Přejít na obsah


Fotka

Přenos databaze Geogetu z počítače do jiného počítače


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Tomcata

Tomcata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:27

Ahoj, prohledával jsem forum a řešení svého problému jsem nenašel (nebo jsem nebyl až tak důsledný), Tak doufám, že případná odpověď nebude typu - Přečti si fórum deb... . Koupil jsem si nové PC a chtěl bych přenést databázy Geogetu ze starého do toho nového, ale když zkopíruju stávající databázy do nového počítače, tak ji z geogetu nemohu načíst. V datovém adresáři ji mám. Může mi někdo, prosím, poradit jak mohu databázi přenést, aby byla v novém PC funkční. Nejsem žádný odborník, tak bych prosil nějak polopatě. Díky za jakoukoliv pomoc PS: cesty k datovým adresářům nejsou totožné - user profily jsou jiné
  • 0

#2 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:56

A jak "nejde to načíst"? Píše to chybu nebo se jen otevře GG a nic nenačte? Jakou verzi GG jsi měl na starém a na novém PC? V posledních verzích je políčko pro výběr DB (může jich být více) tak jestli tam není zakopaný pes (třeba stačí přepnout z defaultní na tu zkopírovanou).
  • 0

#3 Tomcata

Tomcata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 15:59

Verze Geogetu jsou totožné. Databáze se vůbec nenačte a pokud ji v políčku najdu - je prázdná. Přitom soubor v datovém adresáři má 16M.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:03

Tomcata: doporucuji spise zkopirovat cely datovy adresar. Rozhodne by nemel byt zadny problem s takovouto migraci.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:15

Opravdu si over, jestli ti Geoget pracuje s adresarem, se kterym ma... Pouhe prekopirovani jinak neni sebemensi problem. Jen to musi byt nakopirovane do mista, se kterym pak Geoget pracuje.
  • 0

#6 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:17

Tomcata napsal/a:
Verze Geogetu jsou totožné. Databáze se vůbec nenačte a pokud ji v políčku najdu - je prázdná. Přitom soubor v datovém adresáři má 16M.

Ahojky,
Podívej se kdyz mas otevrený GG dole ve stavovém rádku je zobrazena cesta,kde más datový adresár. Más databázi v nem. Radeji prekopíruj celý datadir ze starého do GG do nového jak uz radí S474N.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#7 Tomcata

Tomcata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:30

ÓÓÓÓ díky, jak jednoduché a prosté. Překopíroval jsem komplet celý datový adresář a ono to funguje. Budu Vás všechny chválit kudy budu chodit. Díky
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:34

Tomcata: gratulace a dary (at jiz penezni ci nepenezni) prijimam kazdy ctvrtek mezi 16-17 hodinou :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 Tomcata

Tomcata

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 16:40

Ajajaj, promin, to asi nestihnu, mam hodinu klavíru :D. Ale chválit buduuuu.
  • 0

#10 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 22:16

Ahoj budu řešit obdobný problém. Je možné přenést celou složku geogetu a pak ji nadále, bez jakýchkoliv problému používat. Mám zcela novou verzi, Používám Gasp od Satana:)
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 22:26

Ano.
  • 0

#12 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 22:28

díkys za rychlou odpověď
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama