Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex Vista HCx - nepřenáší z PC do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 jahudci

jahudci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:33

Ahoj, po zakoupení výše zmíněné navigace jsem si dle postupu, kterým mě naváděl sám počítač nainstalovala nějaký ten prográmek pro přenos do GPSky... doteď mi to přes USB kabel přenášelo kešky do GPS v pohodě, přeneslo jich to asi 35 a najednou nic, když jsem dneska chtěla něco přenést, se mi kešky nezapisují. PC se normálně připojí na GPS, když kliknu na tlačítko Write, běží procenta a PC napíše, že keška byla zapsána úspěšně, když pak najedu v GPSce na Hledat Poklad, v seznamu keška není. Zkoušela jsem to několikrát,... kde je zakopaný pes?
  • 0

#2 warwalker

warwalker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 19:38

Ahoj, nemáš náhodou jenom přepnuto na :"ukaz nalezene poklady"? Zkus to tedy přepnout na: "ukaz nenalezene poklady". (hledat-poklad-leve tlacitko)
  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:22

Pak ještě občas bývá problém v řazení výsledků hledání podle vzdálenosti. Pokud jsou nahrané kešky daleko od tvé aktuální pozice, nezobrazí se. Zkus přepnout na abecední hledání.
  • 0

#4 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:45

Používáš Garmin MapSource ? Spusť ho, otevři nový soubor a použij volbu "Přijmout ze zařízení" a uvidíš jaké trasové body v GPS máš...
  • 0

#5 jahudci

jahudci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 12:27

Děkuji všem za odpovědi. Problém byl ve vzdálenosti (kešky byly dál než 300 km ode mě). Už jsem je našla... o tom menu najít podle jména jsem neměla ani tucha :-) Díky.
  • 0

#6 Bulibacka

Bulibacka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 11:06

Ahoj, mám s Legend HCx stejný problém, nicméně uvedené rady jsem vyzkoušela a u mě v tomto problém není (řazení, zobrazení nenalezených pokladů). Nejsou nikde při nahrávání z listingu ani při nahrávání z geogetu. Zkoušela jsem po nahrání hledat přímo na mapě v navigaci, ale tam kde má být zobrazená truhlička není nic.....Poradil by mi někdo co s tím, prosím?
  • 0

#7 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 6:40

Přidám se s dotazy. Mám Vista HCx. Body mi nahrává dobře. Ale ráda bych, aby mi nahrál i listing. Bo si jej musím bu´d vytisknout na papír, nebo se na něj zdlouhavě dostávat v mobilu. Nemohu v něm podobnou funkci najít. Lze ji nějak dohledat, donahrát? Nebo ji dokonce má a já trubka ji neumím použít?
  • 0

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 16:40

Bohužel podpora listingů jako například v Oregonu nebo GPSMAP62 ve Vistě není a nijak donahrát nejde. Možná by tam něco omezeně šlo nacpat v rámci POI, ale jinak nezbývá než tisknout.:(
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama