Přejít na obsah


Fotka

Sbírání ovoce v UK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 19:57

Mám dotaz na kačerstvo :). Byl jste někdo na brigádě v UK na sbírání ovoce? Jaké máte zkušenosti? Máte i nějaké kontakty? Díky za odpovědi. Hledám jen něco na 2 až 3 týdny a pak bych za vydělané peníze chtěl cestovat v UK.
  • 0
Vložený obrázek

#2 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 20:04

Hmmm, Tomík by chtěl cestovat :)
  • 0
Vložený obrázek

#3 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 6:23

Já přímo ne, ale ségra jo. měli tam bejt dva měsíce a po osmi dnech se vraceli domů. Zaplatila za to nehorázný prachy agentuře, která s ní pěkně vydrbala. Jela sbírat jahody, ale po příletu se dozvěděla, že jsou jahody vytopený, tak je poslali do nějaké drůbežárny, kde by dělali dva dny v týdnu. Ubytování prej hodně špatný no prostě děs. Navíc by si nevydělala ani na to co do toho vrazila cca 30000 Kč.
  • 0

#4 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 11:03

Kámoši byli vloni na malinách ve skotsku.Odsud kontaktovali farmu, ty jim řekli, že můžou. Čistýho si tama ale vydělali asi jen 30 000 a po nákoupení krámů si domů nedovezli skoro nic. Letos tam jsou znova, takže si jim tam asi líbilo, ale je to s tím, že přijedeš na farmu a buď maj místo nebo jedeš na jinou. Vracet se nemá cenu, páč neznám nikoho, kdo by jinou práci nesehnal(teda před pár lety, teď to je jiný)
  • 0

#5 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:05

Mě nejde samozřejmně o to si vydělat, stačí, když odjedu s nulou ve výsledku. Chci protrénovat angličtinu a cestovat.
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama