Přejít na obsah


Fotka

Cyklodovolená Pálava - ubytování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 9:34

Ahoj, Chystáme se na cyklo-kešo-dovolenou na Pálavu. Mohli byste mi někdo z vlastní zkušenosti doporučit nějakou vhodnou základnu pro výlety do okolí? Ideální nějaký příjemný penzionek s cenou tak do 400/os/noc? Díky Jo a připojení k netu je nutné :D
  • 0

#2 VoTeP

VoTeP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:01

Ahoj,

my jsme asi před dvěma lety strávili cyklodovolenou na Pálavě s ubytováním tady http://www.jkmikulov.cz/?IdKat=81, jediné, co to nesplňuje je váš požadavek na internet. Ten tam bohužel není, ale ubytko je super, nedaleko do města, je tam kolárna, příjemní majitelé. A místo internetu jsme se každé ráno z okna dívali na koníky jak blbnou v ohradě :-). Tak třeba se vám to zalíbí.;)
  • 0
Podpis? Ty to ještě neumíš? Prostě takhle ne... Křížeeek a kolečko!

#3 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:48

lalos napsal/a:
Ahoj,
Chystáme se na cyklo-kešo-dovolenou na Pálavu. Mohli byste mi někdo z vlastní zkušenosti doporučit nějakou vhodnou základnu pro výlety do okolí? Ideální nějaký příjemný penzionek s cenou tak do 400/os/noc?
Díky
Jo a připojení k netu je nutné :D


Byl jsem tam před14 dny a ubytování bylo super i s netem. Dolní Dunajovice, penzion u Rabatů
  • 0
Galdra

#4 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:32

Ten jezdecký klub potvrzuju, je to tam v pohodě.
  • 0

#5 Mautinka

Mautinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:26

Penzionů bude v okolí určitě mnoho. Pro low-cost dovolenou můžete zvolit Kemp Apollo, 2 km od Lednice http://www.atcapollo.cz/. My jsme zde strávili první červencový prodloužený víkend a naprostá spokojenost. Až na ty komáry teda. Bydlení ve stanu nebo v levnější maringotce, kde jsme stejně jenom přespali, nás vyšlo na cca 100 Kč/os/noc. O internet jsme se nezajímali, ale asi tam ani nebude.
  • 0
Ještě sto metrů půjdem a už tam budem!

#6 pan_eL

pan_eL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 18:58

Hm, já se na Pálavu chystal už od zítřka, ale nějak se to pokazilo :o( Možná příští týden, ale to budu vědět až zítra...
  • 0
Předem nejasná cesta za poznáním.

#7 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 20:30

Ahoj, já můžu doporučit pěkný camp a to tento:
http://www.ycdyje.cz/
a tady jsme se stavovali na jídlo a mají i ubytování a byla příjemná obsluha:
http://www.ulangru.cz/
Byl jsme tam s dvěma menšíma dětma pod stanem na začátku prázdnin a pohoda....
  • 0
Vložený obrázek

#8 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 22:11

Nebo taky u nás http://www.hrusky.cz/index.php?id=115 je to sice 30 km od Mikulova, ale kde je problém vzít dva dny kola do auta, odvézt je pod Pálavu. v kolí obce řada cyklostezek, zkratkou k minaretu 9 km, do Valtic 15, takže i méně zdatný cyklista zvládne projet Lednicko-valtický areál, pár kilometrů na Velkomoravské hradiště v Mikulčicích....... Myslím, že Hrušky jsou ideálním místem pro vybudování "základního tábora" pro fakultitativní výlety a vyjížďky do okolí. To vše za 250 Kč/os/noc, pokoje velmi pěkné, sociálky, televice, lednice na pokoji Kolárka v budově, stejně jako možnost kolo půjčit (100 Kč/den). A ještě můžem dát pohárek vínka :-) Jo a vifi v restauraci přímo v budově, signál i na pokojích.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#9 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 5:33

Zaječí - U Kčků, bydlíš přímo nad sklípkem, ale není tam ten net... Ale vyzkoušeno opakovaně...
  • 0

#10 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 10:44

VoTeP napsal/a:
Ahoj,

my jsme asi před dvěma lety strávili cyklodovolenou na Pálavě s ubytováním tady http://www.jkmikulov.cz/?IdKat=81, jediné, co to nesplňuje je váš požadavek na internet. Ten tam bohužel není, ale ubytko je super, nedaleko do města, je tam kolárna, příjemní majitelé. A místo internetu jsme se každé ráno z okna dívali na koníky jak blbnou v ohradě :-). Tak třeba se vám to zalíbí.;)


bez netu ale jinak super byl sem tam a můžu jen chválit :-)
p.s. nějakej net tam byl ale nerozchodil sem to lol B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#11 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 12:11

Díky za tipy. Něco jsem už obepsal a obvolal. Plánujem to dost narychlo, takže hodně míst je obsazených. Budu rád za další reference a myslím, že nejsem sám, komu by se třeba v budoucnu mohlo toto vlákno hodit.
  • 0

#12 algy64

algy64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 12:38

Jak už bylo řečeno, v pohodě je Yacht Club v Pavlově, velký kemp, místo je vždycky, slušně vybavený, ceny přijatelné. Výhled přímo na vodu. byl jsem tam několikrát, vždy pohoda. Kemp U Langrů ve Věstonicích se mě až tak nelíbil, je malý, k vodě se to musí obcházet a ani pláž tam není tak pěkná jako v YC Pavlov.
  • 0

#13 pan_eL

pan_eL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 19:44

Ještě jedno konkrétní doporučení: Vinný sklep a penzion Mikulov s.r.o., Ing. Vladimír Forejtník, 775321330 Měl jsem tam být já ode dneška do příštího pátku, ale bohužel jsem ubytování musel kvůli nemoci zrušit, tak třeba bude mít ještě volno. Zkuste, uvidíte.
  • 0
Předem nejasná cesta za poznáním.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama