Přejít na obsah


Fotka

Pomoc s dotazníkem


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
36 odpovědí na toto téma

#1 Qwee_cz

Qwee_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:32

Ahoj, mohl bych Vás poprosit o vyplNění následujícího dotazníku? Je to na pár minut. Je to anonymní. Výsledky budou použity pro diplomovou práci. Točí se to okolo kavárny. Díky Moc!

http://www.vyplnto.c...ruzkum-kavarny/
  • 0

#2 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:52

Hotovo ;)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:01

Qwee_cz napsal/a:
Ahoj, mohl bych Vás poprosit o vyplNění následujícího dotazníku? Je to na pár minut. Je to anonymní. Výsledky budou použity pro diplomovou práci. Točí se to okolo kavárny. Díky Moc!

http://www.vyplnto.c...ruzkum-kavarny/


enjoy.. ;)
  • 0

#4 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:03

Vyplněno. B)
  • 0

#5 Qwee_cz

Qwee_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:09

Díky moc
  • 0

#6 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:19

Mno, máš to tam. Ale není ten dotazník úplně dokonale postavený - u otázky 3 bych klidně užil víc než jednu odpověď, kdyby mě to ovšem nechalo...
  • 0

#7 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:23

HotovoB)
  • 0

#8 Larius

Larius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:26

Dost rychlé vyplňování, vzhledem k tomu, že do kaváren nechodím :D
  • 0

#9 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:35

Hm. chtěl jsem pomoci, do kaváren chodím, na kofeinu jsem závislý, ale neprošel jsem přes otázku 8. Kde žiješ? Letos jsem byl 3x v Itálii a nikde jsem neplatil za espresso více jak 1,5E, tj. méně jak 40 Kč. A byla to centra známých historických měst. Nechápu, proč tam máš minimum 40Kč, takovou českou zlodějnu rozhodně nehodlám podporovat. Chodím v ČR obvykle do kaváren/čajoven, které jsou zároveň chráněnými pracovišti, mají tam kvalitní kávu a zároveň podpořím handicapované lidi. Obvykle to vede nějaký nadšenec, co si dodavatele kávy vybírá a je to tam po všech stránkách fajn. 40 kaček prostě v Čechám nedám z principu, když je to v Itálii ve stylový kavárničce v krásném městě s milou obsluhou, odmítající dýško, obvykle do 1,2E..
  • 0

#10 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:37

done
  • 0

#11 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:44

Operation completed.;)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:48

Taky bych řekl, že spodní hranice 40 Kč je dost přemrštěná.
  • 0

#13 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:49

Pro mne rychle neb jsem vyznavacem teinu. Letos se jeste nikomu nepodarilo mne vnutit kafe.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#14 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:51

zmijovkar napsal/a:
Nechápu, proč tam máš minimum 40Kč, takovou českou zlodějnu rozhodně nehodlám podporovat.


Bál jsem se, že jsem jediný držgrešle, a tak jsem raději držel ústa :D
Za 40, co je v Louvre, příležitostně budiž, ale takový styl žádná frenčíza nikdy mít nebude.
  • 0

#15 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:17

Pěknej dotazník.. Byla to rychlovka :-) Možná kavárny začnu více navštěvovat.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#16 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:17

Solim napsal/a:
Pro mne rychle neb jsem vyznavacem teinu. Letos se jeste nikomu nepodarilo mne vnutit kafe.

A věděl si, že kofein je i v čaji? :D

40 peněz je tak 1,6€. Za rospustnou kávu bych to nedal, ale za dobrý presso z kvalitní mašiny klidně. Ale...B) zase ne u nás, spíš tak někde, kde se tím Eurem platí.
  • 0

#17 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:18

Akceptuji cenu kavy cca 1 euro, stojí-li více, jdu si ho uvařit sám.
  • 0

#18 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:59

zmijovkar napsal/a:
Hm. chtěl jsem pomoci, do kaváren chodím, na kofeinu jsem závislý, ale neprošel jsem přes otázku 8. Kde žiješ? Letos jsem byl 3x v Itálii a nikde jsem neplatil za espresso více jak 1,5E, tj. méně jak 40 Kč. A byla to centra známých historických měst. Nechápu, proč tam máš minimum 40Kč, takovou českou zlodějnu rozhodně nehodlám podporovat. Chodím v ČR obvykle do kaváren/čajoven, které jsou zároveň chráněnými pracovišti, mají tam kvalitní kávu a zároveň podpořím handicapované lidi. Obvykle to vede nějaký nadšenec, co si dodavatele kávy vybírá a je to tam po všech stránkách fajn. 40 kaček prostě v Čechám nedám z principu, když je to v Itálii ve stylový kavárničce v krásném městě s milou obsluhou, odmítající dýško, obvykle do 1,2E..


No ona nejni kavárna jako kavárna, vzhledem k tomu, že 75 procent dotazníku je věnováno pojmům okolo frašízingu, má myslím tvůrce pod pojmem kavárna na mysli Starbuck´s, Costa, Pause, McDonalda, Coffe Heaven a podobný podniky s americkejma rádobykávama. Hrozně obrovský kávovinový nápoje za hrozně moc peněz.

Nejradši mám ristreto (nanejvejš picolo) z robusty, když si ho můžu udělat sám. Síla dvánáct na desetistupňový škále ;)

Jestli můžu doporučit podnik, kde si člověk může fakt vybrat, tak Kafíčko v Míšeňský u Karlova mostu.
  • 0

#19 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 22:05

PaWcz napsal/a:
Bál jsem se, že jsem jediný držgrešle, a tak jsem raději držel ústa :D
Za 40, co je v Louvre, příležitostně budiž, ale takový styl žádná frenčíza nikdy mít nebude.


To není být držgrešle, to je nebýt idiot, co zaplatí cokoliv. Mě to samozřejmě nevytrhne, jestli dám za kafe 30 nebo 50. Ale víc jak 40 prostě nedám z principu. Když je řeč o Francii (kde jsem byl letos taky), tak žrádlo v marketu stejnýho řetězce jako tady u stejnýho výrobku (opravdu naprosto totožnýho) je třeba na čtvrtině ceny, co tady (tím myslím opravdu 25%). Podobně v tý Itálii - úžasný ovčí sejry 160-220Kč/kg, tady třeba 350-400.. Já postup těch obchodních společností plně chápu, sám jsem obchodník a naše firma tu např. prodává jeden výrobek o 70% dráž než na Slovensku. Chápu, že cena se dělá podle toho, co jsou lidi ochotný zaplatit. Ale soukromě to naprosto nepodporuju. Takže každý s kafem za 40 a výše ať jde kamsi..
  • 0

#20 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 0:09

Já jsem zjistil, že to, jak mi káva chutná, je silně závislé na mojí pohodě a náladě. Asi proto mi nejvíc chutná LAVAZZA z našeho espressa doma. Ale - kdyby mě pozvala domů pěkná ženská a zalila mi nějakou ztuchlou ze spolku ... asi bych se na ní taky culil, protože káva je pro mě "o pohodě". A tu žádná frenčíza není schopná navodit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama