Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Handy geocaching a stav fronty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:05

ahoj,měl bych 2 dotazy:1.handy geocaching pojede nebo ne na telefonu s OS??? 2.je normální při žluté frontě schvalování aby keška nebyla schválena po 8 dnech???zaškrkl jsem aktivní listing a rewiewer mi nenapsal že by na kešce bylo něco špatně
  • 0

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:19

1. záleží co máš za OS nebo spíš za telefon, v poslední době má problém víc lidí a Arcao asi nemá moc času, takže těžko říct. Prostě to zkus a uvidíš ;)

2. Pokud vím, tak frontu aktualizuje Poník ručně, takže to nemusí být aktuální stav a hlavně stav je celorepublikový a tvůj kraj může být zahlcenější než jiný. Prostě si zkontroluj ještě jednou jestli máš vše v pořádku a čekej... pokud by to trvalo dál tak na geowiki http://wiki.geocachi...z/wiki/Reviewer je rozpis o který kraj jaký reviewer se stará a tomu "svému" napiš
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#3 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:35

a jak dlouho mám zhruba čekat???tak 15 dní???nebo po kolika dnech poznám že je něco v nepořádku???
  • 0

#4 Lubart

Lubart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:35

AD 2 - minulý týden mi byla schválena keška (Moravskoslezký kraj)během necelých 4 hodin od odeslání při žluté frontě schvalování, tak nevím...
  • 0
Lubart

#5 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:46

2.je normální při žluté frontě schvalování aby keška nebyla schválena po 8 dnech???zaškrkl jsem aktivní listing a rewiewer mi nenapsal že by na kešce bylo něco špatně


Na keškoměrku nehleď, ta zobrazuje czechoglobální stav, kterej ti nic neřekne. Před prázdninama jsem poslal jednu na Vysočině v červeným stavu a do třech dnů jsem věděl, že bude publikovaná k datu, kdy jsem chtěl. Teď jsem poslal 2/9 dvě v Praze v zeleným stavu, který se vzápětí zežlutil a jsem furt ve frontě. Maj toho halt hodně.

stejně si myslim, že se keškoměr zasek;)
ne do shouhboxu už to psát nebudu:)
  • 0

#6 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:52

Keškoměrku aktualizuji pravidelně, přes víkend to velmi narostlo, takže trpělivost...
  • 0

#7 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 21:12

2 DarkLR díky za aktualizaci :D:D:D
  • 0

#8 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 7:32

Handy Geocaching ti na Symbianu určitě pojede. Jako každá java. Snad se i propojí s BT modulem. ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#9 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 14:19

ten mobil bude mít integrovanou gps
  • 0

#10 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 21:38

Jenom 8 dní? :D Já už čekám přes 11 a dnes jsem vytvořil další kešku. :D
  • 0

#11 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 8:41

tak tahle keška je moje první takže nevím jak dlouho se má asi tak čekat než se pozná že je něco nejspíš špatně
  • 0

#12 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 9:01

Ze je neco spatne se pozna tak, ze ti tam reviewer napise note. Pokud stale neni schvalena a zadnou zpravu nemas, tak se k ni jeste nedostal.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#13 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 10:38

No jo, v pravidlech se píše něco o 72 hodinách (3 dny) a dnes je to už 12 dní bez schválení a bez poznámky od reviewera. Něco je špatně! Četl jsem někde, že to ti revieweři dělají zdarma. Nemělo by se něco změnit? 1. zvýšit počet reviewerů 2. platit reviewerům za schválené keše, aby se zvýšila jejich motivace Zvláště 2. bod by byl třeba. Fakt nechápu, že když má Groundspeak prachy z premium členství, prodeje TB, GC a dalších reklamních předmětů a popř. reklam na webu, tak jsou tak neomalení, že neplatí nic za schvalování keší?! Je to normální komerční společnost. Já bych to zadarmo dělat nemohl a osobně ty kluky obdivuji!
  • 0

#14 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 11:28

taky je obdivuji zvláště když mají na starosti několik krajů tak ti asi jediné co na pc dělají je že schvalují nebo neschvalují keše,a eště to dělají zadarmo,groundspeak by měl spíše zvýšit počet rewiewrů aby to bylo více rozděleno ty kraje
  • 0

#15 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 11:54

Já bych doporučoval v klidu vyčkat. Řešit placení/počet je zde na fóru zcela zbytečné.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#16 janik87

janik87

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 22:06

Také čekám 8 dní na schválení první kešky..asi 30x za den kontroluju mail, snad se z toho nezcvoknu :)ale chápu, že když jsou 3 na celou ČR, musí toho být hrozně moc..
  • 0

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 22:15

Já teda nevim, jak kde, ale dneska večer to v Praze BOUCHLO. Přes dvacet nových publikovaných keší. To si FTF-káři užijou klidnou noc. :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 13:22

To je skvělý, že to bouchlo, ale aktivoval jsem kešku 7. září a dnes je 21., takže to je 14 dní a nic, nemám tam ani poznámku. :( A přitom byly schváleny keše, které byly aktivovány mnohem později. Tak podle jakého klíče se to bere, když ne podle pořadí aktivace? :(
  • 0

#19 janik87

janik87

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 15:06

Or_Mi: to taky nechápu, viděla jsem, že už minulý týden byla publikována keš se stejným datem a ze Středočeského kraje a stejně jako moje tradička..A já čekám od minulého pondělí a nic..ani žádná reviewer note..podle jakého klíče teda dochází ke schvalování?
  • 0

#20 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 15:21

Datum založení nehraje roli, pro řazení ve frotně je důležitý GC Code. Čím nižší, tím výše ve frontě se cache objeví.
Kolegové, můžete si za aktuální stav fronty sami. Nebudu komentovat množství zakládaných keší, které je čím dál tím víc enormější, dokonce takové, že se pomalu již nedá ve 4 reviewerech stihnout, ale především je to jen a jen vaše lenost nastudování jednoduchých pravidel zakládání, která nás nutí u 90% cachí (a toto číslo mám statisticky ověřené) vytknout minimálně jednu, většinou však více chyb. A tím pak logicky úměrně klesá rychlost schvalování.
Poslední věc - pořád nějak zapomínáte, že tuto práci děláme i přes její nevděčnost zcela zdarma a dobrovolně. A proto tedy příliš nechápu vaše neustálé dotazy, kdy už bude krabička schválena? Až bude, tak bude! Máte Keškoměrku, která vám momentálně ukazuje červená pole, takže jak vidno, keší je přiliš, konkrétně přes 140, takže budete muset vydržet!

P.S. Dobrá zpráva pro cachery z mých krajů - dnes budu publikovat. Celkem je to bez Prahy 38 keší, tak schválně, kolik jich nakonec bude úspěšně schváleno (údaj pak dodám).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama