Přejít na obsah


Fotka

Rotunda sv. Longina GC2CWPZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 phlanx

phlanx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 14:28

Vcera mi pipla tato kes az kolem 20:00 a zalozena byla nekdy kolem 18. hod. Vydal jsem se na ni ale byla vypnuta nicmene v logu uz bylo kolem peti lidi co ji nasli. Co si o tom myslet ? :o
  • 0

#2 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 15:09

Zřejmě reviewer z nějakého důvodu vzal zpět publikaci. Tudíž nemůžeme zatím logovat a číst listing. O důvodu toho kroku my, kteří jsme tam nebyli, můžeme jen spekulovat. Možná to objasní někdo, kdo tam těsně po publikaci byl a kešku našel. Zřejmě se zjistilo, že keška je v rozporu s pravidly. GC2CWPZ
  • 0

#3 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 15:15

keš nebude v rozporu s pravidly obsahově, "pouze" je v brutální kolizi s jinou keší, skoro jsem se vyděsil včera že ta jiná je archivovaná, autor bude muset tuto novou tradicku buďto přesunout nebo zrušit
  • 0

#4 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 15:27

Je to vysvětleno zde, keš byla v kolizi s jinou keší a tak byla kolegou retractována.
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 16:35

A to ten první schvaloč tu kolizi neviděl? Podivnééééé B) Nicméně stala se chyba jednoho ze schvalovačů, kačeři keš našli a zalogovali se do papírového logbooku ještě v době, kdy keš byla aktivní a publikována. Nebylo by tedy rozumné keš pouze archivovat, aby se dalo zalogovat?
  • 0

#6 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 16:43

sobikovi napsal/a:
A to ten první schvaloč tu kolizi neviděl? Podivnééééé B)

Nicméně stala se chyba jednoho ze schvalovačů, kačeři keš našli a zalogovali se do papírového logbooku ještě v době, kdy keš byla aktivní a publikována. Nebylo by tedy rozumné keš pouze archivovat, aby se dalo zalogovat?


A proc kes archivovat, kdyz staci presunout jinam (mimo kolizi) a znovu publikovat. Jako owner bych asi nebyl nadseny, kdyby misto reviewerova oznameni o kolizi byla moje kes archivovana. Vsichni kaceri co ji nasli si proste daji pak reparat.
  • 0

#7 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 16:45

A co když to třeba bylo tak, že je v kolizi s fyzickou stagí mysterky? A co když třeba autoři dané mysterky tuto fyzickou stage špatně uvedli v listingu, takže ji reviewer nemohl vidět (spekuluji)? Pak je v tom reviewer úplně nevinně.
  • 0

#8 PerryCZ

PerryCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 20:38

Reviewer v tom nevinne neni. Vcera jsem mu psal, protoze jsem jeden ze zoufalcu, kteri ji hned bezeli odlovit a pak jsem zjistil, ze nemuzu logovat. Napsal mi, ze prehledl kolizi a tak nemohl jinak, nez ji zase "odpublikovat". A omluvil se za to. Na dotaz co bude dal uz neodpovedel, logicky, protoze to nezalezi na nem ale na autorovi.
  • 0

#9 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 20:49

OK, už mlčím. Byla to jenom spekulace, snad se na mě nebudou autoři oné mysterky zlobit ;)
  • 0

#10 jira_k

jira_k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 21:23

Taky si myslim, ze zalezi na autorovi, jak to poresi a co nalezcum nabidne ;-) nespis, stavit se tam znovu, pro vetsinu lovcu to nebude tak z ruky, ani metro neni daleko :-) Verim, ze o tehle stage multiny autor nevedel ale co se da delat. Je to hra. Hybanim by ta multina zcela ztratila logiku, Longin nekde v Zitne taky moc smysl nedava :-((
  • 0

#11 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 12:13

Jako jeden z šťastně nešťastných nálezců prvních pár hodin se tímto ptám, má celá causa nějaký vývoj? Nejlépe pozitivní, pochopitelně. Díky za info
  • 0

#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 8:39

Myslím, že pokud se do věci nezapojí owner, tak si prostě tuto nalezenou kešku nikdy nezalogujeme. Už jsem se s ní pomalu rozloučil, ale naděje umírá poslední :)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#13 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 únor 2011 - 14:38

Smogeo napsal/a:
Ale stejně za všechno může Gndspkík, bo umožňuje zadat do listingu mezistages jako skrytý WPointy, takže kolikrát nevíš jestli tu cedulku přilepenou na bilbórdu označil owner jako QtA nebo SoM.

QtA / SoM reviewer kontroluje.
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 15:46

Smogeo napsal/a:
ach ty nedokumentované fyzické stages :)

Ale stejně za všechno může Gndspkík, bo umožňuje zadat do listingu mezistages jako skrytý WPointy, takže kolikrát nevíš jestli tu cedulku přilepenou na bilbórdu označil owner jako QtA nebo SoM.

Nevíš, nezjistíš, kolize nezkontroluješ.
Přeju hodně štěstí při zakládání v takovým systému :)


tam není cedulka, je tam krabickoidni stage.
  • 0

#15 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 15:54

JJ presne tak, ono mit v mape zanesene jen finale a ne stege je vec jina... To pak i kruhy ukazou neco jineho:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#16 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 8:44

wabicek napsal/a:
a jaka tam je? nak si nedokazu vzpomenout

Vzhledem k tomu ze ji nemas odlovenou je to spravne ze nevis jaka tam je;o)
  • 0

#17 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 16:48

JJ je si jistej, ja jsem si tim taky jistej:-D
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 16:51

wabicek napsal/a:

bobrb napsal/a:
Vzhledem k tomu ze ji nemas odlovenou je to spravne ze nevis jaka tam je;o)


jses si jistej?


cim? ze ji nemas odlovenou, nebo ze je to spravny, ze to nevis? :) no zalogovanou ji nemas.
  • 0

#19 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 17:42

S napětím čekám, kam tahle báječná diskuse povede :)
  • 0

#20 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 23:04

ještě by mohl potvrdit, že ví najisto, že Wabíček nemá keš odlovenou někdo, kdo má odloven menší počet keší, aby se snáz zjišťovalo, která to je. B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama