Přejít na obsah


Fotka

neoznaceni nalezeni vlastni kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:03

Geoget neoznaci pri importu GPX souboru nalezeni vlastni kesky. Mam 6 kesi ktere jsem nalezl a po case adoptoval. Takze je vlastnim a zaroven mam platny nalez. Slo by to opravit?
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:12

Importu je vcelku jedno, jeslti mas kes nalezenou nebo vlastnenou: - informace o vlastnictvi se generuje dynamicky az pri zobrazeni kese, a to porovnanim jmena, ktere jsi zadal do konfigurace Geogetu, se jmenem vlastnika kese. (hleda se jako podmnozina!) - informace o nalezu se automaticky oznacuje pri importu logu, kde se stejnym zpusobem porovnava jmeno z konfigurace Geogetu ze jmenem autora logu. A, vcelku prirozene, naksi nelze v seznamu mit zaznam zabarveny zelene a zaroven fialove, takze jedna barva vyhraje. Ale to nic nemeni na tom, jak bude GG kesku brat...
  • 0

#3 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:22

Krome barvy je tam u nalezenych kesek taky datum nalezeni a cervena fajfka. Takze barva radku me az zase tak moc nezajima. Nicmene datum nalezu ani fajfka se nenastavila. Zkontroloval jsem nastaveni a jmeno odpovida jak u logu tak i v programu taky jinak by nenastvavil ty ostatni nalezy :) Co s tim?
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:40

GG standardne uchovava 5 logu. pogud je tvuj log mezi starsimi, nebude identifikovan.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 14:51

Mam tam dokonce jen 3 logy a to jen sve v poradi write note, found it, owner maitenanace. Budes li chtit, poslu ti GPX soubor.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:03

Pak mas proste v geogetu nastavene svoje jmeno spatne.
Spis rekni, o jakou kesku konkretne jde a co mas presne nastavene v geogetu jako svoje jmeno.
  • 0

#7 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:17

V geogetu mam nastaveno RudaRaptor ve found it logu mam RudaRaptor a v majiteli (owner i placed_by) mam RudaRaptor sedi aji idcka. Geoget mi pri importu nastavi vsechny jako nalezene krome tech co jsem adoptoval.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:22

Ale jdi ty: RudaRaptor <> RaptorTeam

Viz. http://www.geocachin...px?u=RudaRaptor
  • 0

#9 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:27

:) tak si to prosim over a nastav primo v GPX souboru u par kesek sebe za autora a naimportuj si to. Prave jsem to zkusil :) Skutecne staci pouze jmeno, ID se ignoruje.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 15:48

Jenze me to funguje, vsem ostatnim to take funguje. Jen tobe ne... Ty rikas: "v majiteli (owner i placed_by) mam RudaRaptor sedi aji idcka" A ja rikam, ze ne, protoze u nekterych kesi mas evidentne neco jineho! Autorstvi kese se hleda v placed_by, kam si muzes napsat co chces, aby to fungovalo s vice autory najednou. (staci je tam vyjmenovat, a bude to fungovat vsem vyjmenovanym!) Co ti k tomu mam vic rict?
  • 0

#11 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 7:48

Posli mi prosim kontakt a ja ti poslu GPX soubor, Muzes pak posoudit sam, zda to funguje nebo ne. B)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:14

Tak jeste jednou:

Geoget importuje autora jako volne textove pole. Z GPX to bere z tagu groundspeak:placed_by. V pripade importu z HTML to je to, co je videt napsane jako owner, tedy takove to "...by nekdo" za nazvem kese.

Nasledne vezme jmeno, co mas nastavene v konfiguraci a pokousi se jej vyhledat jako substring v tomto textovem poli. Pokud se mu to povede, bere kesku jako tvoji vlastni.

A ted se podivej na tu stranku http://www.geocachin...px?u=RudaRaptor. Vidis, ze nektere kese jsou "by RudaRaptor" a nektere "by RaptorTeam"? Geoget to bere jako dva ruzne autory, proto se ti oznaci bud jedno, nebo druhe, podle toho, co si zrovna v Geogetu nastavis jako svoje vlastni jmeno.

Resenim je nastavit placed_by tak, aby obsahovalo skutecne tve jmeno. Treba "RudaRaptor & team", a bude ti to chodit. (pokud mas teda v GG nastavene "RudaRaptor".)

Ale tak, jak to mas udelane ted, to proste vsechny tvoje kese oznacit nemuze.

  • 0

#13 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:57

Tak dobra, jeste jednou a pomalu. :D Nemam problem s oznacenim kese v geodetu jako ze ji vlastnim. To funguje na jednicku. Problem mam s tim, ze tyto kese ktere vlastnim mi nenastavi pri importu jako nalezene. Vsechny ostatni ktere nevlastnim nastavi jako nalezene a nastavi i datum nalezeni. GPX soubor (My Finds Pocket Query) obrahuje napriklad u kesky Lamberk pouze 3 logy a vsechny na jmeno RudaRaptor a je tam i log Found it. Vzal jsem na test uplne jiny GPX soubor a nastavil jsem u kesek ktere jsem nasel sebe za autora a tyto kesky se take nacetly do geodetu jako ze jsem vlastnik a take se nenastavilo datum nalezeni.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#14 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:59

Označ si ji ručně, žes ji nalezl.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#15 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:05

To bych musel pokazde vkladat datum nalezu rucne. Asi mi nakonec nic jineho nezbude. Chtel jsem aby byla opravena chyba v importu. B)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#16 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:09

Kolik vlastníš nalezených keší? Nebo ony se ti ty nálezy po každém importu u vlastních smáznou?
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:20

Jo takhle! Konecne rozumim, co mas za problem. Na vlastnich kesich se tve nalezy totiz vubec nevyhledavaji. Je to tak schvalne, protoze preci jen nalez vlastni kese neni zrovna obvykla vec. A navic, protoze na vlastnich kesich jsou uchovavany vsechny logy, byla by operace vyhledavani found-it logu zbytecne narocna. Resenim je oznacit si takovyto zvlastni nalez rucne.
  • 0

#18 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:25

Mas pravdu a vzdavam to. ;) Misto opraveni chyby je mozne ji povazovat za vlastnost a smirit se s tim.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:25

To ale neni chyba, to je tak zcela schvalne udelane. Duvody jsem rekl.
  • 0

#20 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 11:23

Tak a ted chapu, proc se me u toho eventu ten nalez nenastavil...cha chá
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama