Přejít na obsah


Fotka

koupim


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
107 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 10:49

GPS do 2000Kc - pro zacatek... :) Dik.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 14:03

GPS do 2000Kc - pro zacatek... :) Dik.

Kup si ji i s jízdním kolem v Mountfieldu :-)
Diskuse k problému třeba tady:
http://www.bike-forum.cz/forum/269879/310598/forum.html#unread1
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 16:15

A to se vyplati :-) http://www.mountfiel...S-plakat_01.jpg
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 13:48

Ted jsem byl v Moutfieldu a tam mi rekli nasledujici: Ke kezdemu kolu, mimo detskych, samotny Etrex Legend bez datoveho kabelu a bez podrobnejsi mapy - jen basemap EU. Navic lze dokoupit sadu TOPO50+datovy kabel za 1495 Kč a drzak na kolo za 399 Kc.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 9:03

No, dneska se mi dostal do ruky časopis Bédy Trávníčka .....házeli do do všech možnejch novin ....a koukám 4 stránky o GPSkách včetně odstavečku o Geocachingu ......Líbilo se mi tam že podobně jako že je někdo "divnej" když nemá mobil tak že od teď bude "divnej" ten kdo nemá GPSku .......ufff :-):-)..tak nějak jsem si oddechnul že jsem IN jinak bych už snad asi ani nevylejzal na ulici :-):-):-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2006 - 19:34

Možná se ptám blbě, ale kompletní mapa má prý 56 MB a přístroj má paměť jenom 8 MB. Jak se tam ta mapa dostane? To se tam nahrává třeba jenom určitá lokalita? Podle specifikací co jsem se díval tak to ani nejde rozšířit nějakou paměťovou kartou.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 10:05

Nevíte někdo, jestli tím "včetně digitální mapy" myslej basemapu, nebo je u toho něco lepšího, jak to vypadá podle obrázku?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 11:04

Finta bude v tom, ze to bude tutove bez veskereho prislusenstvi - bez kabelu, baterek, nabijecky, drzaku atd. nevim co vsechno prislusenstvi muze obsahovat "puvodni" baleni :))))
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2006 - 23:21

Ahoj! Koupil jsem si Legenda, ale ne u Mauntfíldů, ale normálně v obchodě. Teď řeším přídavné mapy. Potřeboval bych tu TOPO50-ku, která má 8MB - ta je přesně pro Legenda, protože víc se do něj nedostane. Není mezi Váma nějaký zákazník od Mauntfíldů, který tuhle mapu má a nevyužívá ji? Bral bych ji - řekněme za 500 Kč. Co vy na to?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 22:58

A to se vyplati :-)

http://www.mountfiel...S-plakat_01.jpg

Nevite prosim nekdo, do kdy ta akce trva?
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 14:06

Ted jsem byl v Moutfieldu a tam mi rekli nasledujici:
Ke kezdemu kolu, mimo detskych, samotny Etrex Legend bez datoveho kabelu a bez podrobnejsi mapy - jen basemap EU.
Navic lze dokoupit sadu TOPO50+datovy kabel za 1495 Kč a drzak na kolo za 399 Kc.

hmm... kdyby zbytečně nezvyšovali cenu gps tim bicyklem co k tomu dávaj a prodávali mapy s kabelem i samostatně, tak by to asi bylo ještě zajímavější
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 14:52

Ted jsem byl v Moutfieldu a tam mi rekli nasledujici:
Ke kezdemu kolu, mimo detskych, samotny Etrex Legend bez datoveho kabelu a bez podrobnejsi mapy - jen basemap EU.
Navic lze dokoupit sadu TOPO50+datovy kabel za 1495 Kč a drzak na kolo za 399 Kc.

Kdo ma zkusenost - je k necemu dobra BAsemap EU sama o sobe?
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 15:23

Ted jsem byl v Moutfieldu a tam mi rekli nasledujici:
Ke kezdemu kolu, mimo detskych, samotny Etrex Legend bez datoveho kabelu a bez podrobnejsi mapy - jen basemap EU.
Navic lze dokoupit sadu TOPO50+datovy kabel za 1495 Kč a drzak na kolo za 399 Kc.

Tak na emailový dotaz mi napsali, že je v tom, cituji "...Dále je v přístroji předehrána mapa České Republiky o velikosti 8 MB. Jedná se o mapu odpovídající papírové mapě o měřítku 1:50 000, tato je však okleštěna od některých bodů zájmu, dále například vrstevnic, některých komunikací a to tak, aby měla již dříve zmíněnou velikost 8 MB a vešla se celá do paměti přístroje..."
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 10:05

No, dneska se mi dostal do ruky časopis Bédy Trávníčka .....házeli do do všech možnejch novin ....a koukám 4 stránky o GPSkách včetně odstavečku o Geocachingu ......Líbilo se mi tam že podobně jako že je někdo "divnej" když nemá mobil tak že od teď bude "divnej" ten kdo nemá GPSku .......ufff :-):-)..tak nějak jsem si oddechnul že jsem IN jinak bych už snad asi ani nevylejzal na ulici :-):-):-)

Ac hjo, ja nechci obrovskou medializaci, da se proti tomu neco delat? Asi ne,co... tak uz asi chybi jen clanek v Blesku a ve Vcelarskem zpravodaji
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2006 - 19:54

Možná se ptám blbě, ale kompletní mapa má prý 56 MB a přístroj má paměť jenom 8 MB. Jak se tam ta mapa dostane? To se tam nahrává třeba jenom určitá lokalita? Podle specifikací co jsem se díval tak to ani nejde rozšířit nějakou paměťovou kartou.

V pristroji je nahrana upravena Topo50 pro celou CR, se snizenym poctem detailu a POI. Jinak na CD dostanes taky plnou verzi mapy, ze ktere si muzes nahrat regiony, ktere Te zajimaji. Jinak tu orezanou verzi na Legendu jsme porovnavali s plnou Topo50 verze2 na jinem GPS a co se tyce polohopisnych detailu bylo to "orezani" velmi rozumne a taky po graficke strance se nam verze3 libi vice. Pouze jsme zaznamenali ponekud posunutou kalibraci mapy oproti verzi2, ktera v danem useku byla zcela presna.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 0:26

Nevite prosim nekdo, do kdy ta akce trva?

Jen do zitra, tj. 12.4.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 11:13

Finta bude v tom, ze to bude tutove bez veskereho prislusenstvi - bez kabelu, baterek, nabijecky, drzaku atd. nevim co vsechno prislusenstvi muze obsahovat "puvodni" baleni :))))


me prijde, ze ani u orig prodejce, toho moc nepridaji :))) tipuju, ze to bude normalne garmin ve skatulce s mapsource cd a kablikem. nabijecku na tuzkovky a drzak jsem teda jeste nikdy k nicemu nedostal :))
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 11:16

Finta bude v tom, ze to bude tutove bez veskereho prislusenstvi - bez kabelu, baterek, nabijecky, drzaku atd. nevim co vsechno prislusenstvi muze obsahovat "puvodni" baleni :))))

V originálním příslušenství je stejně jen kabel, poutko a návod. Držák na kolo, baterky a nabíječku si musel každy kupovat extra. No chtělo by to alespoň ten držák na kolo, když se to prodává s kolem.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 17:29

hmm... kdyby zbytečně nezvyšovali cenu gps tim bicyklem co k tomu dávaj a prodávali mapy s kabelem i samostatně, tak by to asi bylo ještě zajímavější

Tak tu mapu prodávají samostatně. 1490,- s DPH, dvě registrační čísla, kromě topo50 je u toho i ořezaná 8MB verze plus sériový kabel.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2006 - 15:08

Kdo ma zkusenost - je k necemu dobra BAsemap EU sama o sobe?

jestli je tam ta samá co ve vistě, tak na území čr nic moc. Jinde netušim.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama