Přejít na obsah


Fotka

Doporučení ubytovaní (chata, kemp): Frýdecko-Místecko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:10

Ahojky, je tu někdo, kdo by mi doporučil ubytovaní v chatkách, případně kempu v okrese Frýdek-Místek? Chtěli bysme jet s přítelem o prázdninách na nekolikadenní dovolenou do těchto končin. Konkrétně objet nějaký hrady (třeba Hukvaldy) a zámky, zajít si na Radhošť a tak podobně. Za chatku bysme byli rádi kdyby se našla nějaká pro dvě osoby, (chatova oblast?) s možností vaření, je jedno jestli to bude plynova bomba, nebo jen táborák, sprchou samozřejmě nepohrdnem. Prostě jde jen o nějaké přespání a uložení věcí, abysme nemuseli všechno tahat pak po tůrách. Kemp je asi jasnej, něco kde se dá rozdělat stan a nechat tam přes den věci. Pokud mi někdo doporučí i další typy na výlet v téhle oblastí, tak budu jedině ráda, protože jsem v téhle části republiky nikdy nebyla, tak nepohrdnu žádným doporučením :-). Kdyžtak mockrát děkuji, za případný odpovědi :-).
  • 0
Peace through superior firepower.

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:37

Když jsem byl v oblasti na soutěžích, tak jsme spali tady http://www.rekreacniareal.cz/. Čloověče, ale jaké to tam bylo s vařením a se vším už si kura moc nepamatuju. :-) Ale vyloženě zlý to tam nebylo. No moc jsem ti asi nepomoh, ale jako první nástřel... :-)
  • 0

#3 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:47

[quote]hauskaa napsal/a:
Když jsem byl v oblasti na soutěžích, .../quote]

V pohodě, každej odkaz k dobru, díky :-).
  • 0
Peace through superior firepower.

#4 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 7:12

Něco podobného jsem dělal předloni, základnu jsme měli v kempu Baška (GC18K2G, GC10DEW)
  • 0

#5 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 12:14

Chtěl jsem doporučit, ale teď koukám na ceny a ty jsou už úplně jiné než za dob KNV. Přesto dávám odkaz, nevím jaké jsou vaše možnosti. http://www.penzionba...Oaza.htm?p=_56_
  • 0

#6 vendorek

vendorek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 13:10

http://www.rsskalka.cz/
Ubytovali jsme se tam u příležitosti eventu Výstup na Smrk.
Jednoduché a za ty prachy v poho.
  • 0

#7 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 13:33

Rozhodně nevynechej Štramberk, případně Kopřivnici, památková rezervace, roubenky, nádherné náměstí s Trůbou nad ním, dost pěkných kešek v okolní přírodě, včetně nejstarší krabky v ČR.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#8 Zilin

Zilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 22:44

Konečně téma, kde můžu poradit i já :-D

Kromě Bašky je autokemp i v samotném Frýdku-Místku, konkrétně na Olešné (přehrada). FM bych viděl jako ideální výchozí bod pro výlety do okolí, stránky kempu ZDE. Jak je to s ubytováním v chatkách netuším, vedle Aquaparku nějaké jsou, ale jestli se dají ještě pronajmout a kdo to má pod palcem netuším, jako místní jsem to nepotřeboval vědět, protože jsme se domů vždycky nějak dostali)

Kromě kempu na Olešné se dá i v Bašce (link tu byl), případně Autocamp Lučina u Žermanické přehrady nebo na druhé straně přehrady v Soběšovicích. Všechno záleží na rozpočtu.

Co se týče keší v okolí FM, můžu doporučit vynikající multinu Štandl GC159PD, přímo na Olešné je taky jedna GC113QD, i já mám něco v okolí založeného ;)

Zajímavá městská nano GC1F6XY, Frýdecký zámek GCWF8X, velká mimoměstská pixla GC1CKKZ, netradiční umístění má taky GC14NRY.

Pak už jen záleží, jestli máte radši vyhlídky, pole, louky, lesy, výšlapy na hory, industrial (na ten do Třince nebo Ostravy), jestli budete mít auto atp.

On okres Frýdek-Místek je relativně dost velký, dej bližší info, co by tě zajímalo konkrétněji, případně napiš SZ a pokusím se nějak poradit ;)
  • 0

#9 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 5:52

Tábořiště v Dolní Lolmné: N49°33.326 E18°44.034 Jsou tam převážně karavany, ale stan si taky můžeš postavit. Chatky najdeš N49°32.673 E18°38.682 (Relax u Zajonca) Taky tam stávaly stany. Myslím si, že na FrýdeckoMístecku je levnější ubytování v penzionu/privátě ... Stojí tam hodně bývalých podnikových středisek, která se přetahují o zákazníky. Kdyby jste se rozhodli pro Třinecko nebo Jablunkovsko, napiš jaké kešky umístění/typ/obtížnost chcete hledat. Můžu poradit.
  • 0

#10 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 11:05

Pokud chceš trochu luxusu za velmi rozumnou cenu, tak kdysi jsme byli tady a mohu doporučit. http://www.valatheca.../ubytovani.html
  • 0

#11 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 16:19

Mockrát vám všem děkuju za doporučení ubytovaní i výletů. Snad si něco vybereme :-)
  • 0
Peace through superior firepower.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama