Přejít na obsah


Fotka

Jaké ochrané serepetičky k Dakotě 20?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
22 odpovědí na toto téma

#1 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:09

Mám novou Dakotu 20 a rád bych jí dopřál trochu komfortu a zabalil jí do nějakejch ochranejch serepetiček. Něco jako Invisible Shield Poradí mě někdo? Jaké pouzdro, Shield atd... Dík!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:13

pokud se nepletu, tak existuje neoprenový obal který ji ochrání proti mrsknutí o zem... folii na LCD asi jedině od Zaggu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:26

Tak, tak - mam taky folii ZAGG Invisible shield a mohu jen doporucit.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:33

Taktez se pridavam s doporucenim pro ZAGG. Jenom je docela porod ji tam nalepit :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:34

S474N napsal/a:
Taktez se pridavam s doporucenim pro ZAGG. Jenom je docela porod ji tam nalepit :):)


mno... jelikož je GPSka vodotěsná, tak bych neviděl problem v tom ji lepit "pod vodou" a to klidně i doslova ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:41

S lepením folii mám docela dost zkušeností. Měl jsem několik PDA... Takže v tom problém nebude. A jakej tedy obal doporučíte?
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#7 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:50

osobně bych bral asi tohle

http://www.gpscentru...ro-dakotu-1112/
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#8 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:52

hmmm přemejšlím jestli si spíš nekoupím nějaké kožené, látkové které rovnou budu moci připnout na kalhoty...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:53

Myslím, že Dakota sama o sobě je odolná dost, takže další pouzdra a ochrany jsou dle mého zbytečné. Je to přece turistická navigace. Jediné co bych asi dal, je ta folie, ale zatím jedu bez ní a žádný problém po téměř roce tahání po kapsách atd. Jinak vítej v klubu :D Je krásná, malá a akorát do ruky ;)
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:00

Snøw napsal/a:
S lepením folii mám docela dost zkušeností. Měl jsem několik PDA... Takže v tom problém nebude. A jakej tedy obal doporučíte?


Osobne jsem na ruzna PDA nalepil desitky folii, ovsem tohle je uplne neco jineho, ver mi ;)

fremen.cz: to je pravda, ani me to nenapadlo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:12

lepeni zagg folie na iphone je proti Oregonu brnkacka, u navigace jsem nebyl schopnej folii nalepit tak jak bych chtel, bylo treba ji trochu vsunout pod ten kryt. No nakonec jsem to tam dostal ale pod folii sem tak nejakej ten humus a takove divne bublinky. No nevipada to moc dobre.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#12 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:21

sobikovi napsal/a:
Myslím, že Dakota sama o sobě je odolná dost, takže další pouzdra a ochrany jsou dle mého zbytečné. Je to přece turistická navigace. Jediné co bych asi dal, je ta folie, ale zatím jedu bez ní a žádný problém po téměř roce tahání po kapsách atd.

Jinak vítej v klubu :D Je krásná, malá a akorát do ruky ;)

Jenže já mám na tohle smůlu. Určitě bych to poškrábal za měsíc... Koupím si pouzdro které bude mít karabinu na připnutí na batoh a pod. + tu folii. (to bude zase výdajů :( a to si musím koupit ještě baterky :( )

Jj Dakotka je malej bobísek. Fakt jsem nadšenej. Mám na porovnání Oregona 300 a děsná kráva proti Dakotce :P

marseli napsal/a:
lepeni zagg folie na iphone je proti Oregonu brnkacka, u navigace jsem nebyl schopnej folii nalepit tak jak bych chtel, bylo treba ji trochu vsunout pod ten kryt. No nakonec jsem to tam dostal ale pod folii sem tak nejakej ten humus a takove divne bublinky. No nevipada to moc dobre.

Na Iphona bych si jí mohl taky koupit, i když je to asi už jedno. Na utopeném iPhonu (ve Vltavě) a poškrábaném sklem je to stejně jedno.


Já jsem folie lepil na vždy na záchodě a s fenem. A nikdy jsem neměl problém (co se týče bordelu a pod...)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#13 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:46

marseli napsal/a:
No nevipada to moc dobre.

Taky mám na OR550 pár maličkatých bublinek, ale už to neřeším. Ten InvisibleShield je naprosto nezničitelnej, mám ho tam od loňského podzimu a makám na displej nehtama, občas klacíkem, rukama v rukavicích, dávám ho nechráněnej do kapsy a nic - ani známky používání.
  • 0

#14 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:50

no ja jsem ted svuj O550 poslal na reklamaci, protoze se objevil spatny pixel a ted jen cekam jak se to poresi s tou folii. Dle prava mam narok na novou ale ...
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#15 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:52

marseli, to že na výrobek přidáš něco co není jeho běžnou součástí ti při reklamaci musí nahradit? se mi to nezdá...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:52

Pro Dakotu je normálně karabina bez pouzdra (to pouzdro se mi zdá zbytečný). Folie asi ano... Najde se v Praze někdo, kdo za pivo nalepí folii bez bublinek? Já bych to asi pokonil...
  • 0

#17 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:59

to: fremen.cz , no k reklamaci ma jit vse co reklamovana vec vzala sebou, tzn. ze kdyz mi vadna nabijecka zlikviduje baterky tak mi tim zpusobila skodu a melo by to byt nahrazeno.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#18 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:04

sobikovi napsal/a:
Najde se v Praze někdo, kdo za pivo nalepí folii bez bublinek? Já bych to asi pokonil...


Zkusil´s to na vodu?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#19 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:08

sobikovi napsal/a:
Pro Dakotu je normálně karabina bez pouzdra (to pouzdro se mi zdá zbytečný). Folie asi ano...

Najde se v Praze někdo, kdo za pivo nalepí folii bez bublinek? Já bych to asi pokonil...

no ještě uvidím... Za pivo bych to klidně nalepil, ale nevím jestli to taky zvládnu :)

marseli napsal/a:
to: fremen.cz , no k reklamaci ma jit vse co reklamovana vec vzala sebou, tzn. ze kdyz mi vadna nabijecka zlikviduje baterky tak mi tim zpusobila skodu a melo by to byt nahrazeno.

No to by mě docela zajímalo jestli se té folie dohádáš :) A doufám, že sis nechal napsat, že na přístroji byla folie, jestli to nikde nemáš, rovnou se s ní rozluč...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#20 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:35

folii jsem kupoval spolecne s GPS u stejneho prodejce. Tak snad to bude v poho
  • 0
Oregon 550, iPhone 6




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama