Přejít na obsah


Fotka

Narozeninově oslavná akce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2006 - 10:37

Přátelé kamarádi !!
Již tomu bude 28 let co sem poprvé zřel světlo světa a vyloupl se matce z lůna. Toto slavné datum, jako každoročně, připadá na 1.května, tedy všemi opěvovaný a slavný svátek práce.
Tímto si Vás dovoluji pozvat na narozeninovou oslavnou akci do brských lesů, konkrétně osady Brodec 2 kiláky severě od Dobříše.
Vzhledem k tomu, že každý správný geocacher vlastní gps aparát souřadnice naší chatičky sou:
N 49°47.910
E 014°09.516
Dorazit na místo určení jest možno od 28. dubna - pátek od 19 hodin do 1.května. Nezaručuju, že budu přítomen zrovna v tu hodinu v kterou dorazíte, možná budu běhat někde po venku, ale hlavní oslavná akce započne v sobotních odpoledních hodinách tak kolem 16 hodiny.
V okolí je několik mých GPS pokladů Collorado, Bielda Diablo, Kazatelna, Fabiánův poklad a v neposlední řadě taktéž Brdský poklad, od kterého bude přítomná veledůležitá kniha Dobříšské pověsti.

Pokud budete chtít na místě přespat, což je samozřejmě možné, vemte si s sebou spacák, karimatku a můžete vzít i stan (ti kdož jej vlastní), nedaleko je obrovská louka a spát se dá i na pozemku chatičky.
Samozřejmě očekávám nějaký ten malý dárek a jako příjemné zpestření lahvinku něčeho dobrého, co potom společnými silami vypijeme.
V neposlední řadě jest třeba připomenout, že narozeniny neslavým jenom já, ale taktéž Pítrova manželka Jitka a kamarád Honzín, tudíž nějaké malé dárky pro všechny by byly příjemným překvapením :-)
K dispozici bude nějaký to pivko a i něco k snědku, pokud bude chtít někdo přivézt něco vlastních pochutin, dobrovolnosti se meze nekladou a budem velmi potěšeni.

Těším se na brzkou shledanou na chatičcev Brodcích.

Groula & Ivetka

PS: zpytujte prosím svědomí a přiznejte se kdo má u sebe knihu Dobříšské pověsti naposledy sem ji zapůjčil Dorcadionovi a ten jí později předal Šamanovi, o dalším putování knihy nemám vůbec ponětí. Pokud se kniha nenajde, bude na narozeninové akci namísto knihy pouze ta jedna potřebná pověst, což si myslím by bylo velmi mrzuté...
Budem se velmi těšit
groula
groulass@seznam.cz
608/223743
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2006 - 12:27

PS: zpytujte prosím svědomí a přiznejte se kdo má u sebe knihu Dobříšské pověsti naposledy sem ji zapůjčil Dorcadionovi a ten jí později předal Šamanovi, o dalším putování knihy nemám vůbec ponětí. Pokud se kniha nenajde, bude na narozeninové akci namísto knihy pouze ta jedna potřebná pověst, což si myslím by bylo velmi mrzuté...


To je zajímavé, pokud si pamatuju, moje kniha putovala také k Šamanovi a následně zmizela u někoho dalšího.
Pokud se najde aspoň jedna z nich, tak ji použijte, ale docela bych se s tou svou ještě rád shledal - pár pověstí jsme s dětmi ještě nedočetli :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 13:37

V neposlední řadě jest třeba připomenout, že narozeniny neslavým jenom já, ale taktéž Pítrova manželka Jitka a kamarád Honzín, tudíž nějaké malé dárky pro všechny by byly příjemným překvapením :-)

Je nam to moc lito, ale teto megachlastanice se nakonec zucastnit nemuzeme, okolnosti nas nuti vyrazit smerem severnim, namisto zapadnim, coz je diky avizovanemu programu velmi nemile. Cekaji nas pracovni povinnosti, ktere se neplanovane nepodarilo vyresit jiz ted o vikendu, nicmene slibujeme, ze budeme chlastat dalkove a kdyby snad nekdo zavital na nase luzicke kesky v okoli Hvozdu, necht nevaha a zastavi se u nas. A s Groulou to zapijeme za 14 dni na Velke husi ceste, o duvod vic, pribalit vice grumu ;)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 15:24

Groulo ja mam taky jeden kousek, ktery jsem si za ucelem odlovu kesky poridil. Snad ji nekde doma najdu a mohl bych ti ji nabidnout jako darek k narozkam !!
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 16:20

mam taky kdyztak jeden vytisk knihy muzu vam ji poskytnout :) poklad jsem jiz nalezl a opravdu stoji za to ;)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 10:44

To je zajímavé, pokud si pamatuju, moje kniha putovala také k Šamanovi a následně zmizela u někoho dalšího.
Pokud se najde aspoň jedna z nich, tak ji použijte, ale docela bych se s tou svou ještě rád shledal - pár pověstí jsme s dětmi ještě nedočetli :-)

za vším hledej Šamana :-)))
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 13:10

za vším hledej Šamana :-)))

tu som :)
knihu od Dorcadiona som nedostal ja, ja som mal len od Miona a tu som posunul Barbovi. Za vsetkym hladaj Barbu :) Barba, hra na babu pokracuje, kde je teraz? :)

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 13:24

no, tu Mionovu knihu mam u sebe doma ja...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 13:28

no, tu Mionovu knihu mam u sebe doma ja...

A tu mojí ?, přátelé neříkejte, že se ta kniha vypařila :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 17:30

A tu mojí ?, přátelé neříkejte, že se ta kniha vypařila :-)

vsak nech si Dorki spomenie, komu ju poziciaval :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2006 - 17:34

vsak nech si Dorki spomenie, komu ju poziciaval :)



To kdybych vedel.... :(
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 11:29

To kdybych vedel.... :(

poslední informace z telrfonického spojení s veleúspěšným geohledačem :-))
"Hele já sem našel tu knihu doma"

"Hehe", směji se vesele.

"Fakt sorry, já kvůli tomu přehrabal celou knihovničku a nakonec byla mrška zapadnutá za knihovnou, takže jí mám já a přivezu jí v sobotu do Brodců"

Vida že to šlo, akorát se musel učinit patřičný nátlak skrzeva média :-)))))))))))



groula
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 12:44

hehe tajne som si myslel ze ju ma doma :)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 13:51

hehe tajne som si myslel ze ju ma doma :)



Jo jo hoši, blbost, skleróza a bordelářství se věkem kupodivu nesnižují... :)

M.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2006 - 21:53

Jo jo hoši, blbost, skleróza a bordelářství se věkem kupodivu nesnižují... :)

M.

Zbořil si mi mýtus. Já doufal, že se to časem napraví :-))))))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama