Přejít na obsah


Fotka

Ztracený TB TB274Z1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 9:11

Mohl by někdo pomoci s nalezením tohoto TB? [tb]TB274Z1[/tb]. Naposledy byl vložen do cache GCWQ1G. napsala jsem všem kdo tam byli od doby jeho vložení, ale ozvali se pouze dva kačeři, že za jejich návštěvy tam nebyl :-(
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#2 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 13:51

Ahoj, tak já taky přispěju svou troškou do mlýna se ztraceným coinem. Tenhle: TB3PT7Y jsem vypustila na Pražském geopivu do světa, tam si ho hned vzala blonďatá kačerka, že ho doveze do keše na Slovensko, no a výsledek je ten, že v eventu visí doteď a já o něm nic nevím. Naneštěstí jsem si nenapsala nick. U toho předání byl někdo mě známý, ale zaboha si nedovedu vzpomenout kdo, možná Lucecitka? Fakt nevím. No každopádně kdybyste ten coin někdo viděl, nebo znal tu kačerku, byla bych Vám moc vděčná. Zoffka
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#3 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:52

posunuju
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#4 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2010 - 12:30

taky posouvám....
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2010 - 12:33

vlcice.pavlina: idealni pozadat ownera kese, jestli by se nemohl podivat do fyzickeho logbooku, zdali tam nekdo nenapsal TB OUT a pripadne kdo. Zoffka: tak tomu rikam smula, prvni zastavka a jeste ani nelognul :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2010 - 12:41

S474N napsal/a:
vlcice.pavlina: idealni pozadat ownera kese, jestli by se nemohl podivat do fyzickeho logbooku, zdali tam nekdo nenapsal TB OUT a pripadne kdo.


Diky za radu, to mne nenapadlo - uz jsem mu poslala mail, tak uvidime zda se ozve
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#7 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2010 - 18:16

Zoffka napsal/a:
... ale zaboha si nedovedu vzpomenout kdo, možná Lucecitka? Fakt nevím. No každopádně kdybyste ten coin někdo viděl, nebo znal tu kačerku, byla bych Vám moc vděčná.
Zoffka


Z kazdeho eventu byva hromada fotek. Treba ji na nejake poznas. A nekdo potom pozna ji. :-) ... a ten to rekne Tobe ... a Ty reknes ji ... proste. :-)
  • 0

#8 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2010 - 19:04

PK500 napsal/a:

Zoffka napsal/a:
... ale zaboha si nedovedu vzpomenout kdo, možná Lucecitka? Fakt nevím. No každopádně kdybyste ten coin někdo viděl, nebo znal tu kačerku, byla bych Vám moc vděčná.
Zoffka


Z kazdeho eventu byva hromada fotek. Treba ji na nejake poznas. A nekdo potom pozna ji. :-) ... a ten to rekne Tobe ... a Ty reknes ji ... proste. :-)


Nejake fotky z Geopiva mam, tak az se sejdem na Poker II vezmu s sebou notas a juknem na to
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#9 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 7:10

Takze muj TB se nasel a vydava se na dalsi cestu :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 9:22

A kde se tedy "ztratil"?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 16:06

Je to zajimave, ackoliv nekteri kaceri psali, ze tam neni, tak owner se zastavil na kesce a vcera jej tam vyzvedl s tim ze jej posune dal :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#12 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 14:42

PK500 napsal/a:
Z kazdeho eventu byva hromada fotek. Treba ji na nejake poznas. A nekdo potom pozna ji. :-) ... a ten to rekne Tobe ... a Ty reknes ji ... proste. :-)

Vidíš, to je dobrý nápad :-))

vlcice.pavlina napsal/a:
Nejake fotky z Geopiva mam, tak az se sejdem na Poker II vezmu s sebou notas a juknem na to

Jojo, díky moc.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama