Přejít na obsah


Fotka

pohotovost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1266 odpovědí na toto téma

#241 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:04

Tiskar94 napsal/a:

Sutech napsal/a:
O víkendu se nepracuje :D


Tak víkend skončil, kdepak to vázne? Už mi čeká tradička na schválení týden, ty na maily nereaguješ, tak už to pusť konečně, nechce se mi psát na GS jak oni doporučujou že jsi neaktivní ať to schválí oni. . .


Tiskař94 je docela dobrý kandidát na reviewera. A nebo na nakopání do pr....

Rozhodně je Sutech o pěkný kus větší (na výšku).
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#242 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:09

marram napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:

Sutech napsal/a:
O víkendu se nepracuje :D


Tak víkend skončil, kdepak to vázne? Už mi čeká tradička na schválení týden, ty na maily nereaguješ, tak už to pusť konečně, nechce se mi psát na GS jak oni doporučujou že jsi neaktivní ať to schválí oni. . .


Tohle snad nemyslis vazne, to jako vyhrozujes reviewerovi? Myslis, ze ma na starosti jenom Tebe?? To je proste hnus!


Do sedmi dnů je do sedmi dnů. Mě nebaví čekat kolik tam zase bude BF logů.
  • 0

#243 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:10

Tiskar94 napsal/a:


Tak víkend skončil, kdepak to vázne? Už mi čeká tradička na schválení týden, ty na maily nereaguješ, tak už to pusť konečně, nechce se mi psát na GS jak oni doporučujou že jsi neaktivní ať to schválí oni. . .



Na to že tady smrdíš poměrně krátkou dobu, seš docela drzej frajírku.
  • 0

#244 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:12

geba & marcana napsal/a:Na to že tady smrdíš poměrně krátkou dobu, seš docela drzej frajírku.


Je tam psaný do sedmi dnů? Jo, je. Nevím co ti vadí.

Na to jak jsi tu dlouho trochu bezdůvodně urážíš, ne?
  • 0

#245 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:15

@ Tiskar94: čoveče, např v tomto státě je toho tolik napsaného, hlavně v zákonech, a stejně je realita zcela někde jinde... pokud tu cache nemáš na FTF hunt na eventu, tak bych se s tím nějak nerozčiloval, že zrovna ještě není schválena v oněch sedmi dnech jak "zaručuje" Groundspeak
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#246 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:22

Tiskar94 napsal/a:

Sutech napsal/a:
O víkendu se nepracuje :D


Tak víkend skončil, kdepak to vázne? Už mi čeká tradička na schválení týden, ty na maily nereaguješ, tak už to pusť konečně, nechce se mi psát na GS jak oni doporučujou že jsi neaktivní ať to schválí oni. . .


Nevím, jestli sis všimnul, ale někteří lidé z geocachingu mají práci, řídí firmy, mají rodinu, jiné koníčky...a ještě stíhají dělat i něco pro ostatní.

Tak si stěžuj. :D
  • 0

#247 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:23

Já čekal měsíc a taky žiju ;) a respekt k našemu porodníkovi keší by měl být samozrejmostí. Jinak dík za info jdu objet Jbc jestli nejsou někde stopy:). ps-moc to hrotíš
  • 0

#248 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:35

Tiskar94 napsal/a:

geba & marcana napsal/a:Na to že tady smrdíš poměrně krátkou dobu, seš docela drzej frajírku.


Je tam psaný do sedmi dnů? Jo, je. Nevím co ti vadí.

Na to jak jsi tu dlouho trochu bezdůvodně urážíš, ne?


Drahý kolego.
Je vidět, že jste ještě mladý a hloupý, když neumíte držet...........však víte co ;). Bella-donna to samozřejmě vystihla naprosto správně, takže by to chtělo více zapojit to, co máte mezi ušima a trochu uklidnit tu mluvu...

P.S. Pro ostatní: na schvalování se právě teď chystám, takže v několika příštích hodinách můžete očekávat novou várku krabiček - samozřejmě jen v mém teritoriu :).
  • 0

#249 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:36

Tak pardon, že jsem si vůbec dovolil napsat, že bych postupoval podle toho co říká GS. . . Samozřejmě chápu že má reviewer nějaké své povinosti krom geocachingu. A tak když nemá čas, tak bych to zkusil tedy jak radí GS, žejo. Ale to né, místní skvělá komunita se do mě pustí. . . PS: Láďo jediný stopy vedou přes něco co jsem dělal u HOGO FOGO. A trochu větší nápověda, nejedná se ani o CWG ani hrozen. A to už jsem ti napověděl až moc, stejně vim že už tam seš určitě zalogovanej :D
  • 0

#250 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:37

@ Sutech: a ted budou sedět v nastartovaném autě před domem a čekat kdy to pípne, zatím co budou poslouchat song FTF a Ó keško :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#251 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:39

mimochodem... TŘI ŽLUTÝ A JEDNA ČERVENÁ!!!
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#252 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:43

Bohemian publikoval vcera a dnes si jde uzivat na squash. A pro nedockavce... doprejte nam aspon pres zimu trochu toho klidu, kdy neni tolik prace s vasi praci a my se tak muzeme odreagovat a nabrat sily do sezony, ktera bude stat za to. Diky.
  • 0

#253 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:43

Ještě dodatek: V současné době dospěla česká komunita k nároku na 5 reviewerů. Kvůli obtížím s výběrem nových je nás ale pouze 3 - jednoduchou matematikou lze zjistit, že to není zrovna ideální stav :).
  • 0

#254 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:43

Sutech napsal/a:Drahý kolego.
Je vidět, že jste ještě mladý a hloupý, když neumíte držet...........však víte co ;). Bella-donna to samozřejmě vystihla naprosto správně, takže by to chtělo více zapojit to, co máte mezi ušima a trochu uklidnit tu mluvu...

Já se ti omlouvám, jestli se tě to nějak dotklo. Ovšem již po několikaté upozorňuji, že jsem chtěl jednat pouze podle doporučení groundspeaku.
  • 0

#255 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:49

Za dva dny 11 hodin schvalování. Jdu na pivo. Ahoj
  • 0

Skupec Reviewer


#256 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:51

Ale dneska Bohemian taky pracuje B)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#257 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:16

Hmm .. To zas bude krušná noc:D
  • 0

#258 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:26

Nechápu co máš za problém, tak to prostě chvilku trvá. Pochop, že i rewievři mají svůj čas, práci, povinnosti, rodiny... A myslím že dělat reviewera zrovna není lehký úkol.
  • 0

#259 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:59

A už to jede a já si zrovna uvařil kafe :)
  • 0

#260 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 22:01

Jsem zpet... rad bych se venoval schvalovani... ale nase prace neni jen o tom, je to totiz i spousta mailu kolem a tak se do pulnoci budu venovat odpovedim na maily, odpovedim na NA logy a tak po ruznu... na to, abych se podival co je noveho na Groundspeaku mi uz cas nevyzbyde, jak je uz starym dobrym zvykem a ze od nich mam taky par mailu ve schrance.... A dost vylevani srdicka... :) To bylo jen pro uvedomeni si, ze RW nedelaj jen Publish, publish, publish.... je spousta kolem prace i kolem toho vseho... mej te prosim pochopeni. Dekuji.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama