Přejít na obsah


Fotka

Cyklokeška okolo Zlína - hledá se owner


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 12:50

To jsem se takle jednou jel v létě projet ne kole a hledal vhodná místa pro založení Cyklomultiny okolo Zlína a ejhle... úplně náhodou jsem našel 7/10 stage z připravované „Cyklokeška okolo Zlína”. :o Formát souřadnic další stage na papírku byl v nepoužívaném formátu (49°XX.XX.X) - asi nějaký začátečník a byl tam mimo jiné i odkaz na geocaching.cz. Našel jsem i další stage 8,9,10 finálku už ne. Všechny mikra jsou v obalu od kindervajca nebo v malé lékovce. Většina z nich koliduje z dříve založenými keškami nebo jejich umístění není podle mě dobré. Trasa, hlavně ke konci vede nepříliš vhodným terénem pro kolo. DL mi potvrdil, že zatím v systému není založen žádný listing ani WP na těchto místech. Na jaro 2011 plánuju multikeš s podobným názvem a nápadem, a hledám autora tohoto torza. Spojme síly a udělejme pořádnou cyklo keš okolo Zlína spolu. Obracím se sem do fóra, jelikož by se tu mohl onen neznámý objevovat...
  • 0
www.povetrnik.cz

#2 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 16:20

A co Sardno, ten má přeci Bicykle bookmark. A nebo to patří do jiné hry a finálku to ani nemá. A ke gc.cz se to jen přirovnává.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#3 Jaryn_81

Jaryn_81

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 18:12

Ahoj. Asi hledáš mne. Máš pravdu, jsem začátečník a tuto kešku jsem chtěl založit letos začátkem prázdnin. Bohužel jsem neměl tolik času a popravdě přiznávám, že jsem přecenil své možnosti a tudíž jsem to nedotáhl do konce. Pokud by jsi byl ochoten mi s tímto do budoucna pomoci, budu rád. Díky. Jaryn_81
  • 0

#4 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 18:15

Blázníš... sardno je něco jako můj brácha ;) to bych věděl. Spíš to ukazuje na začátečníka, chtěl to mít rychle založené a tak nasekal ty mikra nevěda o kolizích. Ve stage 10/10 jsou souřadnice finálky... Finálka není asi ještě v terénu. Nicméně ty mikra už tam jsou od začátku prázdnin. Anebo je to opravdu něco jiného, ale mate mě ten odkaz www.geocaching.cz v každém mikru.
  • 0
www.povetrnik.cz

#5 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 18:17

ááá než jsem to dopsal, už ses ozval :) Dík, dál budu pokračovat přes profil... A já se tak těšil, že se zařadím mezi borce, kteří loví keše před publikací :(
  • 0
www.povetrnik.cz




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama