Přejít na obsah


Fotka

Displej pro Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 19:55

Ahoj ahoj, nevěděl by někdo, kde sehnat displej na Colorado? Kamarád má jedno doma s prasklým displejem a už koupil Oregona, tak bych si tohle dal chtěl zprovoznit. Prolezl jsem snad všechno možný, ale všude jen ochranné folie :| Díky za odpověď
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 11 October 2010 - 20:59

Posouvám nahoru... Fakt nikdo neví? Už jsem projel snad celej ebay, amazon atd. a nic, všude jen displeje pro nüvi :(
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2010 - 17:19

Ahoj, taky jsem hledal dlouho a nakonec našel. Udělal jsem si skobu na touch Oregona a zdárně jsem si ho vyměnil. Prolejzal jsem různé eBay portály (regionální) a nakonec se zadařilo. Prodejce je ymx0902. http://myworld.ebay.com/ymx0902/ Napiš mailem dotaz. Třeba ho sežene, pokud neni v nabídce:)
  • 0

#4 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2010 - 17:32

Našel jsem ještě další, ale asi jsi na ně narazil taky. Zkoušel bych to sledovat, nebo je kontaktovat. http://myworld.ebay....goodsupply0889/ http://myworld.ebay....fulankelin3388/
  • 0

#5 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2010 - 12:19

A co na to oficialny dodavatel? Vsak nahradne diely sa musia este vyrabat v unii 10 rokov.
  • 0

#6 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2010 - 22:13

Oficiální dodavatel v Česku? :D Po neúspěchu i přes známost jsem zvolil vlastní výměnu touchscreenu za 1200,-. Pak jsem tu někde četl o zkušenostech řešení opravy snad v Británii. Lépe řečeno výměnou za nový kus s poplatkem.
  • 0

#7 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2010 - 22:01

Tak displej se mi nakonec podarilo sehnat a to od warpsdesignu za 1100Kč i s předním krytem :)) Ještě jednou díky! Jinak oficiální dodavatel v Česku? 4000Kč za displej + 1000Kč oprava.....:D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#8 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2010 - 11:09

Dik za info, hodi sa, len co je to zac ten warpdesign? Nejaky netshop?
  • 0

#9 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2010 - 12:47

http://www.warpsdesign.info/gps/

Snad nevadí reklama, stejně je tu tenhle člověk reglej :D
Opravdu super přístup, po telefonu jsme se dohodli co a jak a hned, jak jsem poslal peníze na účet, tak to posílal :)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#10 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2010 - 18:45

Diki moc, mozno sa to hodi.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama