Přejít na obsah


Fotka

Výměna TB, GC a CWG v již odlovených keších


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 majkl.m

majkl.m

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 9:44

Zdravím všechny Kačery. Chtěl bych se informovat, zda je něco špatného na tom, když navštívím už dříve odlovenou kešku, jenom za účelem výměny výše zmiňovaných předmětů. Setkávám se běžně, že si vyhlídnu k odlovu kešku, ve které by mělo být například CWGčko, ale když kešku najdu, CWGčko je bez jakéhokoliv logu fuč. Vím, že to mohu praktikovat stejně, ale nechci štvát ostatní, tak jako toto štve mne, když se člověk těší na další CWGčko do sbírky a pak má prd. Díky za poučení a přeji všem dobrý lov. Majkl
  • 0

#2 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:19

Hmm, věčná diskuse která nemá řešení.... Záleží na svědomí toho kterého kačera, žádné psané pravidlo není.
  • 0
Monte

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:20

1) GC a další trackable se vyměňovat nemusí, můžeš zajít do již odlovené keše a vzít k další cestě nebo předmět discoverovat. 2) CWG je předmět běžné výměny, za účelem férové vyměny kus za kus, nebo za jiný předmět (srovnatelné hodnoty) můžeš také navštívit již odlovenou keš. 3) Vyjímka jsou CWG směnárny, kde by se s ohledem na účel a příní ownera měla v rámci slušnosti dodržovat výměna kus za kus.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:47

majkl.m: osobne na tom nevidim nic spatneho. Trackables klidne bez vymeny - sam takto napriklad vkladam TB do jisteho hotelu. A pokud je tam CWG, tim jenom lepe a ty pekne 1:1 vymenou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:58

Když vyměňuji CWG v již odlovené keši, napíšu tu výměnu přes Write note. Stejně tak i TB nebo GC.
  • 0

#6 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 14:23

Kdyz mi vybirali kaceri z me kese TB a GC, tak jsem jim slusne napsal, ze si to nepreji a oni slusne prestali. Prece jen ten coin je tam jako "odmena" za nalezeni (vylusteni apod.) krabky. Jinak discoverovat me nevadi a ani bych si nedovolil ceknout.
  • 0

#7 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 14:31

Emeritushk napsal/a:
Kdyz mi vybirali kaceri z me kese TB a GC, tak jsem jim slusne napsal, ze si to nepreji a oni slusne prestali. Prece jen ten coin je tam jako "odmena" za nalezeni (vylusteni apod.) krabky. Jinak discoverovat me nevadi a ani bych si nedovolil ceknout.


Pokud jsou to tvoji vlastní TB/GC, tak nemám námitek, ale jinak jejich majitelé myslím ocení víc, když je někdo (třeba i z keše, kterou má dříve odlovenou) posune dál na jejich cestě než aby čekaly jako nějaká "odměna" na místě.
  • 0

#8 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 14:48

Nebyly to moje GC. No, ale frekvence navstev ostatnich kaceru nebyla mala. I ja mam radost, kdyz se moje coiny hlavne pohybuji. Ale kdyz nekdo chodi kolem kese do prace a pravidelne vybira coiny, pripada mi to prinejmensim nestandartni. A co se s nima pak delo, kam a kdy je posunoval, pravda, jsem nepatral.
  • 0

#9 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 14:58

Emeritushk napsal/a:
Nebyly to moje GC. No, ale frekvence navstev ostatnich kaceru nebyla mala. I ja mam radost, kdyz se moje coiny hlavne pohybuji. Ale kdyz nekdo chodi kolem kese do prace a pravidelne vybira coiny, pripada mi to prinejmensim nestandartni. A co se s nima pak delo, kam a kdy je posunoval, pravda, jsem nepatral.


Hmmm, tak aby je pravidelně chodil vybírat jeden a ten samý člověk, to by mi asi vadilo taky. Jinak jeden můj coin uvíznul v jedné kešce přes deset měsíců - to by mi ani trochu nevadilo, kdyby se pro něj zastavil někdo, kdo tu keš už měl odlovenou :D
  • 0

#10 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 15:03

Ja zase dal jeden svuj coin do ptaci budky 10m vysoko, muselo se k ni "prusikovat". Taky si tam chvilku pobyl, ale mel jsem jistotu, ze ho nikdo neukradne :):D:D
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 16:11

Emeritushk napsal/a:
Kdyz mi vybirali kaceri z me kese TB a GC, tak jsem jim slusne napsal, ze si to nepreji a oni slusne prestali. Prece jen ten coin je tam jako "odmena" za nalezeni (vylusteni apod.) krabky. Jinak discoverovat me nevadi a ani bych si nedovolil ceknout.


Takze davas cizi trackables jako odmenu? Zajimave....
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2010 - 5:44

Občas navštívím keše kolem domu předtím, než jedu někam daleko, abych itemy pořádně popovezl. A když naopak něco přivezu a dlouho nikam nepůjdu, tak ty itemy roznesu právě po těch keších kolem.
  • 0

#13 majkl.m

majkl.m

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2010 - 10:48

Díky všem za odpovědi. Dám na vaše rady:)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama