Přejít na obsah


Fotka

GC1YRAN - Nesmis se ohlednout...(night cache)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:17

GC1YRAN - Nesmis se ohlednout...(night cache) Pry se jedna o pomerne zajimavou cache, ovsem je tam podminka autora, aby mu kazdy predem zaslal pozadavek na kod. Kdyz jsem se o to zacal zajimat, tak jsem zjistil, ze duvod je ten, aby owner mohl primo kontrolovat (cti cenzurovat) pripadne navstevniky dane cache. Dovolim si par citaci autora: ************* Smazáno, neboť zveřejnění soukromé korespondence porušuje pravidlo 11. Dále pak toto vlákno porušuje pravidla 3 a 5. admin
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#2 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:24

:( Tohle je spíše téma pro vlákno reviewer, ne? Ale jinak zvláštní názor - copak jste ownerovi provedli?
  • 0
Monte

#3 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:31

Ownerovi jsme neprovedli vubec nic, jen mu chodime na kese:)) a asi se mu nelibil muj posledni log u jeho kese pravdepodobne. On vubec rad utoci na kacery a nazyva je zajimavymi jmeny.
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:31

Je fajn videt, ze ackoliv posledni primy (rozumej pres mail) kontakt s Witkem jsem mel jiz pred nejakou dobou (a to jsem mu pekne prosim pomahal resit nejaky problemy s uctem na gc.com a e-mailem - ovsem v tu chvili byl slusny, mily a dekoval), tak stale v jeho srdci hluboko jsem. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 Dzonny

Dzonny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:34

a já si pořád myslel, že kačerská komunita je vstřícná a přátelská :(
  • 0

#6 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:37

nebudu se vyjadrovat ke komunikaci ownera s kacerkou muzu vedet co vas konkretne poburuje na kesi? to ze musite kontaktovat ownera? je to takovy problem jestlize ta kes opravdu stoji za to? pokud si s ni dal praci a lidi mu ji nicili tak se ani nedivim ze pristoupil k takovemuto kroku
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#7 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:37

Jsem zvědav na vyjádření vrchnosti :)
  • 0
Monte

#8 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:38

Monte-x napsal/a:
:( Tohle je spíše téma pro vlákno reviewer, ne?
Ale jinak zvláštní názor - copak jste ownerovi provedli?


Witko je tak trochu pako no...na to aby se rozčílil stačí celkem málo. Přesto při osobním setkání je to celkem pohodový společník :o)))

Specielně u této keše má dost problémů s blbci co mu ji ničí (je tak trochu technicky nártočnější a tím pádem méně blbovzdorná) Takže zde do určité míry chápu jeho opatření.
S474N zvolil (jistě zcela náhodou) takové pasáže z witkovy(ano dost nevybíravé) korespondence, které vyvolají co největší nenávist keše (a Witka) neznalých kačerů :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:40

Monte-x napsal/a:
:( Tohle je spíše téma pro vlákno reviewer, ne?
Ale jinak zvláštní názor - copak jste ownerovi provedli?


Cache - obecná diskuze
Název téma ve tvaru "<waypoint> - <název>", netvořte duplicity a nesdělujte hinty!


Ownera neznam a nic jsem mu neprovedl, ani jsem si s nim nedopisoval. Jeho prvni mail z jeho stranu vuci me obsahoval slovo "kretene" a takove osloveni mi neprijde zrovna jako standardni. A to nemluve o tom, ze mi v druhem mailu chtel neco "rucne vysvetlit" - zrejme nejaky srandista.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:43

Lanc napsal/a:
nebudu se vyjadrovat ke komunikaci ownera s kacerkou

muzu vedet co vas konkretne poburuje na kesi? to ze musite kontaktovat ownera? je to takovy problem jestlize ta kes opravdu stoji za to? pokud si s ni dal praci a lidi mu ji nicili tak se ani nedivim ze pristoupil k takovemuto kroku


Ano, to u multicache...asi vazne nejde. Btw ta kes je hezka, fajn nocni prochazka, byvaly tam dobry ukoly atd...A je spousta nocnich kesi se zajimave resenymi finalkami. Tahle tam patrila, ale misto aby owner zlepsil ten zaver tak zacal kopat kolem sebe, nazyvat kacery osklivy jmeny ze mu to nici apod.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:45

sovidoupe: zklamu te, dotycneho neznam a k te korespondenci jsem se dostal doslova jako slepy k houslim ;) A navic podle meho se jedna o kompletni historii zprav, ale to je pouze muj osobni nazor.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:51

S474N napsal/a:
sovidoupe: zklamu te, dotycneho neznam a k te korespondenci jsem se dostal doslova jako slepy k houslim ;) A navic podle meho se jedna o kompletni historii zprav, ale to je pouze muj osobni nazor.

Jistě a z čistého altruismu nás před tím magorem witkem musíš varovat co? Docházejí temata na flame že?
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#13 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:56

cherubin napsal/a:
[Tahle tam patrila, ale misto aby owner zlepsil ten zaver tak zacal kopat kolem sebe, nazyvat kacery osklivy jmeny ze mu to nici apod.


Já mám pocit, že po jisté době začal blbě reagovat na logy o tom a onom co je blbě...a přitom to byl jen důsledek bezohlednosti předchozích hledačů....tedy věci co on nestíhal opravovat a ani za ně nemohl...takže pak jsi mohla přijít k nelichotivému mailu jako slepá k houslím, protože ti třeba uniklo to co se dělo předtím....

...a nebo se třeba úplně pletu....co si budem namlouvat Martin dokáže mailovat dost divoce...a co napsal mu myslím dojde třeba až zpětně...nebo vůbec :o)))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#14 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 13:56

cherubin napsal/a:

Lanc napsal/a:
nebudu se vyjadrovat ke komunikaci ownera s kacerkou

muzu vedet co vas konkretne poburuje na kesi? to ze musite kontaktovat ownera? je to takovy problem jestlize ta kes opravdu stoji za to? pokud si s ni dal praci a lidi mu ji nicili tak se ani nedivim ze pristoupil k takovemuto kroku


Ano, to u multicache...asi vazne nejde. Btw ta kes je hezka, fajn nocni prochazka, byvaly tam dobry ukoly atd...A je spousta nocnich kesi se zajimave resenymi finalkami. Tahle tam patrila, ale misto aby owner zlepsil ten zaver tak zacal kopat kolem sebe, nazyvat kacery osklivy jmeny ze mu to nici apod.


nejde o to zda to je ci neni standartni postup u multiny,coz samozrejme neni, ale o to proc to zrovna Satana na tolik pobourilo ze to hodil na forum? a proc zde zverejnoval dalsi korespondenci,tvoji,proc jsi ji napriklad nezverejnila ty?


ale je pravda ze je aspon co cist ;)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#15 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 14:09

Jo aha...já si až teď všiml toho přiloženého dokumentu a ty výňatky jsou reklama na jeho přečtení :-) Takže už jsem v obraze...a ano vím o co jde...a nebudu se k tomu vyjadřovat :D Proč je ale v názvu citovaná ta noční... :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#16 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 14:26

Lanc napsal/a:
nebudu se vyjadrovat ke komunikaci ownera s kacerkou

muzu vedet co vas konkretne poburuje na kesi? to ze musite kontaktovat ownera? je to takovy problem jestlize ta kes opravdu stoji za to? pokud si s ni dal praci a lidi mu ji nicili tak se ani nedivim ze pristoupil k takovemuto kroku


Myslím, že nikoho nepobuřuje kontaktovat ownera, ale většinu pobuřuje, že owner si přisvovuje právo rozhodovat o tom kdo jeho cache lovit může a kdo ne.

S něčím podobným jsem se setkal i já - u jedné naší určené pro děti a publikované na vánoce jsem v listingu slušně požádal aby klasičtí FTFkaři zůstali sedět doma u ryby a salátu a FTF nechali nějaké rodince s dětmi. No a vzápětí jsem to od jedné místní celebrity schytal - prý jak už to není co bývalo, že za jejich začátků si nikdy nikdo nedovolil určovat kdy někdo někam může a nemůže...... Na odpověď, že se jednalo o slušnou žádost a nikoliv o příkaz nebo výhrůžku už se neobtěžoval odpovědět....
  • 0
Monte

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 14:53

sovidoupe napsal/a:
Jistě a z čistého altruismu nás před tím magorem witkem musíš varovat co? Docházejí temata na flame že?


Nikoliv, zajima me nazor ostatnich. Me osobne poburuje to, ze si nekdo "hlida" svoje cache tak, ze na ni umozni vstup jenom tem, ktere predem odsouhlasi (posle jim mailem kod k zamku). Nasledne me pomerne pobourilo chovani dotycneho. Nic vice, nic mene. Staci to jako duvod?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 16:13

sovidoupe: hele ja mu nic neprovedla jen moje logy u jeho poslednich par kesi neoplyvaly srdicky, usmevy a slunicky...:) to je cely:). Lanc: no ja sem si to proste zaarchivovala protoze slo o jinou kes a ta konverzace byla absurdni. Navic je v ni zminovana tato kes a me opravdu vadi, ze mi nekdo chce zakazt chodit na jeho kese. Hlavne kdyz sem mu s zadnou nic neudelala, nepatrim bezi ty, jak slusne receno on oznacuje, blby kacery co mu to nici. Jen sem si dovolila jit na jeho kese a napsat svuj nazor na ne. Tak jak to ostatne delam i u jinych kesi:). Resp. lehce negativni log byl jen u te posledni. Ze se toho chytil satan, je jeho vec:). Navic ta korespondence ma souvislost s touto kesi v tom, ze me a me podonym chce znemoznit odlov jeho kesi a aby nebyly vety vytrzene z kontextu, je zde odkaz na korespondenci celou. Vsechno s necim souvisi:)).
  • 0

#19 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 16:27

Lanc: no ja sem si to proste zaarchivovala protoze slo o jinou kes a ta konverzace byla absurdni. Navic je v ni zminovana tato kes a me opravdu vadi, ze mi nekdo chce zakazt chodit na jeho kese. Hlavne kdyz sem mu s zadnou nic neudelala, nepatrim bezi ty, jak slusne receno on oznacuje, blby kacery co mu to nici. Jen sem si dovolila jit na jeho kese a napsat svuj nazor na ne. Tak jak to ostatne delam i u jinych kesi:). Resp. lehce negativni log byl jen u te posledni. Ze se toho chytil satan, je jeho vec:). Navic ta korespondence ma souvislost s touto kesi v tom, ze me a me podonym chce znemoznit odlov jeho kesi a aby nebyly vety vytrzene z kontextu, je zde odkaz na korespondenci celou. Vsechno s necim souvisi:)).


prosim neber to v zadnem pripade jako utok na svoji osobu ,me spise zarazilo ze to zverejnil satan ktery k tomu prisel jak slepy k houslim, a satan to o prispevek vyse vysvetluje takze tim do toho prestavam rejpat,stejne to nic dobreho neprinese
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#20 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 16:46

Monte-x napsal/a:
S něčím podobným jsem se setkal i já - u jedné naší určené pro děti a publikované na vánoce jsem v listingu slušně požádal aby klasičtí FTFkaři zůstali sedět doma u ryby a salátu a FTF nechali nějaké rodince s dětmi. No a vzápětí jsem to od jedné místní celebrity schytal - prý jak už to není co bývalo, že za jejich začátků si nikdy nikdo nedovolil určovat kdy někdo někam může a nemůže...... Na odpověď, že se jednalo o slušnou žádost a nikoliv o příkaz nebo výhrůžku už se neobtěžoval odpovědět....

Pche, to ja si dokazu predstavit, jak si nejedna mistni celebrita prave kvuli takovym pripadum poridila dite a ted ceka, az neco podobnyho pipne i u nas... Sakra, ted jsem se prokec. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama