Přejít na obsah


Fotka

Problem s generatorem mapy ceskych kraju


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 19:09

Zdravim,

---- toto uz som poriesil, moja hlupost... problem v mojom dalsom poste ale ostava :( zda sa ze generator mapy ma problem ak su findy vo vsetkych 14tich krajoch. Teda aspon to je jediny moj tip co by mohlo byt zle

vopred sa ospravedlnujem ak toto uz je riesene v nejakom vlakne ale nenasiel som a fakt som hladal....

Export "My Finds" z geocaching.com vytvori GPX ktore ked naimportujem do GeoGetu tak kraje vypadaju nasledovne "Liberecky kraj", "Ustecky kraj", ... Problem zda sa ma GgStat ktory pri generovani mapy ocakava kraje vo formate "Liberecky", "Ustecky", ... Jedine stastie tu ma Vysocina ktora sedi. Tiez som si skusmo v DB GeoGetu zmenil jednu cache na "Jihomoravsky" a vysledok je v attachnutom screenshote. Tiez do doby nez sa mi to podari opravit na mojom profile.

ggstat pustam commandlinou
GgStat.exe -d D:\software\GeoGet\data\geoget.db3 -o stats-test.html -t Template.test -x 49.2441666666667 -y 16.5710666666667 -c JTaAminka -q

templatu pre mapu krajov som definoval nasledovne
ReadState Czech Republic
Header Czech Republic
SPLIT 2
FindsByCountyPie none
FindsByCountyTable none
FindsByCountyMap Flags:N none

diky za pomoc
Tono
  • 0

#2 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 20:59

tak som zistil co bolo zle bolo treba templatu zmenit na ReadCounty CZ~kraj Czech Republic Header Czech Republic SPLIT 2 FindsByCountyPie none FindsByCountyTable none FindsByCountyMap Flags:N none Stale to ale ni eje ono :(
  • 0

#3 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 22:31

A proc nepouzijes proste FindsByKrajCZ Flags:N Nálezy podle kraje nebo FindsByKrajCZMap Flags:NP Nálezy podle kraje cesky kraje a okresy se nacitaj automaticky
  • 0
MaFa

#4 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 22:41

robia rovnaku chybu :(
tu je url ktoru mi to vygeneruje na mapu
http://www.geocachin...ACCUUHHMMJJPPLL
da sa niekde docitat nieco o API k tomu generatoru? na prvy pohlad mi to nedava ziaden ocividny zmysel (teda okrem chd ktoreho prva cast urcije nalezy po krajoch). Alebo su statistiky nejaka mysterka? :)
  • 0

#5 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 9:18

Tak som s tym trochu experimentoval a zda sa ze tu mapu mi to nevygeneruje kvoli keskam v jihomoravskom kraji. jakmile mam co i len jednu v zozname tak to padne (aj ked zmazem vsetky z ostatnych krajov a necham len jihomoravsky). Vobec ma nenapada co dalej, ani mi to uz nepripada ako nejaka moja konfiguracna chyba... mohol by mi s tym niekto prosim poradit? kludne poslem databazu s ktorou mam problem... diky
  • 0

#6 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 9:42

Zdravim, zalozil som nove vlakno a zrejme som mal dotaz pisat sem... kazdopadne moj dotaz sa postupne vyvinul v dotaz uplne iny, vlakno zavriem.. generator map mi vygeneruje nasledujucu mapu http://www.geocachin...ACCUUHHMMJJPPLL ja teda dufam ze vy vidite po zobrazeni obrazku rovnaku blbost ako ja smiley Experimentoval som dlho a zistil ze problemom su cache v jihomoravskom kraji. ked ich z geogetu zmaznem tak je mapa ok. ale staci aby mi jedina ostala a mapa sa rozpadne. Tiez som zmazal vsetky cache okrem tych jihomoravskych a stale to bolo zle. Najnovsia ficura je ze ked si necham len jednu jihomoravsku cache tak mi ggstat padne na tomto Subroutine import redefined at POSIX.pm line 21. Subroutine croak redefined at POSIX.pm line 29. Subroutine AUTOLOAD redefined at POSIX.pm line 39. Subroutine DESTROY redefined at POSIX.pm line 80. 00:00.163634 --> GgStat Started Actual Directory: D:/software/GGStat Database File: D:\software\GeoGet\data\geoget.db3 Output File: stats-test.html Template File: Template.test 00:00.164487 --> Configuration loaded - 17 commands processed Illegal division by zero at script/GgStat.pl line 2234, <100> line 56. tie subroutiny su tam stale, neviem co su zac, co je nove je ze delim nulou smiley diky za pomoc, uz neviem kam dalej
  • 0

#7 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 10:32

vlakno zamykam, snad sa to poriesi vo vlakne ggstat
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama