobikovi asi nevedia, ze aj MoZiGo pomoze s PQ.
Pre cesko pomoze vytvorit 18 a pre slovensko 4 PQ rozdelene podla datumov, ktore si potom staci len dat naplanovat. Samozrejme k tomu MyFinds a najnovsie pre cesko a slovensko.
Ak su pripravene, tak ich stiahne na disk a vytvori z nich dbazu.

Viacej tu
  • 0

#4 MKteam

MKteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 13:47

Řeším malou záhadu s PQ. Jsem PM. Mám pokrytou ČR řadou PQ podle datumu vzniku od „01“ do „19“. Všechna PQ mi po vygenerování jdou ze serveru GC.COM normálně stáhnout až na jednu jedinou. Je to PQ č. 03, která má úplně stejné atributy jako ostatní a liší se pouze tím pořadovým číslem a datumem (19.9.2006-16.3.2007). Při generování této PQ mi to, stejně jako u ostatních PQ, normálně vrátí hlášku „Thanks! Your pocket query has been modified and currently results in 986 caches“. Do pošty mi přijde obvyklá notifikace „Your Pocket Query titled "03" has been generated and is now available for download on Geocaching.com“. No a já jí chci stáhnout a ona tam není. Na záložce „Aktive Pocket Queries“ je normálně u této PQ zvýrazněné datum, že byla vygenerována, ale na záložce „Pocket Queries Ready for Download“ už chybí. Nevíte někdo, co by mohlo být příčinou? Předem díky. P.S. Fakt jsem se snažil najít odpověď v historii.
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 13:51

Zkus to PQ smazat a udělat nové, třeba to pomůže.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 13:52

Když jsem měl občas takový problém, tak jsem prostě tu PQ smazal a založil znovu... vždy to pomohlo.
  • 0

#7 MKteam

MKteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 14:05

Díky za reakce, ale to jsem samozřejmě zkoušel jako první. Zkoušel jsem i přejmenování, zkoušel jsem i drobnou i velkou změnu časového intervalu, zkoušel jsem i přenastavit celou řadu PQ a stále nic. Tak budu zkoumat dál.
  • 0

#8 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 14:12

Zkus napsat na GS a zeptej se. A jak dlouho to dělá? Možná by stačilo počkat a ono se to opraví samo.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#9 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 14:39

Napiš do GS. Pošlou ti email, ve kterém bude popsán návod, jak správně vytvořit PQ...Tím se nenech odradit a napiš jim ještě jednou. Odpoví ti, že problém je ve tvém emailu. Pokud si seš jistej, že email je v pořádku, tak jim napiš jak si rozhořčen, že platíš peníze za něco co nefunguje a že si na serveru české komunity GC četl, že pomůže restart PQ. Restartují ti My finds PQ a mělo by to problém vyřešit. Tak nějak sem to řešil já :D
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 15:51

MKteam napsal/a:


nepomuze refreshnout stranku "pq ready for download"?
  • 0

#11 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2011 - 13:37

MKteam napsal/a:
Řeším malou záhadu s PQ. Jsem PM. Mám pokrytou ČR řadou PQ podle datumu vzniku od „01“ do „19“. Všechna PQ mi po vygenerování jdou ze serveru GC.COM normálně stáhnout až na jednu jedinou. Je to PQ č. 03, která má úplně stejné atributy jako ostatní a liší se pouze tím pořadovým číslem a datumem (19.9.2006-16.3.2007). Při generování této PQ mi to, stejně jako u ostatních PQ, normálně vrátí hlášku „Thanks! Your pocket query has been modified and currently results in 986 caches“. Do pošty mi přijde obvyklá notifikace „Your Pocket Query titled "03" has been generated and is now available for download on Geocaching.com“. No a já jí chci stáhnout a ona tam není. Na záložce „Aktive Pocket Queries“ je normálně u této PQ zvýrazněné datum, že byla vygenerována, ale na záložce „Pocket Queries Ready for Download“ už chybí. Nevíte někdo, co by mohlo být příčinou? Předem díky.
P.S. Fakt jsem se snažil najít odpověď v historii.

Tak to vypadá, že je to tu znovu. Dneska se mi dvě PQ nezobrazily v okně pro stažení. Už jsem jim psal.
  • 0

#12 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2011 - 13:46

safra, nez jsem sesmolil svůj příspěvek v novém tématu, tak jsi to napsal sem, mám stejný problém...
  • 0
www.fotomoto.cz

#13 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2011 - 13:56

Je nás hodně, dokonce někdo založil na feedbacku téma:
http://feedback.geoc...ng-up?ref=title

Edit: lepší adresa je:
http://feedback.geoc...d-but-no-downlo
  • 0

#14 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2011 - 15:43

Tak snad to již dávají do kupy: "Pocket Queries had an issue this morning that required a reset. They are currently regenerating and you should see them show up soon."
  • 0

#15 sstaryy

sstaryy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 17:42

Nazdar kešeři a kačeři. Mám asi VELMI hloupý dotaz, ale prosím, pomožte. Mám Premium účet a už ně nebaví před každým výjezdem za hledání do GPSky (oregon 300) házet kešky z počítače po jedné. Jestli jsem to dobře pochopil, tak PQ na GC,COM by měla umožnit nahrání více kešek naráz do GPS. Prosím, nevím jak?? Je nekde návod nebo něco takového? Vždy jsem se dostal po to, že jsem měl vybrány kešky (třeba 200 kešek) podle středu a poloměru třeba 15 km a co pak???? mám vypsáno 200 kešek a jak je hodit teda do GPS??? POMOOOC!!! Díky
  • 0

#16 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 17:56

Jestli si to dobře pamatuju, tak je návod přímo na GC.com a předpokládám, že by se měl dát najít i tady na wiki...

http://wiki.geocaching.cz/wiki/PQ

a dá se vytvořit i intuitivně, nic na tom není :-)
  • 0

#17 sstaryy

sstaryy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 20:29

No ja jsem tam nikdy nezaskrtnul zadny den.A ted jsem to zkusil a dal tam tu druhou možnost a uz to jde.Neumím anglicky a vubec nechapu k cemu tam ta první možnost je.????
  • 0

#18 Varmužovi

Varmužovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 9:01

Ahoj. Mam prolem vytvorit PQ v te geocaching maps BETA. Podle vseho by to tam uz nekde melo byt integrovane ale nemuzu za nic na svete prijit na to jak to spustit. Na starych mapach to bezi normalne. Jestli uz tu takovy dotaz byl tak se omlouvam ale nenasel jsem ho.
  • 0

#19 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 4:51

Ahoj mam nalseduji problem, snazim se vytvorit Pocket Query na cestu mesto->mesto a kese kolem teto cesty, bohuzel kdyz si necham vygenerovat seznam kesi tak neobsahuje zadnou ale kdyz se podivam na seznam v PC tak obsahuje spravny pocet a dokonce se mi i kese ukazou na mape ale vysledny soubor ktery chci nahrat do navigace neobsahuje zadnou kes, diky za rady MAO.
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 6:56

sstaryy napsal/a:
No ja jsem tam nikdy nezaskrtnul zadny den.A ted jsem to zkusil a dal tam tu druhou možnost a uz to jde.Neumím anglicky a vubec nechapu k cemu tam ta první možnost je.????


Prvni moznost neres, ta je tam na pripravu to PQ a ladeni, druha je, kdyz to chces pravidelne v Ty dny, ktere si zaskrtnes a treti, kdyz to chces jenom jednou - I ZDE MUSIS ZASKRTNOUT DEN!!!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama