Přejít na obsah


Fotka

pomoc s určením polohy místa fotky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Kuboun

Kuboun

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 11:06

Pěkný den všem, potřeboval bych pomoci s fotkou. Kamarád mi poslal fotku vyfocenou přes Garmin Oregon (nevím přesně který typ). Podle informací, které jsem trochu zjišťoval o Garminu tak vím, že pokud fotku udělanou na Garminu opětovně do Garminu vložím, tak fotka by se mi měla zobrazit na mapě tam, kde byla focena. Našla by se tady nějaká dobrá duše, která by mi mohla pomoci. Fotku pošlu na mail a potřebuji vědět kde tato fotka byla udělána. Moc díky předem za pomoc
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 11:28

Zdravím, nemusíš ji ukládat do žádného garmina, podívej se na EXIF data, tam určitě budou i souřadnice s místem, kde to bylo focené.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 11:29

Pokud ta fotka je ukladana jako na kazdem digitalnim fotaku tak by mel stacit jakykoliv EXIF VIEWER a ten vy ti mel ukazat souradnice.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 11:31

Pokud máš doma google earth, tak i tam se dá "nahrát" fotka a hned se ti zobrazí na mapě, což může být taky pěkná pomůcka.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 13:08

Stejně tak ti to zobrazí např. Picasa... Nebo se dá stáhnout free Zoner Photo Studio a tam to je vidět taky... nebo můžeš fotku poslat přes sz nebo na můj email a pošlu ti ty souřadnice hned...
  • 0

#6 Věroš

Věroš

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 13:17

A nebo to prostě nahrát do Picasawebu a "povolit zobrazení mapy" nebo něco takového.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama