Přejít na obsah


Fotka

Nabíječka pro Colorado do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 jura.dolezal

jura.dolezal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2010 - 20:55

Zdar lidi. Koupil jsem si nabíječku do auta. Nebo chcete-li adaptér, protože Garmin po připojení externího zdroje akumulátory nenabíjí. Pouze je odpojí a funguje na externí napájení. Ale to teď neřešme. Nevím čím to je, ale po zasunutí konektoru nabíječky do Garmina se mi objeví stejná obrazovka jako pro přenos dat mezi Garminem a PC. Co s tím? Je to v nastavení nebo v nabíječce? V podstatě jsem asi vyhodil zbytečně pár peněz, neboť Garmin funguje na aku 2700 mAh docela dlouho i s plným podsvícením. Konektor se do Garmina zasunuje blbě přes gumový kryt a ten se zase stejně blbě dává zpět po jeho odpojení. Co s nabíječkou? Poradíte někdo? Jo jinak RAM-MOUNT nebyla zbytečná investice.
  • 0
Go!

#2 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2010 - 21:24

...nastavení / systém - připojení k PC / Garmin Spanner ...pak se tě to bude ptát jak to chceš připojit
  • 0

#3 koko0925

koko0925

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2010 - 21:37

Jo jo. Skoda ze u Dakoty 20 tohle tlacitko chybi.
  • 0

#4 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2010 - 21:41

Podivej se na odkaz: http://garminoregon....paces.com/Power tam je to vysvetleno jak to je s napajecem do auta (az na konci stranky). Pokud pripojis bezny napajec, pak ti Coloredo nebo Oregon prepne do modu komunikace s PC. Pokud koupis specielni napajec pro Coloredo a Oregon od Garmina, tak po pripojeni jede GPS jako GPS, cele to je v tom jednom odpurku v USB konektoru.
Jinak plati, co je napsano v predchozim prispevku (Sally&eL).
Ten RAM-MOUNT drzak je prfektni, to souhlasim. Od teto fy pouzivam drzaky uz dva roky a lepsi neznam.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama