Přejít na obsah


Fotka

Rozdíl mezi GeoCoiny..?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 6:25

Mohl by mi někdo z fundovaných osvětlit jaký je (pokud vůbec nějaký je) vlastně rozdíl mezi tímto:

"pouze" coinem za 400,- Vložený obrázek

a tímto coinem s "odznáčkem" za 259,- Vložený obrázek


???

...samozřejmě totožný nejmenovaný prodejce :(
Bohužel jsem takto "výhodně" zakoupil svou "250" a tak mě jen zajímá, zda jsem pouze pitomec :| , který za cenu mince s nickem a odznáčkem, pomohl zbavit se serioznímu prodejci starých zásob :@ , nebo ...
  • 0

#2 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 6:31

nemůže být u toho prvního v ceně i gravírování nicku na coin?...Ale to jen tak tipuju...
  • 0

#3 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:13

Sem hod primo odkaz na eshopovou stranku - kouknem se tam a pak mozna rozdil najdem (bud ve vyrobku nebo v kvalite prodejce). Takhle z obrazku topozname tezko...
  • 0

#4 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:14

Cena gravírování bývá nějak kolem 100. To už by ten rozdíl nebyl tolik. Navíc ta dražší je na obrázku se stojánkem, není také v ceně? Asi by bylo nejlepší se zeptat mailem přímo v tom e-shopu jaký je rozdíl. Ještě mne napadá zda dražší mince není dodávána v sametové etui?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:56

já to znám... je to sada mince + pin... minci pošleš, pin hrdě nosíš na oblečení... mince má průměr cca 45 mm, pin 10... na minci je možno si nechat vygravírovat nick a tuším datum nálezu...
  • 0

#6 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:58

Hod mi na sz prosim link na toho prodejce, Diky.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 8:08

mirotiro napsal/a:
já to znám... je to sada mince + pin... minci pošleš, pin hrdě nosíš na oblečení... mince má průměr cca 45 mm, pin 10... na minci je možno si nechat vygravírovat nick a tuším datum nálezu...


Zvláštní ale je, že sada s odznakem je levnější....
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 8:09

sadmanwholikesblues: tak vono se staci podivat na URL toho obrazku. Takze at se bavime konkretne: http://tytyty.cz/500...ward-p-366.html http://tytyty.cz/500...avka-p-452.html V kazdem pripade u toho levnejsiho vidim slovo "PREDOBJEDNAVKA".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 8:13

To jsem si ulevil, že nepranýřujete můj obchod, ale asi vím kde je zakopanej pes. Cena 400,- je kvůli tomu, že tyto mince e-shop koupil u přeprodejce (asi Grounspeak dle obrázku) a ne u prvotního výrobce (coinsandpins) a shodou náhod mu tam bylo napařené ještě clo, které cenu mince navýší o další nemalé peníze, proto když normálně cena vyjde na nějakých $11 tak s přirážkou přeprodejce, dopravou a clem naskočí celková cena na krásných 400,- Kč a to že tam neni pin je jen důkaz toho že to není od coinsandpins, protože ty to bez pinu neprodávají. 250,- kč za minci + pin ukazuje na zdroj zboží od coinsandpins Takže záhada nejspíše vyřešena.
  • 0
Dartanan

#10 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 9:14

aha už jsem se na ten nejmenovaný shop taky podíval... clo a DPH je svinstvo... myslím, že ta předobjednávka je poněkud podhodnocená, ale to je problém majitelů... pokud jim na to zas skočí celníci, tak budou prodávat pod nákupkou...
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 9:49

mirotiro: pokud se objednava ze zemi EU, tak se zadne clo ani DPH nerealizuje. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:10

S474N napsal/a:
mirotiro: pokud se objednava ze zemi EU, tak se zadne clo ani DPH nerealizuje. ;)


Jak objevné. Už Ti někdo řekl že USA není v Evropě?

Výroční mince Groundspeaku a mnoho dalších je převážně distribuováno z Ameriky. Ano, často čínská výroba. Jen ta Čína se nám do Evropy taky nevejde....
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#13 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:15

Cena 259,- za coin + pin je normalni - za cca tuto cenu jsem to kupoval i jinde nez u tytyty
  • 0

#14 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:45

jen pro info. Clo na toto je 1,7%. Takze zadna darda. Vetsinou to navic byva bez cla uplne.
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:53

Zegga: jelikoz se tu hovorilo i o preprodejcich, tak muze byt velmi pravdepodobne, ze jsou na uzemi EU ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 11:05

jenom pro srovnani: http://www.cacherov....50f413f254e271b http://www.cacherov....50f413f254e271b
  • 0

#17 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 12:17

Geo Gadget napsal/a:
jen pro info. Clo na toto je 1,7%. Takze zadna darda. Vetsinou to navic byva bez cla uplne.


Ano, máš pravdu je to jenom 1,7%, ale pokud máš v balíku i něco jiného co podléhá většímu clu, tak jako prodejce budu počítat průměr na položku, ne že jedno má clo 1,7 a druhá 40.

Jelikož jsem s prodejcem mluvil a on mi to říkal, tak vím kde byl zakopanej pes
  • 0
Dartanan

#18 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 12:45

Dartanan napsal/a:

Jelikož jsem s prodejcem mluvil a on mi to říkal, tak vím kde byl zakopanej pes


A povis nam to taky?
  • 0

#19 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 12:48

Dartanan napsal/a:

Geo Gadget napsal/a:
jen pro info. Clo na toto je 1,7%. Takze zadna darda. Vetsinou to navic byva bez cla uplne.


Ano, máš pravdu je to jenom 1,7%, ale pokud máš v balíku i něco jiného co podléhá většímu clu, tak jako prodejce budu počítat průměr na položku, ne že jedno má clo 1,7 a druhá 40.

Jelikož jsem s prodejcem mluvil a on mi to říkal, tak vím kde byl zakopanej pes


na co je clo 40%? To neni utok, jen by me to vazne zajimalo. Nicmene pokud clo zakaznikovi pocitas prumerem z jinych veci ktere on ani nechce, pak je asi neco spatne... Celnici ti to clo taky nepocitaji prumerem totiz.
  • 0

#20 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 13:19

To Geo Gadget: clo 40% byl jen příklad, nevím na co je clo 40%. Já naštěstí počítám cenu jen z částky za kterou koupím, neb nakupuji za menší částky než je horní hranice pro dovoz z USA pro fyzické osoby, ale pokud bych měl 20 kousků z toho jen 5 se clem, tak rozpočítám clo na všechny kusy co jsou v objednávce abych se dostal na nějakou rozumnou cenu.
  • 0
Dartanan




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama