Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

propojení GC s Omnii II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 21:34

Já se vám fakt divím. Za každou cenu stahujete free programy, pak se s tím hodiny serete, řešíte neustálé problémy tady na diskuzi, stresujete se kvůli tomu a přitom si za blbou pětistovku stačí koupit třeba GeoScouta, kterého mám na Omnii (i900) já a který mi funguje perfektně a jeho autor ho neustále aktualizuje a vylepšuje. Stojí vám ty zabité hodiny řešením neustálých problémů a i ta probdělá noc jednoho kačera za tu pětistovku?? Kdybyste místo řešení problémů raději těch deset hodin pracovali, určitě si vyděláte za tu dobu více než tu pětistovku. I kdybyste byli studenti a chodili na brigády. Ale asi nejste studenti ekonomie, když neznáte termín náklady obětovaných příležitostí. :|
  • 0

#22 chetit

chetit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 22:15

no víš nebo víte, mě ani atk nejde o tu 500 CZK, ale spíše oto, že bych to chtěl rozchoditm, ale pravdou je, že ten čas strávený u toho je katastrofa, ten geoscout je ok ? Funguje na principu jak GCzII ?
  • 0

#23 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 18:35

Právě, kdybys ten čas věnoval práci, namísto řešení těchto problémů, vyděláš si mnohem více peněz, koupíš si třeba GeoScouta anebo jiný seriózní program a můžeš se vesele věnovat GC. GeoScout je super program, mám ho na Omnii, můžu si jako VIP (teď zrovna nejsem) stáhnout pocket query a kešky si naiportovat anebo můžu prostě někam přijít a připojit se k netu (mám služební mobil) a v tom místě si stáhnout nejbližší kešky, buď podle typu (tradičky, multi...) anebo prostě všechny do určitého okruhu od místa kde stojím a stáhnout se mi všechny informace na přehledných kartách, takže máš základní info, listing, logy, můžeš si stáhnout i pomocné obrázky. Program je logický, funguje skvěle, je přehledný, poměrně svižný. Samozřejmostí je vůběr několika druhů mapy a pozice kešek na ní. U multin či mysterek můžeš přímo zapisovat čísla za vypočtená písmena u hádanek, můžeš vytvářet nové vypočtené waypointy, ke kterým se můžeš směrovat, zapisovat si poznámky, konvertovat souřadnice apod. Rovnou z terénu si můžeš logovat nalezené kešky a i TB či GC a u nalezených TB a GC zjišťuješ rovnou z netu informace. Program je celkem rychle aktualizován, když se mění stránky na gc.com. Je to program, který předčil má očekávání! S ním je geocaching naprostá zábava. :)
  • 0

#24 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 18:49

Or_Mi: no kdybys místo smolení takovýchto kravin šel na chvíli máknout, tak sis to VIP už mohl dovolit :) chetit: někde vedle je v debatě postup jak GCzII zprovoznit, tak na to koukni
  • 0

#25 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:09

Leroj: Já nejsem VIP kvůli penězům, ale kvůli tomu, že jsem měl hektický měsíc a neobnovil si členství právě proto, že pořád makám či jsem si užíval zasloužené dovolené. :P Ale zatím mi ta absence VIP nijak nevadí, tedy kromě toho, že si nemůžu stáhnout pocket querry s vlastními nálezy a aktualizovat si svou osobní stránku. :D
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama