Přejít na obsah


Fotka

Přechod na Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 xkarel

xkarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 18:04

Zdravím. Mám zatím PDA s WM6 a používám celekm spokojeně GCZii. Teď si chci koupit smartphone, ale ty s WM se mi moc nelíbí, spíš bych dal přednost Androidu, na kterém ale gcz nepoběží. Slyšel jsem o aplikaci c:geo, tak se chci zeptat, jaký je mezi nimi rozdíl, popř jestli existuje jiný sw, který by na androidu GCZ nahradil. (Hlavně co do stahování cache, nechce se mi to krmit po jedné a premium členství zatim nemám). Díky
  • 0

#2 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 18:21

Na android vyšla přímo od Groundspeaku aplikace v podstatě stejná jak na iPhone a ta je celkem dobrá takže: http://www.geocaching.com/android/ Případně c:geo a pár dalších. Rozhodně dnes Android a geocaching je úplně v klidu.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#3 xkarel

xkarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 18:31

Nojo,a le tahle aplikace potřebuje v terénu přístup na web, nebo se dají informace stahnout doma a uložit?
  • 0

#4 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 18:38

skrýšotlačem si co chceš narveš do gpx a pak jen hledat...já na gpx používám geobeagle, má tmavé pozadí a na sluničku jde líp vidět..na ostatní, jako dopisování souřadnic a podobně používám cgeo...ale podotýkám, jedu bez přístupu na net:)
  • 0
Lama, lama jede:)

#5 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 19:57

Na androidu je ted asi nej c:geo ... ale kazdy si musi vyzkouset sam. Importovat gpx tam lze - ja treba pouzivam kombinaci android/c:geo + Vista HCx, popr. WinMobile/pocketdrake + VistaHCx ... Oficialni aplikaci jsem zatim nezkousel... a zatim mne moc nelaka. Kazdy z tech systemu ma neco do sebe.. IMHO - android bez staleho netu je ... k cemu? Prijdes o spoustu funkci a moznosti ... ale opet - proti gustu ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama