Přejít na obsah


Fotka

Daruji Kočku do dobrých rukou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2006 - 17:41

Anžto mi již dvakrát byla Kočka ukradená a vypadá to že Mr.Pohoda se nemá k jejímu adoptování jak loni přislíbil, daruji Kočku do jiných nejlépe poblíž Litoměřic bydlících rukou. Keš je třeba asi kousek přemístit na méně exponované místo.

Visit Kocka / Cat
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=25a5219a-7b42-4416-b94a-6e25178d6732

Chmelda



  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2006 - 1:41

Anžto mi již dvakrát byla Kočka ukradená a vypadá to že Mr.Pohoda se nemá k jejímu adoptování jak loni přislíbil, daruji Kočku do jiných nejlépe poblíž Litoměřic bydlících rukou. Keš je třeba asi kousek přemístit na méně exponované místo.

A hledme, ani jsem nepostrehnul, ze tam uz nejaky cas je problem... No, mozna bych do toho sel. Koneckoncu pozitivni vztah ke kockam :-) i Litomericim, jakoz i nejake geointeresy pobliz mam a obcas se tam vyskytnout muzu. Ale nechci se k tomu zavazat, dokud si jeste znovu podrobneji neomrknu misto (co a kam by se pripadne dalo). Predbezne zvazuju jarni kontroly tam na SZ nekdy koncem tohohle nebo v pristm tydnu (trochu to taky zalezi od nadchazejiciho pocasi, ponevadz hrabat se do kopce v desti ci blate neni uplne lakave). Takze jestli se mezitim nenabidne nekdo mene vahavy, do Velikonoc bych rekl, zda jo, ci nic.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 13:36

S potesenim muzeme oznamit, ze Kocku se podarilo obnovit. Je to na malicko jinem a ne tak pohodlnem miste, souradnice i napoveda byly upraveny. Jinak Kocka bude rada za kazdeho, kdo ji pri navsteve pomuze poklidit pelisek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama