Přejít na obsah


Fotka

Převaděč souřadnic pro PDA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2010 - 15:38

Zdravím všechny kačery co loví pomocí svého PDA. Napsal jsem pro ně aplikaci pro převod mezi formáty DMm, DMS a DEC, které se v GC používají nejvíc.
Na tomto odkazu se dozvíte víc a můžete také program stáhnout.


http://tonda.webgard...onverter-2.html

Dotazy, připomínky, návrhy uvítám velmi rád.
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve

#2 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2010 - 18:50

Velmi povedený prográmek. Díky za něj. Mě to dělá ale chybu při převodu z DMm na Decimal. N převede, ale u E vyskočí chybová hláška a konec programu.
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2010 - 19:29

já jsem se vždycky spokolil s tímto univerzálním nástrojem
  • 0

#4 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2010 - 22:01

Setler napsal/a:
Velmi povedený prográmek. Díky za něj. Mě to dělá ale chybu při převodu z DMm na Decimal. N převede, ale u E vyskočí chybová hláška a konec programu.


A jaké souřadnice se měly převádět, myslím konkrétní příklad. Může být také chyba v zadání;)
Mrknu na to.....
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve

#5 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2010 - 22:04

Arne1 napsal/a:
já jsem se vždycky spokolil s tímto univerzálním nástrojem


Nemám co vytknout. Na internetu je spousta převaděčů do kvant formátů, ale pokud stačí formáty tři a jsou v jednom programu, tak si myslím, že je to uživatelsky přijatelnější než forma excelu. Hlavně pro PDA.:)
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve

#6 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 9:14

Zkontrolováno
Na stejném linku nahoře je opravený soubor. Něco jsem přidal a něco odmazal. Mělo by to pracovat jako hodinky;)
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve

#7 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 19:56

Tondanesek napsal/a:

Setler napsal/a:
Velmi povedený prográmek. Díky za něj. Mě to dělá ale chybu při převodu z DMm na Decimal. N převede, ale u E vyskočí chybová hláška a konec programu.


A jaké souřadnice se měly převádět, myslím konkrétní příklad. Může být také chyba v zadání;)
Mrknu na to.....


Do kolonky DMmm zadám 49 25 951 a 017 05 258 (znaménka jsou v programu). Pak dám Convert u DMm. Převod vypočítá souřadnice N celé a u E spočítá první kolonku a druhá prázdná a vyskočí chyba a konec. Část DMS ani nespočítá. Nevím, kde je chyba zda v mém MDA či v programu.
  • 0

#8 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 20:51

Setler napsal/a:

Tondanesek napsal/a:

Setler napsal/a:
Velmi povedený prográmek. Díky za něj. Mě to dělá ale chybu při převodu z DMm na Decimal. N převede, ale u E vyskočí chybová hláška a konec programu.


A jaké souřadnice se měly převádět, myslím konkrétní příklad. Může být také chyba v zadání;)
Mrknu na to.....


Do kolonky DMmm zadám 49 25 951 a 017 05 258 (znaménka jsou v programu). Pak dám Convert u DMm. Převod vypočítá souřadnice N celé a u E spočítá první kolonku a druhá prázdná a vyskočí chyba a konec. Část DMS ani nespočítá. Nevím, kde je chyba zda v mém MDA či v programu.

Opraveno! Problém byl v té "05", ale to jsem opravil takže by to mohlo chodit. Díky za připomínku, asi bych na to nepřišel sám:D
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve

#9 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 4:21

Odzkoušeno a fachá tak jak má. Díky za progragrámek do terénu.
  • 0

#10 Tondanesek

Tondanesek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:45

Setler napsal/a:
Odzkoušeno a fachá tak jak má. Díky za progragrámek do terénu.


To jsem moc rád, právě do terénu jsem ho napsal:) Když tak se mrkni na ostatní prográmky co mám na svých stránkách, třeba ti tam něco padne do oka;)
  • 0
I když to vypadá, že to tam není, najde se nějaký iniciativní blbec, kterej tam tu ruku narve




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama