Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
288 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:59

Vysel update!
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:42

Apptrackr zatim mlci :D :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 12:05

Může mě někdo říct co opravili? Bug s google mapama stále přetrvává! Fakt nechápu :|
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 12:43

Listing se už zoomuje, tak že je čitelný. Na Google Maps je vidět pozice, ale není tam linka k bodu navigace (píší že na tom ještě pracují). Vylepšen (opraven) zoom na Bing mapách. -------------------------------- VERSION 4.0.1 -------------------------------- -Bing Maps zoom level now matches what it used to be. -iPad now shows the compass button on map if it has an electronic compass available. -We fixed the dates which were showing up as blank on iPhone OS 4.0. -Geocache descriptions now scale to fit the page, and can be zoomed in on if needed. -If location services are disabled, the main search screen now indicates this and explains how to turn them on. -Improved performance of Pocket Query download. -Photos can now be accessed from a Pocket Query geocache's details screen.
  • 0

#5 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:04

Ok, dík tak aspoň něco ;)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#6 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:58

Třikrát hurá - pogram mi krom jiného běhá asi tak 2x rychleji než předtím, to bylo utrpení. Už jsem uvažoval, že když to tak domrvili tak o důvod víc přemluvit GEOmámu aby dovolila investici do nějakýho Oregona po kterým stejně pošilhávám. Jelikož jsem si musel k iPhounovi koupit pouzdro za 1500 kachlí s 2300 mAh baterkou jinak bych v terénu nevydržel déle prptože ho používám i na pěší výlety když občas někde zakufrujem v lese :-)
  • 0
Geocaching V 4.2.2 iPhone 4

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 17:48

Jakub_GEO: Oregona rozhodne doporucuji, sam mam nekdy od listopadu 2009 O550 a rozhodne uz nechapu, jak nekdo muze lovit s iP. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 18:30

Já zas doporučuju Dakotku :D Těším se až vyrazím na lov....
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 19:39

Snøw: na zaklade puldenni zkusenosti neco doporucujes? Tomu teda rikam byt dost "strelec".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 28 červenec 2010 - 19:40

ma pouze radost z nove GPS, ale i tak jsem neodolal a porovnal se svou O550 a jsem rad ze ji mam. Netroufam si nic doporucovat.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#11 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 19:45

Ano... Dneska sem jí prubnul v terenu a otestoval s Oregonem (ke kterému mám přístup dlouho) a zjistil jsem jen rozdíl v tom, že Dakota je menší, neumí prohlížet obrázky a Werigo kešky. To je vše. (Kvalitu displaye nezmiňuji naschvál, stejně je to v mapách jedno tak na co mít několikatisícovou hloubku barev...) No uvidím sám, ale i za pár týdnu svůj názor určitě nezměním :)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#12 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 20:17

Ono nejde o hloubku, ale o velikost a rozlišení... i to Oregonní je víceméně pořád málo. :) Jasné, málokdo řeší plán cesty v terénu, ale když je potřeba to nouzově vyřešit, tak je to zlo.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#13 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 20:27

Jak píšeš. I u Oregona je to málo... A na druhou stranu s sebou tahat větší krávu... Nechtěl bych.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 20:36

S474N napsal/a:
Jakub_GEO: Oregona rozhodne doporucuji, sam mam nekdy od listopadu 2009 O550 a rozhodne uz nechapu, jak nekdo muze lovit s iP. :)

Dakotu mám od Vánoc 2009 a iP beru jen jako zálohu. Dakotka nemá chybu a na rozdíl od Oregona je malá a přítulná do ruky. B)

Když se člověk oprostí od hodnocení displeje, pak určitě Dakota 20 vede v poměru cena/výkon...
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 21:01

sobikovi: to je jako by ses chtel odprostit u fotoaparatu od toho jak foti. Zrovna u turisticke navigace je displej jednim z hlavnim prvku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 21:12

Porovnával jsem Dakotu s Oregonem... Ano, oregon má samozřejmě lepší display, větší, menší body, větší barevnou hloubku, ale ve výsledku je blbě čitelná na slunci.... Prostě to tak hrozné opravdu není a pro běžné použití (turistiku) je to naprosto dostačující! Ale je to každého věc co komu stačí. Mě se oregon zdá moc velkej a dakotka se mě akorát vleze do ruky, ale jak říkám: každej má jinej vkus...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#17 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 21:22

že já se o něčem takové zmiňoval ... :-) akorát se rozpoutá flame ...prrr "kluci" :-) než nám to mod utne, od toho tu jsou jiná vlákna.
  • 0
Geocaching V 4.2.2 iPhone 4

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 22:06

S474N napsal/a:
sobikovi: to je jako by ses chtel odprostit u fotoaparatu od toho jak foti. Zrovna u turisticke navigace je displej jednim z hlavnim prvku.

Já to beru, ale co je hlavní parametr? Ano, Dakota má dispalej menší, ale to je všechno. Jinak si myslím, že je vše srovnatelné a jsou to spíš osobní názory, než realita. Když to jde, doporučuji každému vzít si do ruky oba přístroje a porovnat... Pro toho,kdo přechází z mobilu na Garmina je to příjemná změna k lepšímu...
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 8:12

sobikovi + Snow: ale tak samozrejme panove, ze ma Dakota mensi displeja a to je proste fakt. Kazdy si samozrejme musi zodpovedet, jestli mu o neco mensi pristroj stoji za to, ze nekde v terenu/v lese neuvidi vsechny vrstevnice nebo se tam uzoomuje ci uposunuje k smrti. Co se me tyce, tak bych to rozliseni displeje "zkousnul" i u Oregona totiz jeste vetsi. Sam totiz pouzivam 4 horni informacni panely a tak v realu vidim pouze 2/3 z mapy. Tyhle panely mit pustene na Dakote, tak nevidim nic.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 21:58

Tak dneska jsem společně s Dakotou a iPhonem lovil v Pražské Šárce. Tedy musím říct, že mám štěstí, že jsem si tu Dakotu koupil. Nevím čím to bylo způsobeno, ale z půlky času co sem na odlovu ztrávil mě aplikace v iP blbla, zasekávala se (místo mapky mě to například ukazovalo jen černou obrazovku... Kompas se vůbec nehýbal, ale odpočítávaly se metry ke kešce...) nevím čím to je, ale dříve ve verzi 4 sem problém neměl. Nestalo se vám něco podobného? I reinstal nepomohl. Je možné, že to bylo způsobeno horším signálem, ale dříve se mapy prostě déle načítaly a ne zčernaly...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama