Přejít na obsah


Fotka

Locify - problém s offline mapami


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Vojtha

Vojtha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 18:15

Ahoj, nainstaloval jsem si do telefonu (SE G502) locify, aktuální nejnovější verzi z locify.com. Vše funguje dokonale až na to že se mi stále nedaří dostat tam offline mapy. Všude na internetu píší že program pracuje se stejnými mapami jako TrekBuddy, ale tyhl mapy mi tam prostě nejedou:(. Zkoušel jsem si vytvořit vlastní mapy přes Mobile Atlas Creator, ale vždy mi to vyhodí buď že došlo k chybě nebo že mapa není podporována... Vzhledem k tomu že internet nemám zrovna levně navíc v přírodě jede dost pomalu, je pro mě zprovoznění off map docela klíčový ... poradíte? díky :-)
  • 0

#2 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 6:17

zkus jiné program, s locify nemám dobré zkušenosti, a co se offline týče, tak sem hledal hledal tež ale stejně sem to nerozjel....
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#3 Vojtha

Vojtha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 9:18

jiné programy jako třeba?;) jediná apikace kam se mi zatim podařilo dát off mapy je trekbuddy a ta mi zrovna nevyhovuje. Zkoušel sem taky geocaching live, kde píšou že by tam off mapy taky měly jet a taky se mi to nepodařilo rozchodit ...
  • 0

#4 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 9:26

mě se taky Locify nepodařilo rozchodit s offline mapami (SE K750i), používám TrekBuddyho přes rok a spokojenost. Do složky maps hodíš mapy, do složky wpts hodíš kešky, do složky ui-profiles hodíš volitelný uživatelský panel a jdeš lovit, navíc jsou vydávány často nové verze.
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#5 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 13:45

Hele, nevim co mas za pristroj, ale ja mam HTC kaiser a dele nez rok jsem pouzival prave Locify, avsak bez offline map. Kdyz v posledni dobe prestalo locify kvuli zmenam na gc.com fachat, presel jsem na GCZII a jsem naprosto spokojen. Sice jsem si musel malinko zvykat na mensi rozdil v ovladani, ale stacil jeden den a intuitivne jsem si zvyknul. Vyhoda tohoto programu je pro me moznost vyuzivat google mapy a sice offline taktez v pristroji. Staci mit pouze googlemaps nainstalovano (samostatna aplikace) a program si pak danou cache v gmaps odevre (pokud mu to reknes) :-)
  • 0

#6 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 20 srpen 2010 - 11:59

Kliford napsal/a:
mě se taky Locify nepodařilo rozchodit s offline mapami (SE K750i), používám TrekBuddyho přes rok a spokojenost. Do složky maps hodíš mapy, do složky wpts hodíš kešky, do složky ui-profiles hodíš volitelný uživatelský panel a jdeš lovit, navíc jsou vydávány často nové verze.

hele nevíš jestli trek budy atlas creator umí vybírat území pro mapy jinak enž klinutím myši a obdélníky?
Používám program na HTC desire Georg a ofline mapy se do něj dostanou právě přes trek atlas creator. Jenže když chci stahovat keše třeba podél cesty je to celkem vopruz. na starým, WM pda sem měl program Geoscout a ten uměl přímo stahovat mapy 200/200m okolí keše plus když byl připojenej na netu dotahoval to co si viděl na obrazovce PDA i v jiných rozlišeních. a buď podle výběru ukládal a nebo neukládal. Jenže Georg tohle neumí musí se postahovat mapy a uložit což sice není problém. ale je osobně bych si kvůli velikosti stáhl třeba obdélník mapy v malém rozlišení pro hrubou orientaci a pak třeba jen "obrýsoval" cestu a její okolí a to dotáhl ve větším rozlišení. jednak to šlape celkově rychleji není potřeba takoý množství dat.
  • 0

#7 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 13:15

Vyhoda tohoto programu je pro me moznost vyuzivat google mapy a sice offline taktez v pristroji.

muzes se podelit jakpak ze to delas,protoze to je jedina vec kvuli ktery mam v planu emigrovat od gcz k pocketdrake
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama