Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zalogovat "starou" kes? Neni na mape.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:05

Nemuzu to tady nikde najit. Na Vysocine jsme misto kese Janovicky nasli na stejnem miste uplne jinou (Luze jezuitska), z roku 2007, od tymu Sedlaci. Owneri na dotaz nereaguji a ani nemaji kes mezi zalozenymi. Tak se chci zeptat, jestli se daji tyhlety (pravdepodobne archovovane kese nekde na netu najit)? Pikantni je na tom to, ze prvni v logbooku byl nejaky hledac pokladu s detektorem kovu a pak uz jen my :) Je to velka zahada :D
  • 0

#2 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:10

Kefka archovovane kese sa zobrazuju medzi zalozenymi aj ked su v archivacii, takte team sedlaci ju pravdepodobne nezalozili.
  • 0

#3 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:11

Dle mého by bylo potřeba znát GC kód keše, tak se pak dají najít i archivované krabičky. Jinak je to asi nemožné.
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:16

Velice mne tohle zajímá, ale když tam jste jen Vy, bude se to dohledávat těžko. Podle mne může jít o založenou, ale neschválenou nebo nepublikovanou keš. Z jakéhokoli důvodu. Pokud by nějakou dobu žila, lze ji s určitým úsilím najít mezi prvními odlovy veteránů českého GC nebo na bookmarku místních lovců.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:16

Je možné, že nebyla nikdy publikována. Pak ji neuvidíš v profilu autora a nedostaneš se na listing vůbec nijak.
  • 0

#6 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:16

No, asi tak. Jsme tam prvni a nic z toho :) Owneri ji v seznamu nemaji. Kod kese bohuzel neznam. Bud jsem si ho nevsimla, nebo tam nebyl.
  • 0

#7 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:21

Hm, jeste jsem kontaktovala kacera, ktery tam byl hned po nas. Treba si kodu vsiml. Jinak dekuju vsem za bleskove odpovedi :-D
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:24

Trhac napsal/a:
Podle mne může jít o založenou, ale neschválenou nebo nepublikovanou keš.

Bude to tak.
  • 0

#9 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:27

Haha, tak tim je to mozna jeste zajimavejsi, ne? Kolikrat se tak muze stat, ze clovek najde v terenu jen tak nejakou kes :-D To je vpodstate geocaching na druhou :D Uz jsem to parkrat zkousela - rikala jsem si, to je hezke misto, tu by mohlo neco byt, ale jeste jsem takhle nikdy nic nenasla ;)
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:32

Mam databazi kompletne vsech kesi - i tech archivovanych. Pokud byla nekdy publikovana, tak by tam mela byt. Zkus mi napsat prosim presne nick autora a zkusim ti to najit. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:33

Koukl jsem do archivu a zadna dalsi tam neni, pokud se jedna o cache GC2ATVJ. Cache Janovicky jsou v republice ctyri.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#12 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:35

Jojo, to jsou ty Janovicky. GC2ATVJ.
  • 0

#13 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:38

Nedari se mi sem vlozit fotka titulni strany. Kes se jmenuje: Luže jezuitská, autoři: sedláci, zalozena: 30.9.2007, souradnice: N 49 52.646 E 016 02.615. Diky za snahu ;) P.S. Prave mi odepsal dalsi nalezce, ze pry kes opravdu nebyla publikovana. Skoda :(
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:40

Kefka: podle vseho to vypada, ze jste nasli kes, kterou owner zalozil jeste predtim, nez ji schvalil reviewer. Jelikoz mohla vzniknout kolize s jinou stavajici, tak proste nebyla ani odpublikovana a owner ji tam uz nechal napospas. BTW pokud si hledala ty Janovicky, tak tos mohla najit primo u sebe, protoze jste tam koukam psali Write Note. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:41

Kefka: bohuzel zadna cache s timto nazvem neexistuje. Nick "Sedlaci" maji zalozenou pouze jednu archivovanou kes a to GC1560M. Zrejme se opravdu jedna o kes, ktera nebyla ani publikovana. EDIT: no kdyz porovnam ty souradnice: Janovicky: N 49° 52.650 E 016° 02.605 Luze: N 49 52.646 E 016 02.615 Tak tam byla jasna kolize a z toho duvodu to reviewer asi neschvalil. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 Kefka

Kefka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:45

Jasne, chapu to. Akorat ty Janovicky jsou z roku 2010 :)
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:57

Kefka: no tak to je zahada :-)

BTW pokud ti nejde vlozit primo fotka, zkus treba www.jyxo.info, ktery ti udela primo i prolink na forum s nahledem.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 Lindik

Lindik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 20:21

Pokud se pamatuju, tak jsem od nich slysela, ze maji takovych vic, cca tri. Ulozene a nepublikovane. Tak hledejte dalsi.. To je teprve poradna hra.. ;)))
  • 0

#19 Refuno

Refuno

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 6:45

ahoj, ja bych potreboval taky malou radu, sice to neni primo k tematu ale kdyz uz se tu rozjelo tak proc toho nevyuzit. Zacatkem tohoto roku jsem zacal s lovem, no a jednu z poslednich kesi co jsem nasel asi nekdy v dubnu (uz nevim presny datum) jsem nezalogoval. Pote jsem s hledanim skoncil kvuli nedostatku casu, nedavno kdyz jsem se zas vratil a opet me to chytlo si prochazim profil, a zjistim ze kes kterou jsem nasel tak neni zalogovana jak jsem rikal ale hlavne ji nekdo ukradl. Mam se zalogovat zpetne i tak nebo jak by jste to resili vy ?
  • 0
Samsung Omnia HD -> garmin -> TOPO czech 3 pro Samsung Galaxy S zatim ho testuji jak se osvedci v terenu.

#20 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 6:55

Jedna takováto prý leží na Ruprechtickém Špičáku :-) Taky jsou v kolizi a ta druhá je zatím jen na polském Opencachingu, ale prý ji autor chce posunout, aby mohly být obě i na GC. Ještě se může jednat o kešku, která je pouze na Opencaching.cz, vím třeba o autorovi, který své kešky na GC.COM archivoval a nechal je pouze na OC.cz
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama